Skocz do zawartości

Yamaha fz6 78KM VS 98KM


Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jeżdząc RS`ką raczej poznałeś charakter wysokoobrotowych jednostek. W apce też jak nie dałeś w palnik to pewnie nie jechała :)

 

Fakt, ktoś tu wspomniał - w porównaniu do 125ccm FZ6`tka będzie miała wspaniały dół :( Ja już jestem spaczony przez większe pojemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 78km i przerob na 98.

Poza tym nie ma cudow, fazerki lubia, jak sie je kreci (obraca :biggrin:), do 7-8k to jednak bardzo spokojne moto, a powyzej zawsze cos zostanie na przyszle sezony. Ja wybralem fazerke (tak, to kobieta do cholery!!! ;) na pierwsze moto, i nie zaluje. Jak masz miedzy uszami to dasz rade :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. chyba juz wiem na co zbierac (fz6 98KM) ;p teraz tylko ladne swiadectwo przyniesc i ... juz sami wiecie ;p :) :clap: :wink:

 

hmm.. jeszce jedno.. na allegro znalazlem cos takiego?

 

http://www.allegro.pl/item193036260_powercommander_fz6.html

 

jak to dziala? czy faktycznie motor bedzei bardziej elastyczny? jak wtedy bedzie ze spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaworek, ale czego ty sie boisz? Ze jak ruszysz tym fazerem to on bedzie sie ledwo toczyl dopoki nie osiagnie tych 9 tys obr? Jezdziles w ogole na jakichs wiekszych sprzetach? Moze na jakiejs 500-ce? Jesli tak to na fazerze bedzie tak samo tylko duzo lepiej :). Daj sobie spokoj z takimi wynalazkami jak power commander. 1300 zl to jest 300 litrow wachy...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie moze troche przesadzam ;p ale tez na wielu motorach nie jezdzilem - tylko ta BMW i yamaha diversion... wiec jak widac niewiele... a moze mam jakis uraz od RS'ki ktora trzeba bylo trzymac kolo 7-8 tys zeby poczuc cos mocy :icon_evil: w przwciwnym razie bylo dosc ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer tak do 3 tys to taki wolny jest rzeczywiscie, ale te 3 tys to masz po 1s, no moze 1,5s ;) a pozniej to juz jest wesolo. A prawdziwe wrazenia to powyzej 7tys :(

 

A tak powaznie, wiesz juz o co w tym wszystkim chodzi, jezdzieles juz na czyms wiec nie ma obaw. A obawy o slaby dol mozesz juz za okno wyrzucic :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wdając się za bardzo w dyskusję o różnicy 78 a 98, to poza mocą najważniejszą różnica w tych motocyklach to nie tylko inna mapa silnika i przebieg mocy i momentu, ale przede wszystkim słabszy wahacz tylny zastosowany w słabszej wersji, więc gadanie o tych 3 tys. za to samo to trochę nieporozumienie. Może 20 koni niewiele zmienia, ale jeśli przywróci się moc to nie przywróci to sztywności konstrukcji, pomijając różnicę w masach obu motocykli.

 

Wszystko zależy jaka jazda Cię kręci, bo i BMW GS i Fazer to fajne moto tylko ich porównanie w zasadzie nie ma większego sensu.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...