Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z vl też można zrobić ciekawy sprzęt!!!

 

nie będę pisał co przerabiałem bo to trochę zejdzie,zresztą zobaczcie sami :cool: dodam tylko że moto dostało poprzeczną atrapę chyperka z Delta Custom ale nie mam nowej fotli :wink:

http://www.moto-twierdza.pl/forum/album_pic.php?pic_id=345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vl też można zrobić ciekawy sprzęt!!!

 

nie będę pisał co przerabiałem bo to trochę zejdzie,zresztą zobaczcie sami :cool: dodam tylko że moto dostało poprzeczną atrapę chyperka z Delta Custom ale nie mam nowej fotli :wink:

http://www.moto-twierdza.pl/forum/album_pic.php?pic_id=345

 

 

 

Popraw ten link bo nie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Chciałem w wekend pojeździć po garażu ale Violka nie odpaliła:(

Aku dobre bo stoi w domq i raz na tydzień ładowane. W garażu mam 8st.

Kręcił, kręcił i nie zaskoczył:( Poczułem tylko smród benzyny więc pewnie świece zalane.

Mam NGK - katalogowe, czy są jakieś lepsze niż katalogowe? Podejrzewam że czas je wymienić

ale nie jestem przekonany do tych za 10pln:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tych po 10pln sa lepsze irydowe po ok 45pln.Ale myslę że nie warto przepłacać.Te tansze spisują sie bardzo dobrze.Wystarczy je co sezon wymienić i po sprawie.I lepiej nie odpalać w zimie bo szkoda silnika.Chyba że chcesz się przejechać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zulus - jak nie chcesz mieć problemów ze świecami to załóż Denso, są niewiele droższe od NGK i ZERO problemów. Produkuje je Toyota i nie słyszałem jeszcze o żadnych podróbkach. Nasz forumowy kolega - Piotrusgsx je posiada, zapytaj go to znajdzie Ci odpowiednik i wyśle pocztą czy jak tam chcesz.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zulus - jak nie chcesz mieć problemów ze świecami to załóż Denso, są niewiele droższe od NGK i ZERO problemów. Produkuje je Toyota i nie słyszałem jeszcze o żadnych podróbkach. Nasz forumowy kolega - Piotrusgsx je posiada, zapytaj go to znajdzie Ci odpowiednik i wyśle pocztą czy jak tam chcesz.

 

 

Wielkie dzięki, wypróbuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem tu na forum nowy Jeżdżę na VL800.Chciałbym pogadać trochę ,poprostu włączyć się do dyskusji.Nie wiem czy zadać pytanie ogółowi czy jednej osobie np.Tobie,żeby zacząć gadkę...

 

 

Cześć,Może nie wiem zbyt wiele ale chętnie pogadam.

Jak masz szybkie pytania to wal na GG.

Edytowane przez brt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zulus - jak nie chcesz mieć problemów ze świecami to załóż Denso, są niewiele droższe od NGK i ZERO problemów. Produkuje je Toyota i nie słyszałem jeszcze o żadnych podróbkach. Nasz forumowy kolega - Piotrusgsx je posiada, zapytaj go to znajdzie Ci odpowiednik i wyśle pocztą czy jak tam chcesz.

 

Allegro: DENSO świeca zapłonowa motocyklowa X22EPR-U9 (numer 515836488) http://www.allegro.pl/item515836488_denso_..._x22epr_u9.html

kosztują niecałe 10 PLN za sztukę - czyżby cos nie tak z ceną? Pytam, bo też przymierzam sie do zmiany przed sezonem.

Przy okazji pytanie techniczne, bo jeszcze sam tego nie robiłem - mam bak zalany paliwem pod korek, czy można go bez problemu zdemontować nie wylewając paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pytanie techniczne, bo jeszcze sam tego nie robiłem - mam bak zalany paliwem pod korek, czy można go bez problemu zdemontować nie wylewając paliwa?

 

Jasne. By zdjąć bak nie musisz go odwracać.

Ja mam już taką wprawę, że do czyszczenia świec nawet nie zdejmuje baku:( Wystarczy zdjąć wężyk a bak przesunąć do tyłu i dostęp do świeczek jest wystarczający.

Znudziło mi się wykręcanie tych świec i czyszczenie po nieudanym odpaleniu, więc może z innymi świecami problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...