Skocz do zawartości

Chwalę Się :) Yamaha RD. Troche późno ale lepiej późno niż wcale :P


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

3 maja stałem sie posiadaczem Yamahy RD 80, zarejestrowanej już na motorower :)

 

Puki co nawinołem 300 + km\h lecz już wiem że to jest to:) Po drodze śmigałem już Simonami DT-kami ale RD to jest to :) W swoim przedziale cenowym to chyba najlepszy wybór do robienia motorowerowych tras :)

Nawet z tyłu całkiem przyjemnie się jedzie, na DT się ,,leci" na kierowce, a tu naprawdę jest na czym usiąść.

 

Na zdjęciach brakuje lampy, tzn, jest jakaś ale brzydka:P

 

Rocznik wg, papierów 86, a przebieg wg. licznika 5000 km. Co jest raczej wątpliwe :) Ma kilka mankamentów jak mechanizm kopniaka, nie zawsze łapie, ale to wina wałka, w którym obrobił się rowek na ,,trzymacza" mechanizmu:P Zapomniałem teraz jak sie to nazywa fachowo, mam to na końcu języka:) Z motory jestem bardzo zadowolony:) Jak kupię inną lampę zrobię nowe foto :)

 

 

 

http://img225.imageshack.us/my.php?image=moto1pe0.jpg

 

http://img91.imageshack.us/my.php?image=moto2bl5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem dwie rd... i nikomu bym tego sprzetu nie polecil... ale jak widze Twoja to chyba zmienie zdanie ;] ładny sprzęt ;] żeby Ci długo służył i MAŁO PALIŁ (moje strasznie duzo palily ;/ ) pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Miałem kiedyś przyjemność taką jeździć, bardzo przyjemny motorowerek z bardzo dobrym przednim hamulcem, niezłymi osiągami po odblokowaniu a w dodatku łatwo się prowadzący.

Oby Yamaszka sprawowała się jak nalepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile leci? Szczerze to nie wiem :notworthy: ja nią naprawdę lajtowo latam 60-70 km\hm ale jak jechaliśmy na sprzedającym, to w aucie na blacie było coś ponad 100 i motorek się powolutku oddalał, także coś 110 może trochę więcej poleci, jutro mu zimery i łożyska powymieniam jeszcze, odblokuje moduł, i w trasę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też mam Yamaha Rd i nie mogę na nią narzekać. Nie zgodzę się z kolegą który mówi że spala ok. 4 litrów. Moja schodzi poniżej 3 litrów na 100km. Po ostatnim tankowaniu (wlałem 7 litrów) przejechałem 261 km

Potem wrzucę zdjęcia. Szkoda że mieszkamy tak daleko. Moglibyśmy się pościgać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...