Skocz do zawartości

baba skręcała w lewo


Kilvov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no żal chłopaka[*]

z drugiej jednak strony to żal też tej babki... ona przeżyła, a świadomoś, że się kogoś zabiło to do najłatwiejszych nie należy jednak....

myślę też, że trochę zależy też od nas i kiedy czytam jak to tylko jedna strona zajścia jest winna to mi trochę dziwnie jest. Wiem, że to koledzy i tak dalej, jednak oprócz dobrej techniki jazdy i bycia dobrym kumplem to jeszcze myślec trzeba... w każdym podręczniku do nauki jazdy piszą o takich sytuacjach, że uważac trzeba poczwórnie... a nie jechac z 100 na liczniku...

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne to ale każda chwila by przypomnieć o kruchości istnienia jest dobra. kostucha czeka na takie momenty. popatrzcie teraz na siedzącą obok osobę, powiedzcie miłe słowo, wyślijcie smsa do dziewczyny, zadzwońcie do rodziców, zapomnijcie o kłótniach. nic nie jest ważne w chwili gdy młody człowiek traci życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbej, nie zabraniaj mu. Bo i tak sobie kupi jak dorosnie. Tylko ze wtedy bedzie zupelnie zielony. Lepiej jesli od malego bedziesz go uczyl o bezpieczenstwie, technikach jazdy, etc. Trzeba mu tlumaczyc ze wazny jest ubior, ze trzeba przestrzegac przepisow, i ze konie mechaniczne to nie wszystko, a bedzie dobrze :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczere kondolencje... zawsze kiedy slysze o takim wypadku zastanawiam sie co by bylo kiedy ja bym sie znalazl w takiej sytuacji na drodze.... czy zdazylbym zareagowac... i staram sie o tym pamietac, to jakby lekcja ktorej nie powinnio sie lekcewazyc... pamietajmy ze pierwszenstwo to nie wszystko bo kazdy popelnia bledy i nie raz jeszcze staniemy przed sytuacja wymuszenia pierwszenstwa, zajechania, czy chociazby kury ktora wyskoczy na droge... warto przemyslec czy damy rade w takiej sytuacji sie wybronic... czy mamy wszystko pod kontrola... w moim przypadku to dziala i czesto odpuszczam manetke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze... wczoraj w Ostrołęce też był wypadek. Ktoś nissanem skręcał w lewo i ...

http://www.moja-ostroleka.pl/wypadek-listo...79165561,2.html

Moi znajomi widzieli ten motocykl po wypadku, nie był wpity w samochód, ale przód był cały rozwalony.

 

komentarze... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...