Skocz do zawartości

Co myslicie o HONDA PC800


Rekomendowane odpowiedzi

jest napisane "Pełna nazwa, Yamaha Diversion Shugers" czyli ja bym to zrozumiał tak , ze jakaś firma robi wieksze owiewy do diversiona 900 , bo wszystko jak w divie 900 jest faktycznie tylko ze owiewa wielka , moze to taki sam patent z tym "Shugers" jak "five star" w GS 500... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem DEAUVILLE sprowadzone z Anglii-tragedia kazde nawet minimalne zadrapanie lakieru na elem. stalowych skorodowane nawet rama i chromowana kierownica,natomiast co aluminiowe pokryte wrzerami. :lapad: Zrobilem 350km zeby zobaczyc co moze zrobic sol :banghead: Uwazajcie przy kupnie moto i aut z wyspy. A co sadzicie o XJ 900-na co zwrocic uwage :icon_mrgreen: Nadal jeszcze mysle nad K75 chociaz odradzacie,niedaleko ma kolo cos takiego w niezlem stanie.Nadal prosze o pomoc w wyborze. Pozdrawiam :lapad:

Edytowane przez falki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o XJ 900

fajny , spokojny , wygodny , bezproblemowy sprzęt dla spokojnego gościa... ot co ja myśle , może inni myślą co innego , czekam też na inne wypowiedzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item179295625_sprze...a_gts_1000.html ciekawe jak by sie to sprawowało :icon_rolleyes:

 

bardzo fajna zabawka, szczególnie wersja z abs-em (bez abs-u były trudności z wyczuciem przyczepności przedniego koła podczas hamowania). wiele więcej nie powiem, ale jakbyś poszukał na pl.rec.motocykle Kryha (grupa pyrlandia), to dowiesz się więcej - facet latał kilka lat na tym sprzęcie, o ile pamiętam był zadowolony mimo nieustannych żartów z "braku jednej lagi"; gts u niego ustąpił dopiero przed FuJaRą :icon_exclaim:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny , spokojny , wygodny , bezproblemowy sprzęt dla spokojnego gościa... ot co ja myśle , może inni myślą co innego , czekam też na inne wypowiedzi :icon_mrgreen:

 

Też bym sie zastanawiał nad XJ 900. Była nawet wersja z całościową owiewką

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yam...iversion_gt.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę ST 1100 rocznik 92 i wydaje mi się, że za taką kasę nic lepszego do dalekiej turystyki nie znajdziesz. Tak jak inni pisali maszyna jest super wygodna (również dla pasażera) i nie do zarżnięcia. W mojej po przebiegu 80 tys, rozrząd i sprężanie jest w stanie fabrycznym. Jedyna wada, jaką dostrzegam to masa i dosyć wysoki środek ciężkości ( to jednak jest zaleta jak się chce trochę poszaleć), no może jeszcze ceny owiewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę ST 1100 rocznik 92 i wydaje mi się, że za taką kasę nic lepszego do dalekiej turystyki nie znajdziesz (...)

 

no w tym właśnie problem, że nie bardzo w tych pieniądzach... na allegro w tej chwili znajduje kilka paneuropeanów, ale wszystkie przekraczają podany budżet, czasami znacznie. najtańsze... 12,5-13,5kzeta (z tego ta druga w willingerze w rzeszowie, gdzie bałbym się kupić nawet motorynkę - znani są ze sprzedawania złomu). poza tym warto pamiętać, że zakup motocykla swoją drogą, a później trzeba ten zakup opodatkować, opłacić rejestrację, zrobić przegląd i wymianę przynajmniej oleju i ewentualnie świec (a nie wiadomo czego jeszcze...). i zatankować... sam się przy 1 maszynie o mało nie wypuściłem w maliny, zbyt dużą część budżetu przeznaczając na żelazo bez uwzględnienia kosztów dodatkowych

st1100 są drogie, jako używane nawet bardzo drogie, a oferta jest dość skromna - ten motocykl służy długie lata, kupują go ludzie zdecydowani i świadomi swoich potrzeb motocyklowych. niby podobnie jest z bmw, ale tu bliskość kraju helmutów poprawia układ :icon_razz:

 

a ja na miejscu autora jeszcze bym się przyglądnął tej jamaszce gts... :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ogladalem K75 RT,nie myslalem ze jest taki byk :icon_question: Raczej nie lezal,optycznie ok.ale czerwona kontrolka z trojkatem nie zgasla po ruszeniu i nacisnieciu obu hamulcow,kontrolka ABS rowniez sie palila i za diabla nie moglem jej zgasic-probowalem przyciskiem.Moto ma rowniez wyczuwalny luz glowki ramy,no i na zimnym pompka paliwa jest glosniejsza od silnika podobno jak jest cieply to cichnie a czy tak jest :icon_question: Co Wy na to :icon_question: W najblizszym czasie obejrze XJ900 na co zwrocic uwage bo to handlarze z gadki wyglada ze gburowaci :icon_question: PROSZE O POMOC-bo wiosna juz cala geba a ja parakulos :icon_question:

Edytowane przez falki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falki: spokojnie, nie pali się, sezon nie zając. nie ten, to będzie następny - nie mówiąc o tym, że jest dopiero koniec marca, jeszcze śniegi mogły leżeć :banghead: w łodzi masz silną grupę precli, choćby rogala, yoyo i świętego jimmiego, pod łodzią na przykład w bełchatowie zbieguska - poszukaj, popytaj, pojedź do iron horse'a. lepiej, jak nie będziesz szukał sam - a ze wsparciem. a może w okolicy jest coś fajnego do wzięcia, a ty nawet nie wiesz

nie znasz przysłowia o pośpiechu i diable..? :>

 

a o bmw najlepiej pogadać na forum boxer-motor.com: są ludzie, którzy w tych maszynach siedzą, czasami mają coś do sprzedania bo zmieniają. ja tam kupiłem swoją rs-kę i jestem zadowolony

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam Panów ,od kilku dni latam hondą pacyfic 800,chciałbym zajrzeć do niej ,to znaczy wymiana oleji itd. a nie moge nigdzie znależc jakić instrukcji i tym podobnych,może Panowie mają jakś wiedzę o tym motorze,niewiem nawet jak sprawdzić poziom oleju.

Edytowane przez markopolo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...