Skocz do zawartości

Imprezy Weterańskie 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Co prawda istnieje na forum dział imprezy, ale wydaje mi się, że siedzący w zabytkach nie wiele mają tam do poczytania, bo przeważnie o 'plastikowych' imprezach się tam mówi. Dlatego moja propozycja wygląda tak, żeby utworzyć wątek/terminarz imprez dedykowanych dla motocykli zabytkowych, w tym dziale forum.

 

Zapodam na początek info o imprezie na lubelszczyźnie:

 

8-10 czerwca 2007 - III Rajd Partyzancki

Pragnę poinformaować, że KMD"Partyzant" z Janowa Lubelskiego oraz grupa motocyklistów z lubelszczyzny, rozpoczęła intensywne czynności zmierzające do popełnienia trzeciej edyzji imprezy, przeznaczonej dla motocykli zabytkowych.

Impreza pod nazwą Lubelski Rajd Weteranów Szos organizowana jest od 2005 roku.

Zapraszam wszystkich, w których zasięgu jest lubelszczyzna na sprawnych motocyklach, bo u nas nie ma lekko.

 

Szczegóły na stronie:

baner2007.gif

 

Jako pierwsi w Polsce dajemy możliwość przekazania pieniędzy z podatku na imprezę motocykową.

Każdy rozliczający rocznego pita, może - zamiast oddawać cały podatek kaczkom - przekazać 1% na motocykle zabytkowe.

 

Szczegóły tutaj:

procent1.gif

 

Gorąco zapraszam na nasz Rajd, wszystkich, którzy jeżdżą dalej od własnego komina :cool: :)

Edytowane przez skrzydlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Magnet 2007 odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2007 roku w Mińsku Mazowieckim.

 

Lipa, chcialem być na Mińsku lub w Janowie, ale mam wtedy obrony, kończenie pracy mgr :biggrin:

 

A gdzieś dalej to troche boje sie jechać moim zabytkiem, np. do Olsztyna, zresztą wychodzi, że ze swoich okolic tylko ja ujeżdzam weterany, a nie picuje w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weterany mogą przyjechać też :crossy: Ja swoim bede, bo pewnie Kawa jeszcze nie bedzie do końca złożona.

 

Zlocik pewnie w Mierzwicach. Czesiek ma skleroze, jest juz stary, połowa rzeczy do Niego nie dociera, to i na Kozki nie ma co liczyć, choc mi się bardziej podobają niż Mierzwice. Na stronie jest podane że 28 kwiecień.

 

Pamiętaj o zlocie FG Panther, że jest w Komarówce Podl. 20-22 lipiec. Na ten, to bardzo zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik pewnie w Mierzwicach. Czesiek ma skleroze, jest juz stary, połowa rzeczy do Niego nie dociera, to i na Kozki nie ma co liczyć, choc mi się bardziej podobają niż Mierzwice. Na stronie jest podane że 28 kwiecień.

Prawde powiedziawszy Kózki i Mierzwice nad jedną rzeką leżą. Tylko komuś będzie bliżej a komuś dalej. Ja jeszzce nie wiem czy pojade. To zależy od pogodu oraz od ekipy o ile bedzie.

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy:

Muszę zakomunikować zmianę teraminu imprezy.

Moher świętego miasta JL wymusił na władzach przesunięcie naszej imprezy

żeby nie było konkurencji.

 

Tak więc impreza pod nazwą Lubelski Rajd Wteranów Szos 2007 - odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2007

Szczegóły oczywiscie na Stronie Rajdowej

Edytowane przez skrzydlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciężka sprawa, wszak to tydzień przed Rotorem, a tam to już w czwartek trza jechać. W maju za to XIX Hubal się odbędzie a i do MPPZ zalicza sie, więc warto powalczyć :D .

Edytowane przez m67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Do imprezy juz rzut beretem, dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcą pooglądać motocykle zabytkowe.

Tu jest plakat części publicznej dla widzów:

 

A tych którzy chcą spóbować się na trasie zapraszam do udziału i na www.rajdlubelski.pl po szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań

 

24-25 marca 2007

26-27 maja 2007

1-2 września 2007

1 grudnia 2007

WIELKI POZNAŃSKI MOTO BAZAR

 

Bazar motocyklowy

Obiekty AZS-u

przy ul. Pułaskiego 30

dojazd od ulicy Cichej

 

skrszydlaty, koniecznie zapodaj fotorelacje z rajdu partyzanckiego :icon_razz: niestety, nie mialam zadnej mozliwosci zabrania sie na niego...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...