Skocz do zawartości

kask Streetfighter od Louisa


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.louis.de/_100aa1af0c04100a439ba...03535&anzeige=0

 

http://www.louis.de/_100aa1af0c04100a439ba...03548&anzeige=0

 

Chodzi mi o takie nakrycia głowy jak w linkach , na niemieckich stronach kask dość popularny , ale jak jest z komfortem i bezpieczeństwem , czy szybki można wymienić na bezbarwne , gdzie można ten kask kupić w polsce... Pozdrawiam i prosze o konkrety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze sie do tego co napisales o popularnosci tych kaskow na niemieckich stronach... u nas na allegro co dugie buty to probiker active lub traveller. pisze tu o tych butach poniewaz to rowniez jest HIT w Louisie. Nie sa to co prawda konkrety o ktore prosiles, dlatego zaoszczedzilem reszty mojego komentarza.

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam taki kask. No fajnie leży. Troszkę parował, ale tylko jak było 5-7st, powyżej spoko. Troche mnie boczki na policzki cisną, ale może mam za szeroki ryj ;)

 

Generalnie chamstwo - ja zapłaciłem 90 euraka, a teraz 65...

 

Ale kask spoko leży. Szumy - hmm, do 120-140 ok, ale wyżej to już głośny. Notomiast nie zauważyłem, żeby mi jakoś bardziej łeb odchylało. Szybka w standardzie jest przeźroczysta, ciemna tylko jako dodatek.

 

No i jak dla mnie to tylko czarny mat.

 

Jak masz ograniczny budżet, to bierz. Płakać nie będziesz. A co do jakości - w ostatnim MOttorad news był test tanich kasków (do 100 euro) i sie okazało że wszystkie rzeczywiście spełniały normy. CO prawda jedne lepiej drugie gorzej, ale spełniały. Tak więc tutaj tez spoko. MTR był najlepszy, i najtańszy UVEX.

 

Najlepiej weź i przymierz. ja się do berlina wybrałem, bo mam blisko......., a że kupowałem jeszcze ciuchy, to naprawdę warto było. A propos marki - streetfighter, probiker, etc - kupiłem kobiecie komplet gore probikera, i naprawde wykonwnie jest bardzo dobre. Przemyślane i z dobrych materiałów. Zresztą - jakby to była siara, to niemiaszki by suchej nitki nie zostawili...

 

Re: popek - Nie wszyscy mają wujka z zasobnym kontem, a w praktyce, 90% tego wszystkeigo szyte jest w tej samej fabryce w chinach, która robi markowe ciuchy dla reuscha, czy innych. Przejedź się na targi tekstylen i pogadaj z chińczykami - pracoeałem kiedyś w firmie która importuje tekstylia z chin - chcesz North face? no problem, ale taki sam polar, z tej samej fabryki z tych samych materiałow BEZ LOGO bedzie cię kosztował 5 razy taniej. I tyle.... Nie do samego końca, ale podobnie jest z kaskami... takie marki jak HJC, czy THK, to bardziej dopracowana chińszczyzna..... Która wcale nie musi byc zła... No chyba że jesteś jeźdźiec wyścigowy, to wtedy, tak, ale wtedy zakładamy że masz kasę....... :bigrazz:

Powodzenia.

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ciuchy m-ki HELD . wiecie gdzie sa produkowane ?

w PAKISTANIEEE hahahahahhahahaha

ku*wa , muzelumany mi ciuchy szyli -ja cie przepraszam heeh

globalizacja -ot co!

mam tez buty streetfighter i normalnie caly czas je nosze [glany takie ]

sa zakuzwajebiste -powaga i polecam. rekawice prbiker z wentylowanymi palcami[dziurkowane powierzchnie boczne polcow]skórka spoko, wygodne, cena na bazarku 70zl dwa lata i 0 zuzycia -tez polecam.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ciuchy m-ki HELD . wiecie gdzie sa produkowane ?

w PAKISTANIEEE hahahahahhahahaha

Kulka a RetBike gdzie? Oczywiście, ze to też Pakole szyją , tyle , ze o Ret... mam juz zdanie wyrobione... :smile: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy kup sobie porządny kask i nie szukaj badziewia bo w końcu nie będziesz w tym latał jeden sezon. Shoei XR 1000 można wyrać już za 900 a agv tłusty model za 700. Więc kupowanie kasku i oszczędzanie 300 pln to trochę zły pomysł moim skromnym pijackim zdaniem :bigrazz:

 

pozdro i do miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ograniczny budżet, to bierz. Płakać nie będziesz. A co do jakości - w ostatnim MOttorad news był test tanich kasków (do 100 euro) i sie okazało że wszystkie rzeczywiście spełniały normy. CO prawda jedne lepiej drugie gorzej, ale spełniały. Tak więc tutaj tez spoko. MTR był najlepszy, i najtańszy UVEX.

 

masz jakiś skan? fajnie byłoby coś takiego gdzieś ulokować, do wglądu: co rusz ludziska pytają o tanie kaski, tak przynajmniej będzie wiadomo co można polecić

a jak nie, to może w skrócie wrzucisz tutaj ten ranking? producent, model, co in plus, co in minus - wg kolejności w rankingu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy kup sobie porządny kask i nie szukaj badziewia bo w końcu nie będziesz w tym latał jeden sezon. Shoei XR 1000 można wyrać już za 900 a agv tłusty model za 700. Więc kupowanie kasku i oszczędzanie 300 pln to trochę zły pomysł moim skromnym pijackim zdaniem

Heh , dzieki Dziki ... Mam aktualnie AGV`a ale jest tak kolorowy jakby ptak go osrał (chociaż cena była zajebista ;) ), a następne moje nakrycie łba ma być w jedynym słusznym kolorze czyli czarnym macie ;) a ten Streetfighter mi sie poprostu z wyglądu b. podoba , zastanawiałem sie też nad Airohem SV 55 ale też w macie to chyba nie występuje a Mathysse (czy jak sie to pisze ) jest ponoć głośniejszy niz 55 , AGV long way to ponoć też rewelka nie jest , XR 1000 zajebisty ale ... ale zawsze kolorowy (tak mi sie zdaje) wzory fajne , ale ja nie chce mieć pisanki na głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakiś skan? fajnie byłoby coś takiego gdzieś ulokować, do wglądu: co rusz ludziska pytają o tanie kaski, tak przynajmniej będzie wiadomo co można polecić

a jak nie, to może w skrócie wrzucisz tutaj ten ranking? producent, model, co in plus, co in minus - wg kolejności w rankingu

jsz

Ahem, niet problemski, ale to wszystko jest im Deutsch...... Tak czy inaczej, poszukam czy jest do tego jakiś link, a jak nie (bo jestem poza domem to nie mam skanera) to zrobie zdjęcia i gdzieś powieszę.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...