Skocz do zawartości

Pechowy rok.. a jak u was??


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku nad moimi znajomymi wisi jakieś fatum.. Moj brachol kupił moto, Pojeździł parę dni i z podporządkowanej wyjechał katamaranik.. Moto straciło przednią lampę a owiewki sie troche połamały.. Całe szczęście brat miał tylko peknieta torebka stawową.. Parę dni później jade z kumplem na stacje benzynową i nagle słysze odcinacz( kumpel zawsze jeździ spokojnie), odwracam się a ten lezy ale skończyło sie tylko na zadrapaniu dekielka silnika.. A ostatnio kumplowi jadąc ok 70km\h.. całe szczęscie nie szybciej.. pękła tylna opona.. ze śladów wynika, że leciał po asfaldzie jakies 40-50 metrów po czym udeżył w krawęznik, na którym złamał łopatke.. miał szczęscie, że to bylo wieczorem i był mały ruch.. Uważajcie na siebie bo o wypadek nie trudno...

 

 

P.S. Jak ktoś ma lampe przednią do VFR800 98-01 to piszcie do mnie, bo nigdzie nie moge jej dostać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

siemanko

 

u nas tez sie chlopaki wywracaja ale na szczescie poki w miare bezbolesnie tylko motory klekaja heheh, a odnosnie tej peknietej opony jak czasem popatrze na jakich gumach ludzie lataja to az strach sie bac ale mam nadzieje ze pozniej nie sa zdziwieni jak te gumy strzelaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Mi wczoraj braciszek siadal na moto i mu sie glebło, na szczescie juz zalozylem te 10cm crashpady, wiec tylko lekkich pare rys.

 

PS Pawelmoto2 zmieniles stajnie Yamahy na Kawasaki?

 

heheh tak tak przesiadlem sie z r1 na kawe zx10r i jestem bardzo zadowolony, tylko gumy ida w oczach hehe metzeler racetec(ze srednia mieszanka) to na ok 3000km wystarczy przy obecnych temp a latem jak bedzie codziennie +30 to obawiam sie ze 1500 to bedzie max

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak ktoś ma lampe przednią do VFR800 98-01 to piszcie do mnie, bo nigdzie nie moge jej dostać..

 

Bo nigdzie takich nie ma - my juz drugi sezon szukamy...

 

A co do fatum, to u nas też kijowo - gośc i drzewo, gośc i auto, złamana kierownica, gośc i jeleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Panowie chyba zapomnieliscie, ze po snie zimowym trzeba byc do kwadratu ostroznym i nie przeceniac swoich mozliwosci. Emocje euforie i adrenaline tez trzeba pod kontrola trzymac. Powoli sezon za tydzien sie nbie konczy !

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pololi powoli , katamaraniarze musza sie obudzic po zimie!!

 

 

 

 

A ostatnio kumplowi jadąc ok 70km\h.. całe szczęscie nie szybciej.. pękła tylna opona.. ze śladów wynika, że leciał po asfaldzie jakies 40-50 metrów po czym udeżył w krawęznik, na którym złamał łopatke.. miał szczęscie, że to bylo wieczorem i był mały ruch..

 

 

A na jakiej jechał??Byłs srogo zużywana czy w w OK stanie??

 

 

Bo nigdzie takich nie ma - my juz drugi sezon szukamy...

 

 

 

Co lampy to nie lepiej kupic w salonie i "przepłacić" czy dac swoje niz czekac 2 lata

 

 

 

 

Pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również pechowo, jeszcze przed sezonem, zimny wieczór. Jechałem do sklepu rozglądać się za nowym buzerem. Lece przez rondo i nagle srebrna furgonetka robi zjazd z wewnętrznego pasa, zero kierunkó nic. Ja po hamulcach pisk opon i szlif. Furgonetka przejechała z 30 cm przed nosem mojego Pegaza. Podnosze się z gleby a furgon ucieka. Facet który jechał za mną pomógł mi podnieść sprzęta.

Straty.

Pęknięty handbar,

Lekko przerysowana owiewka,

Krzywa kiera.

 

Morał??

Chwała bogu za gmole! :icon_mrgreen:

Gdyby nie one straty były by o wiele większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zeby u mnie cokolwiek w tej sprawie sie zmieniło, ale na razie kazdy z moich kumpli co jezdza na moto mial jakies mniejsze lub wieksze wypadki (najpowanzniejszy złamany kregosłup bez przemieszczenia) a u nie spokoj i mam nadzieje ze nigdy nie bede musiał powiedzec - tak, miałem szlif/glebe czy co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też ciekawie nie zaczełem tego sezonu. Kupiłem cbrke dałem ją do serwisu na sprawdzenie i wymiany olejów i tak aż 2 miechy została tam bo powoli zaczeły wychodzić wady jak gięte lagi puknięte koło itp. troche czasu i sianka poszło ale teraz już jerzdże i jest gitara ale czuje że czeka mnie jeszcze wymiana łańcuszka rozrządu.

No i z tego dowiedziałem się jednego, że same oględziny i przejażdżka czasem nie wystarczą. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...