Skocz do zawartości

Jak upolowac duzego Zeta


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby tu zaczac post zeby byl inny niz wszystkie..

Otoz po bardzo krotkich poszukiwaniach udalo mi sie upolowac duzego Zeta :) :bigrazz: :crossy:

Zet jest z 2005.Moto zakupilem od forumowicza :lalag: :)

Udalo mi sie poki co przejechac ok 200 km, i stwierdzam ze bardzo czesto(swiadomie i neswiadomie) obnizal mi sie horyzont :icon_twisted: :biggrin:

 

Generalnie jestem zadowolony jak mlody pies z pchel .Zycze wszystkim tak krotkiego i owocnego poszukiwania moto.

Szukalem moto w miare wszechstronnego( wiem wiem powiecie ze takie cos nie istenieje), czyli:

 

-sprzet na miasto(jest niesamowicie zwrotny, testowalem go w korach w sobote)

 

- jakies male trasy(nadaje sie, ale dopiero jak dokupie wyzsza szybe)

 

-zebym mogl polatac tym po torze

 

-do malych wyglupow, w stylu zaplanowanego opuszczania sie horyzontu :crossy::)

 

Reasumujac, szukalem plastika, ktory nie bedzie wygladal jak plastik. Po porstu uwazam ze nasze drogi jeszcze nie nadaja sie na poruszanie sie po nich plastikami.

Zalaczam foto Zeta:

 

Duzy Zet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalający sprzęt :buttrock: I bombowy kolor, świetnie pasuje :lalag: Gratulacje! Idealny moment na kupno motocykla, bo sezon już puka do drzwi :icon_biggrin:

 

P.S Dopatrzyłem się tylko jednego braku w twoim Zecie - ma oryginalne tłumiki :icon_rolleyes: Daj mu odetchnąć :icon_twisted:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Z :icon_twisted: Tez miałem kiedyś okazje obejrzec go dokładnie i nawet jest fajne moto,naprawde uniwersalne tak jak napisałes :lalag:

Gratuluje,życze szcześliwego nowego sezonu,oby się sprawował :icon_biggrin:

W wieku 13 lat mieć tysiąca...no no,nie boisz się psiarni :icon_rolleyes:

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczny potworek, zajebisty kolor :icon_twisted: Do Warszawy daleko nie masz wiec zapraszany w odwiedziny, napewno zrobisz niezla furore! Gratuluje...

 

ps; wezcie sie kiedys nauczcie, ze jak ktos ma podane 13 lat to na 99% nie wpisal wieku do profilu i dlatego tak wyskakuje, a nie dlatego, ze jest trzynastolatkiem...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych moich 13 lat dodajcie jeszcze 15 :).

Do wawy regularni zagladam. Zeta bede dosiadal dopiero jak zdam MCSA i CCNA. To takie wewnetrzne postanowienie :):D

A po wawie latalem w sobote. Zet wzbudzal baaaardzo duze zainteresowanie zarowno u samochodziarzy jak i pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zet byl wystawiony na allegro.

 

Klocki hamulcowe zrobily sobie juz wolne. Wiec bedzie serwis. Pawel :biggrin:

500 serwis, 300 sinterowe Nissiny :rolleyes:

 

Reasumujac: musze znow sie nauczyc jezdzic pod wymagania zeta, bo bestia narowista ze ho ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję maszyny !!! Wspaniały motocykl w ciekawym kolorze jak na KAWE :icon_rolleyes:

Kumpel dałby wyciąć sobie nerkę za taką maszynę ...

Mam nadzieję że podzielisz się później troszkę obszerniej wrażeniami z jazdy, również weź na test jakiś plecaczek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pocisk. Zeszłego lata sie czaiłem na takowy ale w UK nieźle je sobie cenią. widziałem jednego Z1000 ale maił taką "lipę" że gość zamontował do niego turbinkę i nie nei dało się tym jeździć prawie. Według hamownii było coś ponad 200KM a w ruchu ulicznym to była kara jeździc tym sprzetem. Ale szpan chcoiaż był, i czysta bielizna pod siedzeniem schowana na zapas. Gość był fanantykiem skoro wydał ponad 3 tys GBP na turbinkę Zed`a a i tak nie dało się tym jeździc. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...