Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maryla - Lublin

Super piknik rodzinny. Szkoda że motory z koszami przyjechały tak późno, ale dzieciaki i tak miały wielką radochę z jazdy. Wszyscy motocykliści spisali się super - wielkie dzięki. ;) :biggrin: :D :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTO DNIA : Tinky Winky

 

:biggrin: ;) :D

 

A tutaj już całość, fotorelacja z całej imprezy:

FOTKI

 

 

Miłego oglądania. :smile:

 

 

 

 

A to fragment z relacji w PANORAMIE LUBELSKIEJ:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-854569455804974290 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przybycie (tak liczne mimo pogody)! Daliście czadu i pokazaliście kto jest prawdziwym twardzielem! :icon_question:

 

Za załatwienie pilotażu policji najmocniej przepraszam.

 

Jak będę miał jakieś zdjęcia z różnych źródeł to oczywiście podeślę linką

 

No i chyba do zobaczenia za roczek! :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuje!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo przygód po drodze i my dojechaliśmy w 2 motocykle i samochód (który na 60 km od sulejówka czyli jakimś 110 km od Lublina jechał tylko na czwartym biegu, ale twardkim trzeba być a nie miętkim :D )

i:

1) akcja super i trzeba myśleć o następnych

2) dzięki niej podjechałam do domu motocyklem i rodzice już wiedzą że jeżdżę :biggrin: (trochę bałam się powiedzieć)

3) popływałam sobie w zalewie zemborzyckim

 

i ogólnie było super!!! Naprawdę świetnie!

 

Pozdrawiam wszystkich co byli a nieobecni niech żałują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2) dzięki niej podjechałam do domu motocyklem i rodzice już wiedzą że jeżdżę ;) (trochę bałam się powiedzieć)

 

3) popływałam sobie w zalewie zemborzyckim

 

 

co do 2 punktu to moja dziewczyna ma tak samo, nie wie jak powiedziec, ze siadła na piekielna maszyne, jaka byla reakcja twoich rodziców ??

 

a co do punktu 3 to spodziewaj sie za 2-3 dni wysypki... :rolleyes:

 

impreza kapitalna zeby wiecej takich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 2 punktu to moja dziewczyna ma tak samo, nie wie jak powiedziec, ze siadła na piekielna maszyne, jaka byla reakcja twoich rodziców ??

Pojechaliśmy pod Lublin w ramach akcji dla dzieci z hospicjum, więc już tutaj zaplusowały te motocykle :)

W drodze powrotnej minęliśmy wypadek samochodowy, w którym zginęły podobno 2 osoby, a żadnego rozwalonego motocyklisty nie mijaliśmy ;)

Mój kumpel Maciek poopowiadał że jeździmy spokojnie itp., poza tym mój brat na "czwórce" teoretycznie nie mógł jechać więcej niż 120 km/h.

Tata powiedział oby więcej takich akcji, zresztą wcześniej przez przypadek u mnie w mieszkaniu zobaczył kask więc wiedział wcześniej, mimo że nie powiedział mi o tym. Jestem w miłym szoku bo naprawdę przyjęli to super. Czym dłużej czekałam tym miałam więcej stresu, a teraz jest mi naprawdę dobrze :bigrazz:

Jestem już dorosła, mam ochraniacze na kolana, żółwia i kask a Maciek spokojnie jeździ (podobno) więc nie ma co się martwić. Trzeba po prostu wybrać dobry moment i tym momentem było właśnie to spotkanie dla dzieciaków.

a co do punktu 3 to spodziewaj sie za 2-3 dni wysypki... :biggrin:

Już bym miała, więc chyba jednak przeżyję ;)

impreza kapitalna zeby wiecej takich :lalag:
dokładnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój kumpel Maciek poopowiadał że jeździmy spokojnie itp., poza tym mój brat na "czwórce" teoretycznie nie mógł jechać więcej niż 120 km/h.

 

ja nie wiem czy ladnie jest ich tak oklamywac ;-)

 

a Maciek spokojnie jeździ (podobno) więc nie ma co się martwić.

 

melduje ze gumy w vtr`ce podomykane ;-)

 

superowa impreza, jak dla mnie to moglaby byc co miesiac, tylko zeby po drodze bylo troche winkli, nie mowie ze duzo ale tak z 50 a nie jedna beznadziejnie dluga prosta... nastepnym razem pojade z wawy do lublina przez elbląg zeby bylo ciekawiej ;-D

 

pozdro dla wszystkich

MaciekS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne foty!!!!

wygląda że impreza była pierwsza klasa i zaplecze wygląda świetnie!

