Skocz do zawartości

Wydech do enduro doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie wymiana wydechu a dokladniej koncowka.Jestem posiadaczem yamahy xt 600 jak wiecie sa tam montowane cięzkie i ciche wydechy co mi kompletnie nie pasi:)) :crossy: szukam czegos lekkiego i dosc glosnego warunkiem jest cena- :cool: w granicach rozsadku uzywka tez wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemysl 3 razy czy chcesz miec bardzo glosny wydech. Ja mialem kiedys w klr 600 wydech robiony w firmie vega w olsztynie. Do pewnego momentu bylo fajnie - glosno i strzelalo jednak pozniej bylo to uciazliwe. Ten wydech kosztowal mnie 300zl - bardzo dobrze zrobiony i ladny ale zbyt glosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi zeby był strasznie głosny -przedewszystkim ma byc lekki i polepszac parametry .ale basikk konkretny tez musi byc-uwielbiam ten dzwiek :crossy: :cool: macie jakies namiary a kumpel miał identyczna ttr ke i fajnie mu faktycznie wydech gadał:)

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest posiadać 2 wydechy, ja tak mam.

Na codzień używam przelotówki na teren i miasto (strasznie głośny) a w piwnicy leży sobie orginał na jakieś dłuugie wypady (zmiana wydechu to 15-20 min. a w trasie łeb nie pęka) :crossy:

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie tylko wydech firmy monti - poszukaj na allegro i na forum bo troche o nim zostało napisane

albo zrób sobie sam :bigrazz: kupujesz wydech od jakiegos scigacza, przecinasz, ucinasz go na odpowiednią długość, wewnętrzną rure robisz na średnice kolanka wydechowego

żeby nie zaszkodzić silnikowi i nie pogorszyć jego parametrów wymiary musisz zbliżyć do wydechu sportowego dedykowanego do Twojego modelu !!

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zaadoptkowac puszke od duzego fiaciora, chyba nawet ktos z formowiczow mial taki bajer u siebie w DR, obecnie mna rynku jest taki wybor kompletnych ukladów wydechowych jak i samych koncowek o bardzo zblizonych parametrach ze dla zwyklego jezdzca roznice sa praktycznie nie odczuwalne, przy zakupie sugerowalbym sie raczej tym jak sa wykonane a dopiero na dalszych miejscach sawila charakterystyke i dzwiek bo w endurakach naprawde nie trudno o urwany wydech. Co do glosnosci to bardzo fajny patent ma White brothers- w swojej ofercie moja tlumik dedykowany do enduro o zmiennej barwie "głosu" jest regulowany za pomoca plytek dokrecanych na koncowke , pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do glosnosci to moge sie wypowiedziec. Wczesniejszy wlasciciel w mojej DR wyprul caly wydech. Teraz chodzi jak jakis traktor i w dodatku nieraz strzela. Na poczatku wydawalo sie to fajne, lecz z czasem zaczalem dostrzegac minusy ZBYT glosnego wydechu. Jesli wiec cos kupic to cos niezbyt glosnego oraz w miare wydajnego :notworthy: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...