Skocz do zawartości

Okolice krakowa


bozztom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie Kraków z wszystkich stron w promieniu 50km ma same fajne rzeczy. Samych zamków jest od cholery i innych kamoli typu zabytki też. Można też kilka jaskiń zwiedzić jak ktoś lubi. Jak chcesz pogadać szczegółowo napisz na PW

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojców i Pieskowa Skała a potem w okolice doliny Kobylańskiej; Puszcza Niepołomicka, Góry Świętokrzyskie (tu to nawet na łykend można sie wybrać), a w drugą stronę: Pieniny, Podhale, Beskidy. Jest w czym wybierać ale czasu mi brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zamek w Dobczycach, stoi na wzniesieniu i można podjechać pod samą bramę. A widoki są kozackie, zawsze tam jeżdżę wieczorem z laskami bo na nie to działa 8)  i te gwiazdy 8O

 

Mogłbyś sprecyzować jak działa ten zamek na laski, bo może warto zrobić te 300 km 8) :( :(

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłbyś sprecyzować jak działa ten zamek na laski, bo może warto zrobić te 300 km 8) :( :(

pozdr

 

Zamek stoi na wzniesieniu,poniżej jest zaj*bista tama i sztuczny zalew. Widać całą okolice,góry itd. A wieczorem dochodzą jeszcze gwiazdy, powyżej zamka są ławeczki z których jak już wspomniałem rozpościera się zaj*bisty widok. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa mam pytanko, ten zamek to jest to cos przyczepione do zapory? jedzie sie do niego jakos tą zaporą czy jak?  :?:  :?

 

Ciężko mi wytłumaczyć jak tam dojechać. Trzeba przejechać główną ulicę w Dobczycach a następnie skręcić w prawo,proponuje zapytać się kogoś na miejscu jak dojechać na górę do Zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa mam pytanko, ten zamek to jest to cos przyczepione do zapory? jedzie sie do niego jakos tą zaporą czy jak?  :?:  :?

 

Ciężko mi wytłumaczyć jak tam dojechać. Trzeba przejechać główną ulicę w Dobczycach a następnie skręcić w prawo,proponuje zapytać się kogoś na miejscu jak dojechać na górę do Zamku.

 

OK dzieki :( popytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Taaa polecam Dobczyce czad widok kolo zamku ;) tylko szkoda ze nad sam zalew nie da sie dojechac...ale to strefa sanitarna, laweczki i miejsce na ognicha, widok na zalew i tame fajnie oswietlona Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajny zameczek (a wlasciwie czesciowe ruiny) stoi sobie tez przy drodze na Oswiecim za miejscowoscia Babice. Nazywa sie toto Lipowiec i moim zdaniem warte ogladniecia.

w srodku muzeum, restauracja(chyba), zajefane schody na wieze z ktorej rozposciera sie fajny widok.. bilety zdaje sie po kilka zloty.. Ja tam kiedys pojechalem z laska i tak sie poskladalo ze przegapilismy zamkniecie no i "uwiezili" nas w tym zameczku.. Dziewczyna sama wskakiwala mi na kolana ze strachu... ciemno, pusto i pozamykane kraty... po 3 godzinach przyszedl stróz... heh po 3 godzinach :P .. polecam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...