Skocz do zawartości

fzr 600 3he 1989 r rzuca palenie


losiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam yamahe fzr 600 1989 r i następujacy problem: z rana motocykl odpala bez wiekszych problemów nie potrzebuje nawet ssania lecz po rozgrzaniu silnika i krotkim postoju trzeba kręcic nawet 3-4 razy by motocykl odpalił po czym pojawia sie chmurka dymu z rury wydechowej ktora po 3-5s zanika....... Nie jest to aż tak mocno upierdliwe, lecz męczy mnie to i denerwuje gdyż powinna palić na dotyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dzisiaj u elektryka stwierdził że siadł regulator napiecia - wd jego nie jest to regulator lecz prostownik-trojfazowy-mostek(używał takich określen) jakis tam nie znam się dobrze heheehee mierzyliśmy na bialych kabelkach prąd ROŚNIE WRAZ Z DoDANIEM GAZU od 11 v do nawet 80v na wszystkich trzech kablach

 

ps

-MAM DWA PYTANKA czy wedlug WAS siedzi ten regulator, czy mój alternator chodzi prawidłowo ?

 

-Ten elektryktryk to nie był jakiś pierwszy lepszy sprzet miał jak na elektryka przystało - miernik cęgowy jak na elektryka przystało

- SORRY ZA TAKIE PYTANIA DLA NIEKTORYCH ZAPEWNE SĄ RZECZAMI JASNYMI LECZ JA JESTEM ZIELONY DLATEGO PYTAM

 

 

AHA FZ NIE MA TAKIEGO REGULATORA-PROSTOWNIKA

Edytowane przez losiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze tak a moze nie w kazdym razie to nie duzy problem.

Nie wroze dlugiego zycia temu reglerowi, mam nadzieje ze go zamontowales w dobrze przewietrzanym miejscu.

Przeczytalem jeszcze raz twoje posty i wyraznie widze ze przeciez silnik ci sie zalewa - odpalasz bez ssania, a na goraco musisz dac duzo gazu zeby zlapal.

Za wysoki poziom paliwa w gaznikach albo ktorys z zaworkow iglicowych ci cieknie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem go w miejscu starego..., może to nie jest najlepsze miejsce, lecz wiem że ten ma żeberka chłodzące w przeciwieństwie do oryginalu ... alternator w fzr wytwarza 250 W a w gsx 230 W nie wiem czy to ma cos do rzeczy ale wydaje mi sie, że i tak taki regulator jest lepszy od rzemiosła z allegro...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, zapewne masz racje, jestes starszy i mądrzejszy, na pewno nie jeden regulator juz Ci się spalił :) :) :buttrock: , dobrze wiedzieć na jaką ewentualność finansową się przygotować .... DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI PANOWIE :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...