Skocz do zawartości

Angliki


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.royal-enfield.net/britbike_post...ke_posters.html

Fajnak stronka, na której jest "kilka" prospektów reklamowych;

 

Ps;

Cholernie mi się spodobały niektóre Bobbery zrobione z Anglików, np. ten;

http://s165.photobucket.com/albums/u51/Mem...sherman-USA.jpg

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzew nieduzy jak zawsze na forum z temetami weteranskimi, ale bylo kolo 180 wyswietlen co uwazam jest niezle.

Pamietaj ze duza czesc forum, to mlodziaki stawiajace swoje pierwsze motocyklowe kroki na dystansie miedzy motorynka a motorowerem, druga czesc to molodziaki zafascynowane enduro / cross - ogolnie liczba osob zainteresowana starymi motocyklami jest tutaj dosc niewielka.

I tak jestem zaskoczony ze kilku zupelnie mlodych chlopakow, jak wueska, czy Lukasz 89 sie tym interesuja.

Poza tym obrazki anglikow to tylko czesc prawdy o nich - jak nie posluchasz ich glosu, nie poczujesz jak jezdza ( i jak smierdza ) to dalej nie wiesz dlaczgo potrafia byc tak emocjonujace:)

 

Adam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczała! mocno spóźniony ale zawsze lepiej późno niż wcale:D

 

http://img263.imageshack.us/my.php?image=zlot2so8.jpg

 

przyznam że niestety zaniedbałem moją angielką ostatnimi czasy ale notoryczny brak czasu połączony z całkowitym brakiem części na polskim rynku potrafi skutecznie ochłodzić zapędy w dalszym remoncie BSA:(

ale na pewno kiedyś ją w końcu zrobię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pewnie domyślasz mojej osoby nie trzeba przekonywać do anglików. To jest choroba która zostaje na całe życie. Jak jestem na mototargu to częsci do anglików same włażą w oczy. Z wielką przyjemnością odwiedzam Sprężynę oby "powąchać " trochę klimatu. A szczególnie uwielbiam sytuacje jak usiądziemy u niego pod orzechem i pokazuje swoje "skarby". Nigdy wszystkiego nie wyciągnie od razu. Z namaszczeniem dozuje wrażenia. Bo co innego Rysiek "od zębów" co trafi w jego ręce, znika. Ale jak dał mi kiedyś lekcję na temat zegarów to doszedłem do wniosku że na ten temat niewiele wiem. I chyba ci co "dłubią' w tym temacie w większości robią to dyskretnie, można powiedzieć po angielsku. Coś w tym jest.

Andrzej G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

osobiscie mnie jakos angolce nie interesuja- nie potrafie okreslic dlaczego? zauwazylam, ze w ksiazkach o klasykac duzy nacisk wlasnie klada na nie. przeczytalam troche o nich (zeby nie bylo! do tej pory u mnie leza dwie ksiegi w nie banalnym wydaniu). jedyny motocykl ktory zwrocil moja duza uwage to byl Brough Superior, nastepnie Matlechss no i Vincent.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...