Skocz do zawartości

"Rock Blues i Motocykle" Łagów Lubuski 6-8 lipca


golik1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oczywiście byłem ale niestety autem, bo kobieta,że wieje ,że zimno i pada :icon_evil: hehe. No i co. Mieliśmy wypadek (pewnie widzieliście Omege bez przodu na A2) zaraz za tym "Panem" co wjechał ciężarówką do rowu (koleś miał 2 promile i zasnął w radjowozie...) Naszczęście nic się nie stało nikomu. Dziś się chyba wybiore ale motorkiem....

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja, jako jeden z młodszych uczestników zlotu, który wie co to piwo, wódka i dupy (striptiz słaby w tym roku :clap: ) też chce się wypowiedzieć :flesje: .

Otóż przyjechałem na zlot tłucząc się ponad 5 godzin pksem (rodzice dali na bilet - o tyle dobrze), ale warto było. Pierwszego dnia było bardzo fajnie, koncerty były świetne, piwa dużo i dobre oraz udało mi się zrobić flying horsa (taki mały drink deserowy... musiałem podawać kelnerce przepis na bieżąco :notworthy: )

Drugiego dnia (czyt. sobota) ujrzałem nimfy w ludzkich skórach. Gdzie one się podziewały przez resztę mojego życia??!!??. Oczywiście mowa o tancerkach z Zielonej. Taniec Irlandzki... ehhhh to było coś xD.

W przyszłym roku też nie omieszkam przyjechać, może nawet na paradzie (mimo że mam 16 lat wyremontuje swojego romecika ;) ) będę uczestniczył xD. No i oczywiście ZA ROK TEŻ MA BYĆ TANIEC IRLANDZKI.

Pozdrawiam

Azjat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny, ale my zdążyliśmy wychylić parę kolejek....ja nawet trochę więcej....A zespół, który tańczył do irlandziej muzyki był rewelacyjny.....

 

 

Tiaaa. I Irlandki, to było ostatnie co zarejestrowaliście, zaraz potem przeszliście do wirtuala :icon_question:

Taki jeden Wielki z dumą pokazywał mi krzesła "O! Tu jeszcze przed chwilą siedzieli..." / ... w tym miejscu nastąpiła efektowna pauza a ręka wdramatycznym gescie zawisła w powietrzu..../ :icon_exclaim:

:icon_mrgreen:

 

ekm, może w tej sprawie przenieśmy się na główne ? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj działo się działo, w piątek wieczorem kolorowe kieliszki krążyły tak szybko, że wychylać nie nadążałem ;) Na szczęście zrobiłem troszkę fotek to przynajmniej one rozjaśniły mi co i gdzie się działo :buttrock:

 

szkoda, że nikt nie miał jakiegoś 4umowego znaku...

nikogo z 4um nie udało mi się namierzyć, trochę szkoda bo sporo nas było :buttrock:

Jak to nie miał :eek: Ja mam na kurtce naszywkę, Browarny był w koszulce 4UM a poza tym Pierwoszow i marcysiek byli w koszulkach EKG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj działo się działo, w piątek wieczorem kolorowe kieliszki krążyły tak szybko, że wychylać nie nadążałem :icon_mrgreen: Na szczęście zrobiłem troszkę fotek to przynajmniej one rozjaśniły mi co i gdzie się działo :banghead:

Jak to nie miał :eek: Ja mam na kurtce naszywkę, Browarny był w koszulce 4UM a poza tym Pierwoszow i marcysiek byli w koszulkach EKG :biggrin:

No to nie wiem sam, dlaczego nie zauważyłem żadnego :flesje: :banghead: :banghead:

Może to browary tak wzrok psują...? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem sam, dlaczego nie zauważyłem żadnego :icon_mrgreen: :) :(

Może to browary tak wzrok psują...? :)

No kolego jest opinia że mnie trudno jest nie zauważyć.Ale zabawa była przednia.Szkoda tylko że pogoda była taka jakaś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...