Skocz do zawartości

Lagi Derbi Senda


skalim1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema ja mam sende 2002 i kupowowałem uszczelniacze o danym rozmiarze, luknij na te zimeringi i powiedz mi jego wymiary tam na nim pisze to podam ci strone jak będą takie same jak u mnie a olej ja mam castrola synthetic fork oil 10W...

 

Siema ja mam sende xtreme z 02r i ucszczelniacz kupowałem już nie pamiętam jakim roziarze tam na uszczelniaczach masz napisane... tu masz strone www.seba-motor.pl/sklep i puść mu meila z zapytaniem czy ma zimernigi o twoim rozmiarze, a olej wlej castrol fork oil synthetic 10W jest według mnie bardzo dobry www.motox.com.pl ;] pzdr... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wlej tyle co wejdzie, ja kumplowi co ma też tą sende zalałem chyba 250 tyle co sobie... ale jest głupi mały problem, sendy z zawieszeniem showa mają tylko w jednym amorze spręzyne i olej a w drugim jest tylko olej :/ dziwne ale na japońskei zawieszenie sie zdziwiłem że tak zrobili, natomiast w paioli masz normalke. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..mówiłem :P że zawiesznei showa jest naprawde kiepskie...:icon_biggrin:

i dlatego nie któym może sie sypac bo ma jedną spręzyne, widać że japonczycy sie nie wysilają:/ za to włoskie paioli zawiesznie jest cudne:D z prawdziwego zdażenia :biggrin: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś w słabym stanie ci się trafiło? a może faktycznie lipne, w końcu to 50ccm, więc są raczej tanie, a wiadomo - tanio brylantów sie nie kupi. w każdym razie ja mam showa w xr i ładnie chodzi - ale nie są to lagi rozdzielone, w każdej jest sprężyna olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem przednie zawieszenie od Rieju RR/VPT, niczym się praktycznie nie rożni tylko długością- są jakieś 2 cm dłuższe. w sendzie wkurza mnie że jak mocniej skoczysz to przednie lagi uderzą w tarczę hamulcową ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...