 

jedno pytanie.. mieliście tam grupę militarną czy też pan snajper był prawdziwy? (bo tacy zazwyczaj rzadko pozują do zdjęć :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osob by sie zjawilo jak by deszczu nie bylo :icon_mrgreen: .... czy bysmy sie pomiescili :>

 

... ten przemily ojciec zakonny juz by tak nie nawolywal do jedzenia, bo by moglo nie starczyc :icon_mrgreen:

przyznac im trzeba, ze obsluga i atrakcje lepsze niz na zlocie :icon_mrgreen: (dla niewtajemniczonych: byla grochowka, bigos, kielbaski, paczki, drozdzowki, napoje, i cos tam jeszcze, wszystko dla nas, ale ile mozna jesc ?! :icon_razz: )

.. i jakie blachy fajowskie z malym ksieciem na motocyklu !!! :icon_mrgreen:

 

a Wroclaw to teraz moi bohaterowie ! :icon_razz: :icon_biggrin:

 

i Pepe odwazyl sie z Wawy dojechac ! :icon_mrgreen: ...miło .... nie wliczajac panow z za baltyku O_o .. dokladnie nie wiem skad... ale respect ! :icon_mrgreen:

 

 

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ten przemily ojciec zakonny juz by tak nie nawolywal do jedzenia, bo by moglo nie starczyc :notworthy:

przyznac im trzeba, ze obsluga i atrakcje lepsze niz na zlocie :buttrock: (dla niewtajemniczonych: byla grochowka, bigos, kielbaski, paczki, drozdzowki, napoje, i cos tam jeszcze, wszystko dla nas, ale ile mozna jesc ?! :crossy: )

.. i jakie blachy fajowskie z malym ksieciem na motocyklu !!! :notworthy:

 

Żeby nie było całkiem słodko....

Ponieważ sam osobiscie organizauję różnego typu imprezy mam kilka uwag, oczywiscie w ramach

konstruktywnej krytyki, która pomaga zawsze podnieść atrakcyjnosc następnych imprez.

Byłem tylko jako widz, z żoną i dzieciakiem i może dlatego patrząc z boku więcej widać.

 

1) Przydałby się jakiś wodzirej lub informator z mikrofonem na miejscu, który "kierowałby ruchem"

a jednocześnie informował co i gdzie; policjanci stali sobie, gdzieś tam, strażacy zaczęli robić coś tam... a na pewno taka forma bieżącej informacji pozwoliłaby lepiej wykorzystac, to co organizatorzy oferowali.

 

2) Przydały by się jakieś konkurencje, konkursy, może slalom w parach pokazowy dla widzów.

Oczywiscie zabezpieczony itp. cosdla oka widza, małego i dużego.

Była częsc dzieciaków, która mogła skorzystać, z przejażdzek, ale była częsc która bedąc na wózkach z checą popatrzyłaby na motocyklistów w ruchu.

 

3) I jakieś konkursy bez moto, które inicjowały by wspólną zabawę dzieci i motonitów.

Np, strzelanie do bramki piłką nożna w płetwach, strzela motonita w skórach i płetwach broni jakiś sprawny dzieciak.

 

Inicjatywa ogólnie godna propagowania i rozwijania,

można zdobyć sponsorów i zrobić jeszcze więcej i jeszcze lepiej.

Najważniejsze, że początek został zrobiony.

Pozdrawiam wszystkich którzy maczali w tym palce :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy miały być jak najbardziej. Niestety wolontariat działający przy kościele pod wezwaniem Ducha Świętego, dostał tegoż dnia cynk od swojego koordynatora, że impreza się nie odbędzie.

 

Miały być przeciągania liny między twardzielami itp itd.

 

Jakby ktoś był zainteresowany pełną wersją panoramy w której to jest szersza relacja z imprezy (od ok 10min) to można ją pobrać z adresu:

http://edgecrusher.dreamhosters.com/media/film.asf

 

Jak dotrę z powrotem do Lublina postaram się wrzucić skany z gazet, chociaż wejście Motoru do II ligi ponoć zupełnie zepchnęło inne wydarzenia na dalszy plan :icon_twisted:

 

Wszystkim raz jeszcze serdeczne dzięki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...