Skocz do zawartości

Finiszujac z reanimacja mojego niebieskiego gracika..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D a ten baczek to w Toruniu gdzieś malowałeś ? …. Bo właśnie swój od ttr chce komuś dac do zrobienia i żeby wykonał to w miarę znośnie :D … zawsze sam szykowałem a lakiernik tylko tryskał, ale obecnie nie mam po prostu czasu :cool: …. Bak mam plastikowy i chce to zrobić raz a dobrze…… ramę też odebrałem w piątek była piaskowana o potem proszkowo malowana i wygląda super :D …. Z góry dzięki za inf :D ……

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. chodzi Ci o te gabke ;) Nie martw sie - przeciez napisalem, ze ja wypierd** i goly metal obciagne skora (=ponawijam do skutku waski pasek ze skory). Mnie chodzi o co innego w przypadku tych manetek: wygladaja na wykonane z metalu, metalu wydaje sie byc nie za malo, i wydaje sie on byc dobrze wykonczony. I nie ma na nich zbednych bajerow :P Na tle pozostalej oferty z Allegro te manetki wypadaja bdb.

A z czasem to pewnie wyprodukuje sobie cos u moich specow od obrobki metalu :D :icon_mrgreen:

Wiesz...byłem-sprawdziłem- te manety sa z,, plastiku. A te Twoje wygladają baaardzo podobnie :icon_rolleyes:Więc już wiesz.A ten pomysł z nawinięciem rzemienia wielce interesujący :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...byłem-sprawdziłem- te manety sa z,, plastiku. A te Twoje wygladają baaardzo podobnie :icon_rolleyes:Więc już wiesz.

W aukcji stoi, ze sa metalowe:

MANETKI GŁADKI KAPSEL PIEKNE - GABKA 2 DŁUGOSCI METAL

MANETKI WYKONANE Z MIEKKIEJ GABKI , KONCOWKI GŁADKIE METALOWE CHROM

.. i mam nadzieje, ze sa metalowe, bo je zakupilem :clap:

 

A ten pomysł z nawinięciem rzemienia wielce interesujący :icon_biggrin:

Albo rzemien, albo tasma (np. taka, z jakiej robi sie ekspresy wspinaczkowe) - tez powinna dac rade.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj z ciekawosci znac z czego one sa, bo moje w shadowce sa plastikowe i w starej tez takie byly

Zadzwonilem do czlowieka, no i niestety metalowe to sa tylko koncowki :icon_mrgreen:

No i dowiedzialem sie, ze aukcja jest dobrze opisana :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być natrętny... ale może rzucicie okiem

 

http://images20.fotosik.pl/146/fedbbc334178c420med.jpg

 

Zdjęcie mało wyraźne, środkowa manetka jest anodowana na błękitno, prócz tego są jeszcze anodowane na srebrzysto i czarno. Mam też surowe egzemplarze więc jest możliwość zaanodowania lub polakierowania na dowolny kolor ,wtedy koszty do przedyskutowania. Wykonane z litego aluminium, żadnej plastykowej ściemy. Otwory wewnętrzne na 1 cal i 3/4 cala, robione nadwymiarowo więc mocowanie przy pomocy taśmy.

 

PS zamówiłem też z netu jakieś plastykowe badziewie bo chciałem wyroby konkurencji obejrzeć :) leżą do wyrzucenia, zainteresowanym mogę wysłać po kosztach przesyłki...

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być natrętny... ale może rzucicie okiem

Chetnie, ino jakis cel przy sie przydal :icon_mrgreen: (szybki bylem :D)

 

Zdjęcie mało wyraźne, środkowa manetka jest anodowana na błękitno, prócz tego są jeszcze anodowane na srebrzysto i czarno. Wykonane z litego aluminium, żadnej plastykowej ściemy. Otwory wewnętrzne na 1 cal i 3/4 cala, robione nadwymiarowo więc mocowanie przy pomocy taśmy.

Cos mi sie wydaje, ze zrobimy deal :) :lalag:

 

BTW: A te dziury na kapslu zewn. musza byc..? Nie moze byc to gladkie? Jakies inne foty porob, bardziej realistyczne a nie takie choinkowo-burdelowe :D

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do czlowieka, no i niestety metalowe to sa tylko koncowki :D

No i dowiedzialem sie, ze aukcja jest dobrze opisana :icon_mrgreen:

Potem panowie z Allegro dziwią sie że wpisuje sie im negatywy.Ja tak kupiłem sygnały-ślimak metalowy fantastyczny CHROM.. :) Z metalu w nim były tylko śrubki. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jesteście szybsi od wiatru (ów? :icon_mrgreen: )

 

Mam zdjęcia nieco bardzioej wyraźne na domowym kompie ale też nie powalające. Wrzucę wieczorkiem.

 

Surowe egzemplarze też są już podziurawione. Teoretycznie jest możliwość przeróbki, tzn. na przykład wytoczenie takiego szerokiego rowka w miejscu otworów ale nie wiem jaki byłby efekt.

Opcję zakupu materiału i wytoczenia nowych bez otworów zostawiam ma koniec.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jesteście szybsi od wiatru (ów? :) )

Bo my som szybkie Lopezy :icon_mrgreen:

 

Surowe egzemplarze też są już podziurawione. Teoretycznie jest możliwość przeróbki, (..)

Ujme to inaczej: czy da rade zrobic manetki identyczne z tymi 'metalowymi' z podanej przeze mnie aukcji, ino bez tej gabki (sam sobie cos nawine) no i cale z metalu..? Kapsel koncowy gladki, i o srednicy takiej, jak obwinieta rekojesc

No i jaka bylaby cena.. :lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić identyczne to musiałbym kupić materiał i napisać specjalnie program więc raczej rzecz nieopłacalna z powodu kosztów.

 

Ale jest szansa że da się po prostu przerobić te gotowe, zwłaszcza że nie chcesz kołnierza na kapslu tylko kapsel równo z uchwytem. Minusem jest to że zostają rowki na oringi, głębokości 2mm. Mogę to spróbować stoczyć choć to ryzykowne (w tej chwli uchwyt ma średnicę 36mm).

Będę wieczorem na produkcji to zobaczę co i jak i napiszę na PW albo prześlę rysunek.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest szansa że da się po prostu przerobić te gotowe, zwłaszcza że nie chcesz kołnierza na kapslu tylko kapsel równo z uchwytem. Minusem jest to że zostają rowki na oringi, głębokości 2mm. Mogę to spróbować stoczyć choć to ryzykowne (w tej chwli uchwyt ma średnicę 36mm).

Wiesz, zawsze mozna wiecej skory/czegostam nawinac - wiec nie musisz szalec z tym 'staczaniem' :) Ale faktem jest, ze dla mnie idealem jest miec kapsel rowno z (juz obwinietym) uchwytem :biggrin:, a calosc ma byc jak najbardziej prosta (=zadnych ozdobek, czach, dziurek, neonikow itp. :flesje:)

 

Będę wieczorem na produkcji to zobaczę co i jak i napiszę na PW albo prześlę rysunek.

Super. To aluminium daje sie mam nadzieje polerowac..? :bigrazz:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowal mi go niejaki Saper, a miejsce akcji to Przysiek, konkretnie "Kursant".

 

Hehehe no to śmiesznie bo przysiek to jakieś 2 km od mojej chałupy :) …. A ten Pan już mi się obił o uszy …Ja zawsze dawałem do Pedzewa …No nic zobaczy się ….już zmykam bo to nie mój dział :biggrin: ;)

Dzięki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...