Skocz do zawartości

czy warto kupić bandit 600 ??????


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie warto. jak i kilka innych motocykli. na przykład moją xj-kę :>

jsz

ps. jak się pojawi treść posta, albo autor uzupełni, to mogę odpowiadać z sensem :D

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia dlaczego sie teść postu nie pojawiła !!!! .

dorzeczy mam do kupienia suzuki bandit 600 z 99 roku . motor jest w stanie bardzo dobrym . a cena za niego to 7000 zł z przyprowadzeniem do Polski i opłaceniem cła . I mam jedno zasadnicze pytanie czy się opłaca kupić za te pieniądze . mogę dodać ze motor do tej pory był serwisowany . Niestety nie posiadam żadnych zdjęć tej maszyny do pokazana wam na forum.

czekam na porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Takie moto z tego roku (ostatni wypust fajnego Nakeda) to naprawde warto. Ja bym sie zastanawial czy nie za tanio. Z XJty jak sie przesiadasz to bedzie dobre posuniecie. Poczujesz wiecej masy, momentu, mocy. Mialem takie dwa sprzety. Silnik nie do zajechania, czesci do 600 jest od cholery bo do 1200 jest 10tego co do 600. Moto w oryginale wyglada ok, do tego troche polerki i maszyna robi sie atrakcyjna. Jezdzilem troche XJta, poruwnujac je mozna stwierdzic ze B6 to inna polka, wykonanie tez lepsze. Z oponami nie ma problemu bo na tyle masz 160/55/17 profil nie pamietam. Moto i technologia sprawdzony na przelomie kilkunastu lat. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Bądź bardzo ostrożny z kupnem tego Bandita. Bandit z 1999 roku powinien kosztować (jeżeli jest zadbany, serwisowany, bezwypadkowy) przynajmniej 10-12 tys. zł, no chyba że ma najechane bardzo dużo to mniej :P a tu ktoś ze sprowadzeniem chce za niego jedynie 7 tys. zeta ?Trzeba sobie postawić pytanie skąd ta "cudowna" cena? Odpowiedź raczej narzuca się sama. Moim zdaniem baaardzo podejrzane.

 

Sam od 5 lat jeżdżę Banditem z 2000 roku (model po modernizacji). Motocykl godny sam w sobie polecenia. Trwały, niezawodny, wygodny, ekonomiczny, ze wszech miar godny polecenia, ale tylko z pewnego i sprawdzonego źródła. Bądź bardzo ostrożny z wszelkimi "okazjami". wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : Motocykl świetny a cena jeszcze lepsza.

Myślę że warto.Ostatnio byłem przy kupnie dwóch bandziorków.Jeden z 95 roku ale stan super za 8.900

i z 97 roku cena 8.200. Obie maszynki w świetnym stanie również sprowadzone.

Jeśli motocykl jest w świetnej kondycji to za 7 tyś brać.

Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam banditem 600 jeżdziłem 3 sezony wg mnie jest to motocykl dobry aczkolwiek,pierwszą sprawą którą trzeba zmienic żeby motocykl sie lepiej prowadził to spręzyny w przednim zawieszeniu,przy kupnie polecam sprawdzic spawy w wachaczu w okolicach osi chodzi o te najbardziej niewidoczne po wewnętrznej stronie,wahacze w banditach są za słabe mój pękł w trakcie trasy (zawsze jezdze z pasażerem i kpl. kufrów)niestawiam na gume itp. na szczęscie częsci do bandita jest pełno i są tanie,praktycznie nowy wahacz kosztował mnie 150zł. z własnego doswiadczenia powiem tez ze lubi pękac łacznik pod lewym deklem który łączy koncówke linki z oską od sprzegła,poza tym ten typ ma tak że jak ktos jesienia jezdzi po miescie to zanim sie on rozgrzeje to juz jestes na miejscu,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj stary , kupuj o ile technicznie nie bedzie jakiejs wady ( lewe spawy tu i tam, zajechany silnik co w bandit jest nie lada wyczynem lub nie daj boze bedzie krzywy)

nie przejmuj się za bardzo kosmetyką, da sie to z czasem powoli wyprostować bo cena jest godna

ja swojego n6 k3 z przebiegiem 17000km kupiłem za 9500pln + koszt rej.

miał pogiety bak z obu stron i pekniety zadupek ale jestem zajebiscie zadowolony

jak sie zdecydujesz bedziesz miał kupe radochy z latania :icon_razz:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam

Mój szwgier sprzedał w zeszym sezonie taką maszynę z 98r za 8 500 zł ,zarejestrowaną , ubezpieczoną w niezłym stanie, sprzedał bo musiał teraz żałuje, ale BANDZIOR to super sprzęt no i jest takie powiedzenie "kto nie ryzykuje ten nie ma"

Powodzenia w zakupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...