Skocz do zawartości

Mission Imposible czyli wymiana zarowki CBR F3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak wymienic zarowkie w hondzie cbr f3, bez rozkrecania calej czaszy czy istnieja inne sposoby??

 

prosze o pomoc :clap: :P :notworthy: :notworthy: :notworthy: :bigrazz:

 

sorki za drugi post ale z pierwszymjest cos nie tak. glupia neostrada :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie napisales ktorej zarowki? Bo postojowka czy H4 nie powinna sprawic problemu. Troche trzeba sie nagimnstykowac i miec malutkie i cienkie palce przy wymianie H4, ale da sie to zrobic.

 

Mission impossible to mialem przy wymianie kilku kontrolek w zegarach i zarowek podswietlajacych zegary w F2. Zerknijcie kiedys pod spod czachy i jak zobaczycie ta platanine przewodow, to stwierdzicie ze to naprawde niemozliwe. Jednak udalo mi sie wymienic kilka tych zarowek bez zdejmowania czachy. Cala operacja trwala 2 dni. Zuzylem wiele narzedzi wlasnej roboty i poscieralem rece do krwi, ale udalo sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szkoda zakładac nowy temat do tego bo chciałem sie dowiedziec czy powinien swiecić tylni break po nacisnieniu?? u mnie nie swieci i nie wiem czy to standard czy cos sie zjeb... :D POZDRO

 

Oczywiście, że powinien. Sprawdź włącznik przy podnóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal750 napisał:

Mission impossible to mialem przy wymianie kilku kontrolek w zegarach i zarowek podswietlajacych zegary w F2. Zerknijcie kiedys pod spod czachy i jak zobaczycie ta platanine przewodow, to stwierdzicie ze to naprawde niemozliwe. Jednak udalo mi sie wymienic kilka tych zarowek bez zdejmowania czachy. Cala operacja trwala 2 dni. Zuzylem wiele narzedzi wlasnej roboty i poscieralem rece do krwi, ale udalo sie.

 

Akurat czachy nie musisz zdejmować. Zwalasz lusterka, szybę i maskownice stelaża. Wtedy jest super dostęp. Całą operacje wykonasz w max 20-30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal750 napisał:

 

 

Akurat czachy nie musisz zdejmować. Zwalasz lusterka, szybę i maskownice stelaża. Wtedy jest super dostęp. Całą operacje wykonasz w max 20-30min.

 

Jakby kogos interesowalo to wymienilem zarowkie H4 przez wyjecie zegarów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zajeło 15 minut ale trzeba było sie nagimnastykować. Najgozej jest ze zdjęciem wtyczki a poptem to bez problemu.

aaa

 

I najwazniejsze to aby zdjąć taki mały plastik spod lampy ( trzymany na dwie szybko wciskane zatrzaski) aby mieć dobry dostęp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...