Skocz do zawartości

Talbot/Matra


Klaudyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście poleciłbym Ci łatwiejszy i tańszy w utrzymaniu bolidzik pt Mitsubishi Eclipse I gen lub lepiej Toyotę Celicę z lat 90-93, najbezpieczniej pouczyć się jeździć z silniczkiem 1.6 :eek:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy zapominacie ze Klaudyna to siedemnastka bez jakichkolwiek dochodow i prawa jazdy, ktorej rodzice kupili mala Rebelke na 18 urodziny i sadze ze bedzie miala spory problem ze zdobyciem pieniedzy na utrzymanie tego motorka.

Samochod to tylko marzenie o ktorym chciala sie cos wiecej dowiedziec.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie było w pytaniu Klaudyny prośby o zaglądanie do jej portfela, tylko o zdanie na temat konkretnej puszki.

Rózne rzeczy się zdarzają, czasem dzieci mają wiecej kasy jak starzy :buttrock:, sam znałem takie przypadki , ale ocenianie portfela dziewczyny to troszkę przesada, nie fair. Dziewczyna jest dorosła, wie ile kasy ma, i nie nam wnikanie w to czy ją stać/czy nie, sama o tym zdecyduje, czy o tym wie. Tym bardziej nie powinno nas interesować czy kupiła motocykl sama, czy go dostała i z jakiej okazji, i ile w ogóle Klaudyna ma pieniędzy.

Rozmawiajmy o konkretnym aucie, a nie o nie swoich portfelach.

P.S: ta monografia Bagheery o której pisałem jest w "Automobiliscie" 8/2004.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koleżanka ma dobry gust i tyle :biggrin: Ja tez jestem miłośnikiem nietypowych pojazdów. Prawie kupiłem pontiaca grand prix z 1990 roku. Bardzo mi sie podobał, byłem wprost zakochany. Teraz wiem że ta miłość byłaby tragiczna. Nowemu właścicielowi uszkodziła się skrzynia automatyczna. Teraz wiem ze miłość to jedno a rozsądek to drugie :icon_eek:

Ale marzenia są po to by je spełniać. Koszt remontu mojej CZ wyniósł ... lepiej nie będe pisał bo rodzice się dowiedzą i będe miał rozmowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie było w pytaniu Klaudyny prośby o zaglądanie do jej portfela, tylko o zdanie na temat konkretnej puszki. Tym bardziej nie powinno nas interesować czy kupiła motocykl sama, czy go dostała i z jakiej okazji, i ile w ogóle Klaudyna ma pieniędzy.

 

Nie napisalem niczego nowego, ona sama napisala o tym w innym watku.

Ja napisalem dlatego ze bezsensowne byly propozycje o kupowaniu Porsche, czy innych samochodow, zreszta w ogole o kupowaniu czegokolwiek.

No i wybacz ale jakos nie uwazam ze siedemnastka to dorosla kobieta :lalag:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się koledze coś pomyliło, nie słyszałem o Suprze 4wd, jedynie Celica GT4 była 4x4. A co do 800KM to owszem, ale z tym niewielkim nakładem to megaROTFL buhahahhahaha :D

 

 

Oh my dear...to kolega chyba paaaaarę latek zapodział :D .

Tej z niemcowni już-niet,ale tak na szybko:http://www.cardomain.com/ride/526145

Jeśliby kolega Sobie życzył...służę uprzejmie.

 

pozdro-PADRE

 

Moje pytanie kto Klaudynce paliwo bedzie sponsorowal ? Chyba orientujesz sie ile ta Supra pali.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

 

Sorry,za oftopic;Mistrzu,jako człowiek "z klucza",potwierdż,proszę ,że supra w wersji AWD występuje :flesje:

 

pozdro-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...