Skocz do zawartości

Grand Prix Qataru - LIVE


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak ogolnie musze powiedziec ze Ducati mnie bardzo zaskoczylo-strasznie szybki ten motocykl, Valens kombinowal jak mogl, ale prosta...i pozamiatane (wydaje mi sie ze Loris moze niezle namieszac-jesli bedzie dojezdzal), zobaczymy-dopiero poczatek.... Hmmm jeszcze jedna rzecz-calkiem inna technika jazdy Stonera i Rossiego-zwrocil ktos uwage na sposob uzywania hamulcow?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogolnie musze powiedziec ze Ducati mnie bardzo zaskoczylo-strasznie szybki ten motocykl, Valens kombinowal jak mogl, ale prosta...i pozamiatane (wydaje mi sie ze Loris moze niezle namieszac-jesli bedzie dojezdzal), zobaczymy-dopiero poczatek.... Hmmm jeszcze jedna rzecz-calkiem inna technika jazdy Stonera i Rossiego-zwrocil ktos uwage na sposob uzywania hamulcow?

pozdr

jaki loris? to stoner wygrał :icon_exclaim:

Podobało mi się w jednym momencie jak Val wyprzedził Stonera... no ale na prostej był pozamiatany.

fajny wyscig, duzo emocji

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki loris? to stoner wygrał icon_razz.gif

-ja wiem kto wygral, ale mimo wszystko wydaje mi sie ze to Loris bedzie stanowil zagrozenie wieksze od Stonera dla np Rossiego-zwroc uwage ze napisalem w moim poscie "jak Loris bedzie dojezdzal", nie zrozumielismy sie, no co Ty Bobo, takiej gafy to bym nie walnal :icon_exclaim:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ja wiem kto wygral, ale mimo wszystko wydaje mi sie ze to Loris bedzie stanowil zagrozenie wieksze od Stonera dla np Rossiego-zwroc uwage ze napisalem w moim poscie "jak Loris bedzie dojezdzal", nie zrozumielismy sie, no co Ty Bobo, takiej gafy to bym nie walnal :banghead:

pozdr

 

 

Siema !

 

pozyjemy, zobaczymy. Ja tam stawiam na Valentino !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogolnie musze powiedziec ze Ducati mnie bardzo zaskoczylo-strasznie szybki ten motocykl, Valens kombinowal jak mogl, ale prosta...i pozamiatane (wydaje mi sie ze Loris moze niezle namieszac-jesli bedzie dojezdzal), zobaczymy-dopiero poczatek.... Hmmm jeszcze jedna rzecz-calkiem inna technika jazdy Stonera i Rossiego-zwrocil ktos uwage na sposob uzywania hamulcow?

pozdr

ducati desmosedici zawsze bylo zajebiscie szybkie. jesli chodzi o moc to z tego co slyszalem byla na tym samym poziomie co w rcv211. znaja sie na rzeczy makaroniarze. inna sprawa to ile to kosztuje...szczegolnie u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby maszyna Rossiego byla chociarz troche szybsza to tenTwoj Duc dostalby po du**e jak w minionych sezonach. Chyba zauwazyles, ze odjezdzal na prostych, na lukach zostawal wyprzedzany.

 

Nie ma sie co podniecac to dopiero pierwszy wyscig, zobaczymy kto bedzie zwyciezca koncowym.

 

pozdrawiam

 

:rolleyes:

 

Jak Rossi przeszedł do Yamahy to też widać było, że jego sprzęt dostaje na prostych, ale na winklach sobie odbijał co jego. Facet potrafi jeździc i dzieki temu mimo powszechnie panującego sceptycyzmu, zdobył tytuł.

Myślę, że Yamaha wyciagnie wnioski i w następnym wyścigu będzie lepiej.

Farciarz Hayden za to jakby nie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mistrzu Hayden jakby troche nie ten tego :buttrock: Ja wiedzialem, ze tak bedzie...

 

 

Szkoda mi Valentino, ze na takim zlomie musi ludziom udowadniac, ze jest najlepszy. Z drugiej strony - z drugiej strony szklanego ekranu - to w sumie dobrze, bo emocji w tym sezonie nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mistrzu Hayden jakby troche nie ten tego :P Ja wiedzialem, ze tak bedzie...

Szkoda mi Valentino, ze na takim zlomie musi ludziom udowadniac, ze jest najlepszy. Z drugiej strony - z drugiej strony szklanego ekranu - to w sumie dobrze, bo emocji w tym sezonie nie zabraknie.

