Skocz do zawartości

Winklowanie w wielkopolsce


Mac89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawia mnie czy gdzieś we wielkopolsce (poza torem w Poznaniu :banghead: ) istnieją trasy z dużą ilością zakrętów i dobrym asfaltem, czy tak to tylko w Erze?

Myślę raczej o jakichś bocznych drogach, byle nie przez wsie, bo tam wiadomo, że a to piasek, a to dzieci biegają itd.

 

Jakieś pomysły? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna trasa jest w okolicach Rogalinka, lasek, sporo winkli i maly ruch.

 

To juz wiem kto tak zapie**ala prez moja wioche!!!:biggrin: (nie jezdziles tam czasem z wiara i probowaliscie cos na kole?) Otworz jakas mape i znajdz Sasinowo kolo rogalinka jest tam tylna droga na ktorej mozna sie deczko wyszalec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zastanawia mnie czy gdzieś we wielkopolsce (poza torem w Poznaniu :icon_biggrin: ) istnieją trasy z dużą ilością zakrętów i dobrym asfaltem, czy tak to tylko w Erze?

Myślę raczej o jakichś bocznych drogach, byle nie przez wsie, bo tam wiadomo, że a to piasek, a to dzieci biegają itd.

 

Jakieś pomysły? :icon_rolleyes:

 

Dobre winkle sa w strone od Naramowic do Biedruska, pare dni temu jezdzilismy z kolega 4 razy w jedna i druga strone , bylo zajebiscie :wink: :flesje:

Edytowane przez ZammeR_Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam fajną traske w okolicach Piły, a dokładnie droga Piła - Kaczory ma ona ok 10 km długości. Jezdzi nią raczej mało samochodów i asfalt jest praktycznie nieruszony. Nie jezdzą tam zetory, kombajny, wywrotki z piaskiem wiec droga czyściutka i fajne winkle. Jak byście wybierali sie w te okolice to polecam.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam traske z poznania przez puszczykowo lub mosine na kórnik i z kórnika do poznania, dużo zakrętów i ruch umiarkowany,nawierzchnia jak wszędzie:p choc od moscienicy do kórnika jest jakies 5 km nowego gładkiego asfaltu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobre winkle sa w strone od Naramowic do Biedruska, pare dni temu jezdzilismy z kolega 4 razy w jedna i druga strone , bylo zajebiscie :P :D

 

Dalej też jest ciekawie,można lecieć do ronda i na nim spokojnie nawrócić albo do Murowanej lub Skoków,a jak człowiek zgłodnieje to w Kuźni mają dobre żarcie. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo przyjemna trasa jest z Obrzycka do Obornik, 24km, dobra nawierzchnia i dużo zakrętów. Niestety jest na trasie kilka wiosek, ale ogólnie trasa godna polecenia, spory kawałek jest przez las.

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...=38&image2.y=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna trasa jest z Obrzycka do Obornik, 24km, dobra nawierzchnia i dużo zakrętów. Niestety jest na trasie kilka wiosek, ale ogólnie trasa godna polecenia, spory kawałek jest przez las.

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...=38&image2.y=14

 

 

No co do nawierzchni to bym się naprawdę poważnie zastanowił, a poza tym niektóre zakręty dość ostre, więc jak się dobrze położysz a z naprzeciwka wyskoczą ci 4 kółka to zadzwoń a cię pozbieram... :wink:

chcesz się przekonać? podleć do mnie i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek chyba zapomniałeś o najlepszej trasce i pięknej nawierzchni :rolleyes:

Szamotuły - Mrowino to się nazywa nawierzchnia ... ale wiadomo trzeba uważać ... polecieć można ale wyobraźnia potrzebna jak wszędzie bo to nie TOR ... winkle i wszystko wspaniałe bez żadnej dziury bo traska świerzo zrobiona :bigrazz:

Edytowane przez Pablo-Kamikaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...