Skocz do zawartości

Renata B na HD


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze drogi Pompko jeszcze jest kwestia tego ze tanszy harley np sportster wyglada jak WSK-a i to tez dla niektorych ma znaczenie ze no fajnie harley ale taki dupowaty

objezdzanie objezdzaniem

wiesz hamstwem byloby gdyby motor za 100 tys mial byc slabszy i wolniejszy niz moto za 45 tys

pozatym ja ci napisalem : "o predzej moze imitacja indiana bo to oni mieli pierszenstwo i nie walili odrazu blotnikow jak w chiefie" ze indian to nie tylko chief i blotniki

po drugie to rownie dobrze ferrari f 50 to marna podrobka Forda T

idac takim inteligentnym tokiem rozumowania to jezdzilibysmy jeszcze na rowerach wszyscy

 

"(...)wolałbym np. Electre Ultra Classic + trcohę kasy zostałoby na np. dobry silnik i napęd (...)"

przyznaje ta wypowiedz jest the best i oddaje chyba w pelni punkt widzenia wielu z nas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rownie dobrze ferrari f 50 to marna podrobka Forda T

idac takim inteligentnym tokiem rozumowania to jezdzilibysmy jeszcze na rowerach wszyscy

strzał w 10 :biggrin:

"(...)wolałbym np. Electre Ultra Classic + trcohę kasy zostałoby na np. dobry silnik i napęd (...)"

przyznaje ta wypowiedz jest the best i oddaje chyba w pelni punkt widzenia wielu z nas :cool:

He he he, post roku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zdanie.

Harley dla mnie to taki motocykl jak każdy inny, jeśli się komuś podoba to OK - szanuje to, jednak ręce opadają jak kupi sobie takiego Harego jakiś lanserek i stawia się ponad wszystkimi zasłaniając się napisem na baku.

 

 

Przykład-(rozmowa miała miejsce 2 tyg. temu)

 

Świerzy posiadacz V-road'a porównując swój nowy nabytek do mojego Intrudera.

-ty, ale te wydechy to zwalone od v-roda

-no pewnie, to że ma dwa koła to też podobieństwo do Twojego Harleya

-no właśnie jeśli chodzi o koła.Stoi taki intruder jak Twój w firmie pana XXX tylko na zajebistych akcesoryjnych kołach za 8 klocków

-wiesz, chyba nie będę inwestował na razie w pierduły do tego moto

-w sumie masz racje, przecież to nie Harley i nie ma sensu....

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zdanie.

Harley dla mnie to taki motocykl jak każdy inny, jeśli się komuś podoba to OK - szanuje to, jednak ręce opadają jak kupi sobie takiego Harego jakiś lanserek i stawia się ponad wszystkimi zasłaniając się napisem na baku.

Przykład-(rozmowa miała miejsce 2 tyg. temu)

 

Świerzy posiadacz V-road'a porównując swój nowy nabytek do mojego Intrudera.

-ty, ale te wydechy to zwalone od v-roda

-no pewnie, to że ma dwa koła to też podobieństwo do Twojego Harleya

-no właśnie jeśli chodzi o koła.Stoi taki intruder jak Twój w firmie pana XXX tylko na zajebistych akcesoryjnych kołach za 8 klocków

-wiesz, chyba nie będę inwestował na razie w pierduły do tego moto

-w sumie masz racje, przecież to nie Harley i nie ma sensu....

 

:bigrazz:

 

Co za osioł :bigrazz:

 

A tak w ogóle to takie pacany wypatrują gały za Harleyem, a np. Twój M1800 jest o wiele bardziej spekltakularny wizualnie. Do lansu jak ta lala, ale znaczek musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym nie kupil hd bo mnie to nie kreci w tej kasie wolalbym kupic honde rune albo rocketa III cos co mnie urzeka,

harleye oprocz znanej nazwy nie oferuja jak dla mnie nic wartego tych pieniedzy

co innego jakby taki fat boy kosztowal nowy 45 tys zlotych albo 50

 

juz tyle teraz kosztuja 2-4 letnie - ja swojego zakupiłem wlasnie w tym przedziale

 

Ja mam takie zdanie.

