Skocz do zawartości

Dziękowanie na motocyklu


telet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat może banalny, ale ciekawi mnie jak to robicie... tzn jak dziekujecie innym kierowcom, o ile w ogóle to robicie, za serdeczne gesty (np. umozliwienie wlaczenia sie do ruchu, zjechanie na bok itp). W puszce wiadomo, mignięcie awaryjnymi, a na motocyklu? (zakładając że awaryjnych w moto nie posiadamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak dziekujecie innym kierowcom, o ile w ogóle to robicie
No co Ty, przecież to ich obowiązek ustąpić mnie motocyklyście. To oni powinni dziękować, za to że im lusterka nie ujebałem jak przejeżdżam obok :icon_mrgreen:

 

 

 

MSPANC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ze podczepię się pod temat ale to też właściwie jest coś podobnego. Możecie mi powiedzieć jak motocykliści ostrzegają się przed policją :P Bo mrugnięcie światłami można różnie zinterpretować, np. jako pozdrowienie :icon_mrgreen: Wykluczam Gold Wingi bo one to mają CB, powiedzcie jak to jest w innych motocyklach :smile: Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Spotkałem się z gestem lewą ręką symulujący obroty koguta policyjnego......ale chyba prędzej zauważysz migające światła samochodów niż sygnalizację motocyklisty:)

 

dokladnie, tym bardziej jak ktos jedzie bardzo szybko(te przyslowiowe telewizyjne 300 hahah) i podobnie jest z dziekowaniem czesto ktos zjedzie i nawet nie ma czasu mu podziekowac ale mam nadzieje ze taki kierowca puszki zdaje sobie sprawe z tego ze ulatwil mi przejazd i ze sobie wyobraza ze jestem mu za to wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje "podziekowanie" samochodowe (kierunek prawo/lewo/prawo) - myślę że dla samochodziarzy jest to jak najbardziej zrozumiałe

jakiś czas temu przewijał się podobny temat i podobno na zachodzie stosuje się wyciągnięcie nogi, niemniej może być to źle odebrane przez kierowców

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieje ze taki kierowca puszki zdaje sobie sprawe z tego ze ulatwil mi przejazd i ze sobie wyobraza ze jestem mu za to wdzieczny

Też mam taką nadzieje ale pewnie zdarzają sie wyjatki debili którzy jak wpuszczą motocykliste i nie zobacza zadnego dziekującego gestu to stwierdzą że motocykliści są chamscy i nastepnym razem sami bedą chamscy. Zamiast nas przepuścic to jeszcze drzwi otworzą :icon_mrgreen:

Więc myśle że warto dziękować, może choć troche poprawimy nasz wizerunek złych i szalonych ludzi.

 

 

jakiś czas temu przewijał się podobny temat i podobno na zachodzie stosuje się wyciągnięcie nogi, niemniej może być to źle odebrane przez kierowców

 

Ja osobiście tej nogi bym nie wystawiał. Chyba bardziej odebrałbym to w sposób: "ha, teraz ja jestem przed tobą i mam cie w du*ie"

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...