Skocz do zawartości

Wydech do enduro doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja w swojej XT mam końcówke Devil. Chodzi głośno (kiedyś odpalałem ją bez tłumika, to róznica jest niewielka). Ale co zuwazyłem. Został wymieniony równiez ten odcinek rury który zaczyna się zaraz po tej części gdzie 2 kolanka sie łączą w jedno - także zobacz jak u Ciebie sie to przedstawia, bo nie wiadomo czy tez nie bedziesz musiał z tym cos kombinować.

 

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady. Chyba zdecydue sie na owala z firmy monti motorsport. Napewno bede musiał pokombinowac z dorobieniem do koncowki drugiej czesci rury-hmmmmm trzeba edzie podskoczyc do kogos kto mi to pospawa:/ hmmm co do glośnosci to sie zgadzam za glosny to nie dobrze .ale za cichy tezzz:)) :crossy: pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie GPA. czy jest pan posiadaczem tej dt-ki na stronie bikepics ?? Jeśli tak to bardzo bym prosił, gdyby pan mógł oczywiście, aby pan napisał ile by za nią chciał ( jestem zainteresowany kupnem Yamahy dt, ale jeszce nie w tym roku ). Chciałbym wiedzieć tylko tak orientacyjnie.

 

 

Pozdrowienia dla Motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owal zapewne będzie troche węższy więc mniejsze prawdopodobieństwo że będzie chaczył o opone

no i owalne tłumiki są ładniejsze :banghead:

a kolanko utnij ze starego tłumika z xt, będzie najłatwiej

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, jak wygłuszyć tłumik w drzecie ? polatałem trochę i na prawe ucho nie słyszę , czuję jak mi w głowie coś pulsuje :icon_mrgreen:

 

jest to oryginalny tłumik, fabrycznie wybebeszony, ma tylko na końcu filtr sadzy (taka siateczka)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak owal będzie lepszy.Biore owala ,a co do kolanka tez tak myślałem tylko potem jak trzeba bedzie robic badania techniczne to na przelotowce na bank nie przejdzie daltego myslałem zeby sobie przechowac oryginalny wydech,a jak utne gumowka kolanko to lipa bedzie -hmmmm pozzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko .Więc tak wydech dostałem mam w garazu jutroz robie test dzwieku i postaram sie co nieco powiedziec, narazie moge powiedziec ze wygląda świetnie i jest lekki,ale potrzebuje rady-Do wydechu zadnych opasek nie dostalem dlatego pilnie potrzebuje opaski najlepiej 2 mocne zeby wydech jakos przymocowac,rury tez nie mam zeby domontowa do kolektora:((( kombinowałem dzis z rurą od mazdy ale poki co słabe rezultatyy:(((( HELPP

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko .Więc tak wydech dostałem mam w garazu jutroz robie test dzwieku i postaram sie co nieco powiedziec, narazie moge powiedziec ze wygląda świetnie i jest lekki,ale potrzebuje rady-Do wydechu zadnych opasek nie dostalem dlatego pilnie potrzebuje opaski najlepiej 2 mocne zeby wydech jakos przymocowac,rury tez nie mam zeby domontowa do kolektora:((( kombinowałem dzis z rurą od mazdy ale poki co słabe rezultatyy:(((( HELPP

 

Jestes z durzego miasta wiec podjedz do fachowcow od tlumikow samochodowych i Ci to zmontuja w chwile a sam to bedziesz sie bawil i bawil. Co do opasek to mozesz jak masz gdzie dorawac od scigaczy cos lub samemu z nierdzewki zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test dzwiekowy- Przejeba.....e Dzwięk świetnyy:)) tym bardziej sie niemoge doczekac az to bedzie zamontowane-dzis z teściem kombinowałem z kolankiem od mazdy tylko nie mam giętarki i jest kłopot,ale damy rade:)) Sąsiedzi az powychodzili z domów heh basowy dzwięk ,dosc glosny a zakyupłem o dł 50 cm a była jeszcze 40-ale mi radzili ze jak troche jezde po drodze zebym bral 50 ke:))) :flesje: :crossy: :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...