Skocz do zawartości

mam 257KM...........


bartezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karol1001, czy to przypadkiem nie Ciebie spotkalem wczoraj na KENie (okolo polnocy)? Tak mi sie teraz skojarzylo bo masz w podpisie za mieszkasz na Natolinie. Jesli tak to pozdro :) (a jesli nie to tez :flesje:). Zapomnialem Ci zyczyc wczoraj szerokiej drogi jak stalismy na swiatlach. Do zobaczenia :crossy:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około północy? Ja jeszcze wieczornego kruzingu nie urządzam, bo mi za zimno, więc to nie byłem ja :) Ale dziękuje za pamięć ;) A ty też urzędujesz na Ursynowie? Koniecznie trzeba się zapoznać!

 

Tak sobie pomyślałem, że to już kolejna osoba mnie myli z innym srebrnym SV na Ursynowie.. Hmmm... Musze upolować klona :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna urzeduje na Kabatach :(. I bardzo chetnie sie zapoznam :(. A tamta SV-ka byla dokladnie taka sama jak Twoja, srebrniutka. W dodatku chlopak skrecil z KEN-u w Belgradzka, przy stacji metra Natolin. Dlatego pomyslalem ze to mogles byc Ty. Jesli to czyta to pozdrawiam! No nic, szerokiej drogi wszystkim!

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Gratulacje GSXR-a. Fajny sprzecik i super sie prezentuje na fotkach. A co do tego gdize psiales ze GSXR ujest gorszy od Cebry podczas jazdy to sie mylisz albo jeszcze nie wiesz zbyt wiele o tych sprzetach. Cebra to cywilizowny sprzet , dosc ostry ale tez ma kulture pracy a GSXR to "surowy" sprzet czyli ostry silnik, zrywny, natomiast sterownosc a szczegolnie ciasne zakrety powoduja sa super na GSXR nawet pomimo tego ze GSXR wydaje sie wiekszy, sprawdz dane techniczne- rozstaw osi, kąty itd to zobaczysz jaka roznica jest.

 

A co do palenia gumaczki w pomieszczenaich do tu jest link do mojego filmiku z palenia gumy Suza RF 600R w garazu o pow. 5m.kw. Rf-ka jeszcze na plugawej rejestracji z UK. Jak sie wsluchasz w silnik to zauwazysz ze zjebalem przy wlaczaniu 6-tego biegu i przez to zamulilem cala akcje.

 

http://lehoom.wrzuta.pl/film/oOimdarEcv/suzuki_rf_by_lehoom

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Gratulacje GSXR-a. Fajny sprzecik i super sie prezentuje na fotkach. A co do tego gdize psiales ze GSXR ujest gorszy od Cebry podczas jazdy to sie mylisz albo jeszcze nie wiesz zbyt wiele o tych sprzetach. Cebra to cywilizowny sprzet , dosc ostry ale tez ma kulture pracy a GSXR to "surowy" sprzet czyli ostry silnik, zrywny, natomiast sterownosc a szczegolnie ciasne zakrety powoduja sa super na GSXR nawet pomimo tego ze GSXR wydaje sie wiekszy, sprawdz dane techniczne- rozstaw osi, kąty itd to zobaczysz jaka roznica jest.

 

A co do palenia gumaczki w pomieszczenaich do tu jest link do mojego filmiku z palenia gumy Suza RF 600R w garazu o pow. 5m.kw. Rf-ka jeszcze na plugawej rejestracji z UK. Jak sie wsluchasz w silnik to zauwazysz ze zjebalem przy wlaczaniu 6-tego biegu i przez to zamulilem cala akcje.

 

http://lehoom.wrzuta.pl/film/oOimdarEcv/suzuki_rf_by_lehoom

 

pzdr.

 

 

pisałem, że gix przy hondzie jest leniwym emerytem, nic szczególnie odkrywczego, zwłaszcza, że honda majakieś 40KM więcej. Nie mieliśmy okazji poskręcać, ale sądze, że w tej kwestii gix też jest kilka lat za murzynami i przy okazji hondą :D

ps

legendarna kultura pracy hondy nie jest mitem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka stajnia,nie pogadasz :buttrock:

Gixer elegancki,Hondziny za bardzo nie widac :icon_twisted: Jak juz nimi zjedziesz na dwór to czekamy na wiecej fotek i w całości :flesje:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zajebiste :biggrin:

 

A te zdjęcia wcześniejsze z przedpokoju to były robione w tym białym bloku? Wjechaliście sobie tak klatką? A może mieszkacie na parterze albo w ogóle gdzieś indziej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...