Harley dla mnie to taki motocykl jak każdy inny, jeśli się komuś podoba to OK - szanuje to, jednak ręce opadają jak kupi sobie takiego Harego jakiś lanserek i stawia się ponad wszystkimi zasłaniając się napisem na baku.

Przykład-(rozmowa miała miejsce 2 tyg. temu)

 

Świerzy posiadacz V-road'a porównując swój nowy nabytek do mojego Intrudera.

-ty, ale te wydechy to zwalone od v-roda

-no pewnie, to że ma dwa koła to też podobieństwo do Twojego Harleya

-no właśnie jeśli chodzi o koła.Stoi taki intruder jak Twój w firmie pana XXX tylko na zajebistych akcesoryjnych kołach za 8 klocków

-wiesz, chyba nie będę inwestował na razie w pierduły do tego moto

-w sumie masz racje, przecież to nie Harley i nie ma sensu....

 

:bigrazz:

 

jestem dumnym i szczęsliwym posiadaczem HD i faktycznie

WSTYD MI ZA LUDKO KTORZY PO ZAKUPIE HD ZMIENIAJĄ SIĘ W ZIDIOCIAŁYCH NAPOMPOWANYCH BUFONÓW

I TYCZY SIE TO LUDZI KTORZY WLASNIE DOSTALI ZASTRZYK KASY I SE KUPILI HD BO TO "TRENDY"

JAK I ROWNIEZ

OSOB KTORE ZBIERALY NA SPRZET NASCIE LAT I PO ZAKUPIE ZAPOMINAJA ZE ZACZYNALI TEZ OD WSK itp

 

oj szkoda takich frajerów

 

i tak prawde mowiac mam w du..ie to co kto inny o mnie myśli (moze se mysli : o cwok na hd jezdzi i sie lansuje - a moze mysli: spoko gosc wiem kto to i pamietam jeszcze jak junaka reanimowal)

JEST JAK JEST i stereotypu LANSERA oraz zakazu kupowania komus HD nie zmienie - wiec po co sie denerwowac - wazne aby dobrze sie bawic i km nawijac na oponki

czym to juz mniejsza o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trochę zniesmaczyły mnie posty typu, ze Renata Beger psuje wizerunek HD, że motor dla mas itd. i inne głupoty

 

Chyba nie potraficie rozgraniczyć poglądów politycznych od osobowości. Jak ktoś słusznie napisał - i ukłony w jego stronę - że kobieta spełnia swoje marzenia i szacunek do niej, ze ma marzenia.

 

A ząłożę się, że wiekszość z NAS węsząc swój interes zapisałaby się do LPR albo Samoobrony albo innego PISu - nie bacząc na szmnie poruszany tu wizerunek.

 

Konkluzja dla tych, co nie zrozumieli - rozgraniczajcie polityka od człowieka.

 

PS

Słowem wyjaśnienia - nie należę do żadnej z partii, z żadną nie sympatyzuję i Renaty Beger nie znam osobiście.

 

Piotr

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się Stan chyba nie dogadamy. Ferrari to jest nie kopia Forda T. Ale popatrz np: na Wild Stara i na Heritage. Na VN 800A i na Softaila Custom (czy classic). Podobieństwa widac gołym okiem. Ale starczy tego offtopicu.

