Skocz do zawartości

Honda CX500 sama sie kreci


Sadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem za pierwszym razem pojawil sie z nikad, a po chwili minal. objaw byl taki ze podczas jazdy przy odjeciu gazu nie bylo reakcji, silnik utrzymywal obroty, po wcisnieciu sprzegla, obroty rosly do czerwonego pola. po chwili wszystko ustapilo

problem powrocil na przejazdzce 10 km od domu (mialem pelna wrazen podroz powrotna) objawy takie same, z tym, ze juz nie ustapily. opukiwanie gaznikow nie pomaga. linki w porzadku, mechanizm, ktory napedzaja kreci sie, z zewnatrz wszystko wyglada jak nalezy

co to moze byc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałbym gaźniki, zobaczył czy przepustnice pod sprezonym powietrzem podnoszą i opuszczają sie równo, zobaczył króćce gaźnikowe czy nie sa popękane, wyjął linki, przesmarował olejem przekładniowym (jesli sa tylko w pancerzykach), wyczyścił i przesmarował mechanizm przepustnic obrotowych (jesli takie masz).

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze odpal motocykl tak aby chodzil na wolnych obrotach i popryskaj krucce ssace jakims samostartem i sluchaj czy ci sie obroty nie zwiekszaja jak nic nie bedzie sie dzialo zabierz sie za gazniki tak jak koledzy pisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl jest po regulacjach u Pawla, ma przejechane po nich 600 km, wiec zadne zasyfienie nie wchodzi w gre, na wolnych obrotach nie da sie odpalic, nie ma wolnych obrotow, sa tylko wysokie, krucce sa nowe, membranki dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego pewny, wczoraj po zmianie oleju w syna Hondzie obroty nie chcialy zejsc ponizej 2 tys, okazalo sie ze zeby dostac sie do filtra oleju przelozyl linke gazu na inna strone silnika i zapomnial o tym :icon_razz:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do mnie, zobaczę, założe się ze to jakaś pierdoła, moto chodziło elegancko, coś sie musiało nagle skasztanić :notworthy:.

 

Pawel

 

mam nadzieje, ze to jakas pierdola. nie przyjade jednak raczej do Ciebie, bo kiepsko stoje z czasem, a poza tym trudno mi sie wracalo 10 km i to prawie bez skrzyzowan, jesli mialbym dojechac do Ciebie to bylaby to droga przez meke(moto jest w Płońsku), pamietajmy ze motocykl nie schodzi ponizej 8000 obr/min

bede działał w weekend moze mi sie uda

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sprawa rozwiazana, okazalo sie ze odkrecila sie nakretka kontrujaca na jednej z linek od gazu(nie wiem czy otwierajacej czy zamykajacej) przy gazniku, nakrtka sie zsunela i zablokowala mechanizm otwarcia przepustnicy.

sprzet smiga znow jak zloto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...