Skocz do zawartości

Latający Harley


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłem do domu. Byłem na wypadzie do Przasnysza z panem z TV, Ryżym Koniem. Oglądalismy jak skacza ze spadochronem. Kiedy mielismy wracac, zagadnął do nas jeden koles, ktory przed chwilą skakał, czy może z nami wracac. Miał wypożyczonego z Liberatora HD Sportstera. No i w jednej z wsi za szeroko chciał wziac lewy zakret, wyłożył sie, przeleciał przez wysepke, na pół metra może mijając znak i wyladował na trawniku za chodnikiem. Miał chyba wstrząs mózgu, bo 15 razy pytał o wszystko, od tego jak to sie stało, sprawdzał dokumenty, po to czy zadzwonilismy do Liberatora i po lawete. Być może nie zeszła mu adrenalina, choc jechalismy wolno, ja jechałem za nim a Damian 1. Tak wiec uwaga na zbyt duży poziom adrenaliny

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego nikt, NIGDY mnie nie przekona, że są ludzie "dojrzali i opanowani" i potrafią "wiedzieć kiedy mogą odkręcać, a kiedy nie" na motocyklu. Nie ma takiego, co by go kusiło do przegięcia le miał na tyle wewnętrznej siły, żeby sobie powiedzieć, że umiejętności jeszcze mu na to nie pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego nikt, NIGDY mnie nie przekona, że są ludzie "dojrzali i opanowani" i potrafią "wiedzieć kiedy mogą odkręcać, a kiedy nie" na motocyklu. Nie ma takiego, co by go kusiło do przegięcia le miał na tyle wewnętrznej siły, żeby sobie powiedzieć, że umiejętności jeszcze mu na to nie pozwalają.

 

Ale on własnie nie przeginał. Jechalismy bardzo wolno, tylko ze on jechał bardzo niepewnie i ten zakret wziął zbyt szeroko (a raczej nie wziął w koncu)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gdyby nie sympatyczny policjant, gość miałby wieksze nieprzyjemnosci, bo z dokumentów miał jakies nic nie znaczące brytyjskie ksera czegoś, jakiś wniosek o rejestracje chyba i ksero polisy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochamy Sluzby Mundurowe IV RP :)

A kolesie z Liberatora nie sprawdzaja komu sprzeta pozyczaja ??? :)

Kazdy zielony moze Harego pozyczyc ? :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...