 

No tak, Valentino biedny na fatalnym sprzęcie, ale Hayden to już "cieniak"....

 

Mało kto chyba zauważył, że Hondy (poza super-lekkim Pedrosą, który jako jedyny dysponuje najnowszymi częściami) przez cały weekend były tylko tłem do najważniejszych wydarzeń na czele stawki - zarówno w treningach i kwalifikacjach jak i w wyścigu.

 

Hayden ma obecnie spore problemy z motocyklem, a dokładnie przednim zawieszeniem, podobnie jak pozostali zawodnicy Hondy. Nie tylko on ale też Carlos Checa i Shinya Nakano bardzo głośno "krytykowali" nowy motocykl podczas zimowych testów właśnie za brak czucia przodu i jak widać po wypadkach (Nakano zaliczył uślizg przodu w kwalifikacjach, Checa w wyścigu a Hayden dwa razy podczas testów IRTA w Katarze w lutym) jest w tym najwidoczniej "trochę" racji.

 

Nie bronię Nicka, bo wiem, że jest mu ciężko przyzwyczaić się do nowego stylu jazdy "a la 250ccm" (Hayden w przeciwieństwie do większości zawodników ze stawki MotoGP nigdy nie ścigał się dwusuwami - wywodzi się z AMA Superbike) ale motocykl naprawdę mu tego nie ułatwia.

 

Kolejnym problemem jest wzrost Amerykanina z powodu którego traci sporo na prostych (Hayden bardzo wystaje zza minimalnej przedniej owiewki RC212V). Co prawda HRC przygotowało dodatki do przedniej owiewki na wyścig w Katarze, ale, patrząc na prędkości na końcu prostych, niewiele one pomogły.

 

Tak to wygląda. miejmy nadzieję, że w kolejnych rundach będzie lepiej. Z pewnością Honda i Yamaha podciągną się w kolejnych wyścigach bo wiedzą już na czym stoją.

 

Oczywiście Valentino też nie miał idealnego motocykla w minioną sobotę, nie chcę zbyt wiele zdradzać, ale przyczyna problemu została już zidentyfikowana i będziecie mogli przeczytać o niej w najbliższym wydaniu magazynu Fast Bike Polska z którym idziemy do druku na początku przyszłego tygodnia.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie fastbajk nowy bedzie icon_twisted.gif Mick, a suzuki tez chyba daje rade coraz lepiej, co?

-no jak dla mnie rutyna(mick wymiata hehehe)...CHLOPAKI DAJECIE RADE!!! trzymam kciuki

Oczywiście Valentino też nie miał idealnego motocykla w minioną sobotę, nie chcę zbyt wiele zdradzać, ale przyczyna problemu została już zidentyfikowana i będziecie mogli przeczytać o niej w najbliższym wydaniu magazynu Fast Bike Polska z którym idziemy do druku na początku przyszłego tygodnia.

-mick nie chce uzywac grozb karalnych...ale...PRZYCZYNA !

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, zauwazylem, ze hondy byly tlem, zauwazylem. Niestety, o tym kto na jakich czesciach jezdzi mam niewielkie pojecie - mick, Ty skoro masz dostep do takich informacji rozumiem, ze wiesz o czym piszesz. Oczywiscie, jesli to prawda to wychodziloby na to, ze w tym roku Pedrosa gania na klockach, ktore mu Hayden w 2006 testowal (bo to rok temu Hayden na jakims dziwolagu podobno jezdzil) - lekka ironia losu, zwlaszcza dla Haydena :icon_biggrin:

 

Nie dziwi mnie jednak, ze team hondy stawia na Pedrose. Choc osobiscie nie przepadam za tym gosciem :biggrin: uwazam, ze jest znacznie lepszy od Nicka, zwlaszcza na tych mniejszych sprzetach.

 

Uwaga na marginesie: brzydkie te nowy hondy okropnie :D

 

 

Co do Valentino, nie mam zamiaru zmieniac zdania: dopoki bedzie jezdzil w GP, nie bedzie lepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto chyba zauważył, że Hondy (poza super-lekkim Pedrosą, który jako jedyny dysponuje najnowszymi częściami)

 

A Tak ! Team Honda zamontowala Pedrosie lepsze czesci niz mistrzowi swiata :) :crossy: :bigrazz:

 

Swoja droga ciekawi mnie z kad masz takie fachowe informacje ?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile sezonow / lat ma ta konstrukcja tego silnika / motocykla ???

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...