 

 

Jezeli bym nie wiedzial kim jest Pani R. B. to zobaczenie kobiety w tym wieku na moto bylo by naprawde przyjemne

 

Ja może jestem jakiś dziwny ale zdecydowanie bardziej wolę ogladać młodsze kobiety :)

 

P.S. "Dobry silnik" oznacza (w/g mnie) coś większego i mocniejszego niż niż to co oferuje fabryka. Ostatnio widziałem silnik S&Sa wygladający jak Shovelhead tylko że 1600ccm pojemności i coś około 100 KM. To jest dla mnie fajny silnik (niestety cena jakaś kosmiczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszm przykładem snobizmu w dziedzinie HD jest czerwony Wisniewski i jego oblepiony cekinami V-rod,który nie dość sam w sobie jest pokraczny to nadodatek ten klijent zrobił z niego festyn! :icon_razz:

Synonim dzisiejszych czasów odnosnie HD to: Patrzcie ile mam Kasy...Mam HD ,mercedesa ,skuter śnieżny , żaglówke cztery wille w Konstancinie ,jutro jeszcze zacznę latać,a pojutrze pojade pooglądać wawel do Poznania!!! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwalanie jawne, wiesz co no w koncu japonce zaczely odgapiac jak juz wkladaly 2 kola i kierownice a potem jak daly silnik w ukladzie V to juz wogole

 

 

pompko a ktore Hd objezdzaja japonie ? tylko bez porownan typu V rod objezdza suzuki gn 250 :biggrin:

 

 

bo tak w sumie mi sie to ciekawe wydalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwalanie jawne, wiesz co no w koncu japonce zaczely odgapiac jak juz wkladaly 2 kola i kierownice a potem jak daly silnik w ukladzie V to juz wogole

pompko a ktore Hd objezdzaja japonie ? tylko bez porownan typu V rod objezdza suzuki gn 250 :)

bo tak w sumie mi sie to ciekawe wydalo

 

Seryjny TC 88 (już nie produkowany) objezdza VS 1400 (ze zmienionymi wydechami, dyszami i iglicami :) ), XVS 1100, Road Stara 1600 , VTX 1300 i pewnie parę innych. Sportster (ten co wygląda jak WSK :wink: ) objeżdza chyba wszystko mniej więcej w swojej klasie pojemnośic (rozmawiamy oczywiscie o silnikach V2 - chociaż kiedyś czytałem jakiś artykuł w Mottoradzie czy czymś podobnym i porównywano tam XL 1200S do B12 ;) ).

 

P.S. V-rod to nie Harley :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi to przypominać dyskusją na temat tego, z której strony powinno się zaczynać jajko na miękko.

 

Temat wątku w moim odczuciu miał na celu pokazanie tego, że RB jeździ na moto a nie tego na jakim...

 

Chyba, że się mylę?

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi to przypominać dyskusją na temat tego, z której strony powinno się zaczynać jajko na miękko.

 

Temat wątku w moim odczuciu miał na celu pokazanie tego, że RB jeździ na moto a nie tego na jakim...

 

Chyba, że się mylę?

moim zdaniem nie mylisz się - a temat wątku już dawno został zapomniany - dlatego ja osobiście odpuszczam ten (już niedługo-zapewne) off topic

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka polityką, wyższość HD nad japonią tym bardziej nie w temacie. Ja zauważam tutaj same plusy. Oby więcej parlamentarzystów jeździło na motocyklach oby dostosowywali przepisy i zmieniali wizerunek "dawcy". Pani B. chociaż ma jakąś jedną zaletę - nie boi się realizować marzeń. Zyskała mały plusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka polityką, wyższość HD nad japonią tym bardziej nie w temacie. Ja zauważam tutaj same plusy. Oby więcej parlamentarzystów jeździło na motocyklach oby dostosowywali przepisy i zmieniali wizerunek "dawcy". Pani B. chociaż ma jakąś jedną zaletę - nie boi się realizować marzeń. Zyskała mały plusik

dokładnie, im więcej znanych/ważnych osób będzie jeździło na motocyklach tym więcej będzie się mówiło o motocyklistach pozytywnie, a nie tak jak dotychczas czyli najczęściej gdy zdarzy się jakiś wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...