Skocz do zawartości

DT 80 ~1993r czy DT 50 ~2003r


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat. Otóż jak sprzedam DT 50 R(a napewno sprzedam :crossy: ) to nie wiem jakie mieć następne moto. Bardzo interesuje mnie DT 80 LC (2300zł wzwyż na motorower), ale też mogę mieć za taką cene DT 50 2003r(nie pytajcie skąd i czemu tak tanio- koleś sprowadza z włoch wszystko co popadnie i sprzedaje w Pleszewie za grosze). Więc co wybrać?? DT 80 ma więcej mocy, ale ten wygląd DT 50 2003r mmmm:) :biggrin: :biggrin:

 

Mógłby ktoś podać dane techniczne obu motorowerów(osiągi, moc, wady itp.)?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dt50 2003

 

ja wiem czy duzo miej mocy, ile dt80 ma km?

jesli ten rocznik '03 to sądze ze moc ich bedzie podobna osiągi pewno tez ale chyba wagowo mysle ze DT50R bedzie lżejsza noi w przypadku sprzedaży nie starcisz na niej chyba że jest bez papierów i do remontu :icon_biggrin:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Ja bym brał DT50, chociaż nie wiem jak to chodzi, ale nie wierze żeby nie dało się odblokować i kto wie czy jeszcze osiągi by nie były takie same (albo i lepsze) niż w 80.

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak dla mnie dzwiek DT 50 z silnikiem minarelki, krecacy sie bardzo wysoko ma obrzydliwy piskliwy dzwiek, ale to tylko moje zdanie.

DT80 wyglada doroslej przy dt 50. Wiadomo DT 50 jest o wiele swiezsza, ladniejsza, nowoczesniejsza, lepsze zawieszenie, ale tez zwroc uwage, na szybkie zuzywanie sie silnika.

Trudny wybor.

Lecz ja bym sie zastanowil nad ta DT 50 z 2003 bo jest w niskiej cenie, ale watpie zeby byla w jakims dobrym stanie.

Milych zakupow zycze :notworthy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jezeli tanio kupisz ta z 2003 i okaze sie ze jest za slaba, i tak bylbys do przodu w porownaniu z innymi i warto byloby sie zastanowic nad jakims kitem tuningowym. seryjny tloczek dorzniesz na wertepach, a potem bedziesz sobie latac spokojnie na 70-centymetrowej DT`tce :notworthy:

 

ja bym tak zrobil.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio przymierzalem sie do dt80, no i w sumie sie ciesze ze kupilem, nowsza sende, niz starsza dt, niby nieduzo starsza ale, odrazu widac ze konstrukcja jest inna, i widac roznice, 2003 a 1993 to jednak 10lat roznicy.

wg. mnie jak masz okazje tanio kupic to bierz 2003, najwyzej zalozysz 70cm, tak jak mowil magneto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie wierze że DT 50 R ma ok 13 KM.

 

Koleś jest spoko, w ciągu miesiąca miał DT 50 R 2003r za 2500zł i DT 125(X chyba) za 3200zł. Nie są to złomy do remontu, tylko on bierze hurtowo(że tak powiem)wszystko co jest na tira i wiezie do polski.

 

DT 50 R chodzą po 5000zł jak tak widze. Ile wyciąga DT 50 i jaką ma moc??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowana dt 80 ma 12 km a 50 jesli to silnik włoski ma ok 9 km

80-ki nie zarejestrujesz na motorower

kup dt 50 , jak nie bedzie pasowała to sprzedaż z zyskiem i kupisz cos innego :lapad:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowana dt 80 ma 12 km a 50 jesli to silnik włoski ma ok 9 km

80-ki nie zarejestrujesz na motorower

kup dt 50 , jak nie bedzie pasowała to sprzedaż z zyskiem i kupisz cos innego ;)

Ok, dzięki za informacje :wink: ;)

1.DT 80 chce kupić na motorower

2.Na DT 50 (200xrok) będe musiał poczekać lub dogadać się z gościem żeby mi sprowadził a DT 80 mam odrazu(TZN jest w gostyniu za 2400zł na motorower)

3. Dzisiaj oglądałem w Pleszewie DT 50 SM za 5600zł(oczywiście ja bede miał sprowadzoną za pół ceny, taka mam nadzieje), wydawała mi się mała i bardzo krótka(a to chyba + bo lepiej bedzie na gume wstawać :D I zauważyłem żę 2003r miałą cyfrowy prędkościomierz i nie miała obrotomierza :icon_rolleyes: ...wrrr....A by się przydał....

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jednak wolisz 80tkę :icon_mrgreen:

No tylko żeby był silnik 80 a rama 50tki :icon_mrgreen:

 

A tak dzisiaj popatrzalem na SM i mówie Jezuuu..Ale ona ślicznotka jest :icon_mrgreen:

 

A i czy 2003r mają silnik miranelli AM6 czy jaki?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...