Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zrób to czym prędzej bo nie dało się za tobą jeździć w tym smrodzie niespalonej benzyny :P

 

pozdro600 :D

 

 

bardzo smieszne,ale jak zauważyłeś jadąc za mną :crossy: :icon_razz:

 

Ta mordka :eek: to z powodu ceny czy tak się polepszyło :bigrazz:

 

raczej z ceny nowego

Edytowane przez romek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, ja nie mialem zeby przeglad zrobic a co dopiero mowic o tankowaniu;p aukcje wystawilem o 3 rano, o 7 juz byly telefony.. przez caly dzien bylo ich ze 30 i mowie calkiem powaznie;p oczywiscie poszedl od reki.

 

co do mocy, kosztow paliwa i tak dalej to maluszek jest dla mnie idealny, maly ciasny i naped na tyl. dla mlodego czlowieka nie pragnacego wyrywac na to laski czy powalac kumpli rykiem silnika czy CarAudio to idealne rozwiazanie... tyle ze malo takich ludzi;p no i obiecalem sobie ze kiedys jeszcze do tego wroce... :P

 

a teraz oby do niedzieli...;p

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mlodego czlowieka nie pragnacego wyrywac na to laski czy powalac kumpli rykiem silnika czy CarAudio to idealne rozwiazanie..

 

polemizowałbym :D :D delikatnie mówiąc

 

zalety malucha kończą sie na OC i cenie zakupu :D reszta to wady..........w dobie zalewu szrotu z zachodu wystarczy dołożyć te 500 czy 600 zł i mamy np kadzia 1.6 w gazie......nie jest to fura pierwszej młodości i jak to ople gubi olej buda gnije w oczach ale :

1.siedzisz jak czlowiek zarówno z tyłu i z przodu

2.auto jedzie na upartego można nawet do jakiś maleńkich pojemności startować czy diesli a maluchem no to ścigać sie możemy z ogarem conajwyżej....tu nie chodzi o lans i palenie gumy ale wyprzedzanie maluchem to jak radziecka ruletka-zbliżona stawka(życie)

3.jakby nie patrzeć ten sikający olejem kadet i tak jest cudem bezawaryjności przy maluchu

4.ma bagaźnik a nie schowek na 2 piwa..

5.niech nawet ten silnik będzie na końcu swojego żywota a gaz od żuka regulowany przez stasia jebiewdenko i niech to pali 12/100 i tak koszt 100km jest nieznacznie droższy od malucha a wygoda po maluchu to jak z ogara do limuzyny(zakładam spalanie malucha na poziomie 6-7 )......

6.wchodzi 5 osób ewentualnie jedna w worku foliowym w bagaźniku do malucha wchodzą 3 w worku foliowym w bagaźniku to conajwyżej chomik........

 

fakt że kadet jak sie posypie to cena częsci sprawia że auto można wyrzucić no ale coś za coś :D

 

także ja jako młody człowiek jednak wole dać ten 1000 i jeździć troche bardziej po ludzku niż zamienić 2 kołowego ogara na 4 kołowego......

 

ale to moja prywatna sprawa w sumie o gustach sie nie dyskutuje :bigrazz:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam, ja i tak wole malucha:D

 

po pierwsze; naped na tyl.

 

po drugie; naped na tyl

 

po trzecie- naped na tyl.

 

 

do zalet mozna tez doliczyc naped na tyl. poza tym innych zalet w sumie nie widac, no poza tym ze jak sie dobrze wychylilem zza swojego podartego lotniczego fotela to bylem w stanie wytrzec tylna szybe nie odpinajac nawet pasow.

 

swoja pozycje podtrzymuje;p poza tym ja niczego wiekszego do szczescia nie potrzebuje;)

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odbijam piłeczke...

 

Polecam Sierre;

 

Po pierwsze napęd na tył i silnik z przodu = lekki kufer i dobry drift

 

Po drugie napęd na tył i silnik z przodu = lekki kufer i dobry drift

 

Po trzecie napęd na tył i silnik z przodu = lekki kufer i dobry drift

 

A za półtora tysia kupisz boskiego :) A wiem co mówie, 50 zł za drifty dopiero co zapłaciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z tylnim napedem to polecam Skode :D silnik z tyłu dupa ciezka to sam w poslizgi wchodzi :P

 

 

a co do Opla.. ja rok temu kupiłem kadzia za 700zł.. od tamtej pory zrobiłem nim 6000km i lałem tylko paliwo i troche oleju..... nieźle jak za 700zł ;)

 

 

co prawda nalezało by wymienic tarcze, klocki i filtr powietrza ale spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...