Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Wild Stara.

To co mogę stwierdzić na sam początek to - cholera, ale to ciężkie bydle jest, mam stracha przed jazdą :icon_mrgreen:

 

Gratuluje sprzeta :icon_mrgreen: :)

Rozmawialem dwa dni temu z dersu i martwi sie czy nowy wlasciciel bedzie dbal o motocykl starannie :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche w temacie tłumików Cobry i srewisu Yamahy.

 

Pisałem z 3 miechy temu z zapytaniem o doświadczenia z tłumikami Cobry long shot boy.

Serwis Yamahy który mi je montował, nie był mi w stanie powiedzieć dokładnie co się stało w wyniku ich działalności :biggrin: .

Ale do tematu.

Kłopotem moim były duże drgania motoru po odpaleniu na nowych wydechach. Wkurzające i mało sympatyczne.

Pojechałem do innego mechanika w Oleśnie, u którego po rozmowach na temat możliwych przyczyn zamówiłem hyper chargera. Nie było to rozwiązanie konieczne, ale to moja decyzja.

Przy okazji stwierdził że w firmowym serwisie Yamahy, nikt nie tknął się gaźnika. Motor był w nim na przeglądzie (trzeci firmowy -każdy w firmowym salonie) a gaźnik był nie ruszony :icon_mrgreen: . Nie dość że zanieczyszczony, to dołożenie cobry spowodowało cofanie się gazów do gaźnika, a brak rególacji pogorszył sprawę. Na stronie Cobry doszedłem że pilna jest wymiana dysz i zmiany ustawień. Mechanik zrobił to co miał zrobić serwis. Drgania ustały, jeszcze sprawdzę to w czasie dłuższej jazdy, ale trochę musi odpuścić.

 

Jestem zawiedziony i to poważnie :biggrin: . Serwis Yamahy zdoił ze mnie jak z głupa w zamian nie robiąc nic poza wciśnięciem wydechów bez papierów :biggrin: . Na dodatek wykazał się niewiedzą i indolencją.

 

Szkoda, bo wychodzi na to że nazwa i emblemat akurat firmę Yamaha do niczego nie zobowiązuje oprócz skór....łego złodziejstwa, wkurzyłem sie i tyle.

 

Mechanika z Olesna mogę polecić :crossy: Pryznajmniej kuma temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na niego mówią.Byłem tam razem z Tatsu gość spoko.Zajmują się tuningiem,renowacją motocykli i samochodów amerykańskich.Handlują częściami i akcesoriami do moto ale wczoraj nic nie mieli do mojego Radka,dopiero sprowadzają nowy towar.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czym sie zajmuja bo do Olesna mam okolo 10 km a Pimpka znam od wiekow. :P Poprostu chcialem sie upewnic czy chodzi o ta osobe.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSKOK Z UKRYCIA CZYLI JA P.I.M.P OOL WILD STAR OP FAJOWY SPRZĘT FAJNIE OTWIERA PASZCZE I NA MROZIE -2 FAJNIE PRACUJE TYLKO ZIMNO PODCZAS TESTU BYŁO MI I ,,STAROWI" COBRA I HARGER DAJĄ RADY JAK DAM RADY OPANOWAĆ SPRZET SKĄPUTERYZOWANY TO WAM TU WRZUCE FOTKĘ I FILMIK JA PRACUJE TEN SPRZĘT WŁASNIE ZACZYNAM PRZERÓBKE INTRUZA WYKORZYSTAŁEM OKAZJE POSTOJU NA SWOIM WARSZTACIE TEGO SPRZĘTA I BEDE MIAŁ ZA CHWILI W SWOJEJ OFERCIE CHROMIKI MOJEJ PROUKCJI DO NIEGO A I ZEGARY CISNIENIA OLEJU HI HI POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z PRUDNIK WILD STAR TEAM

 

NO TO BYŁEM JA PIMPEK666

 

GRZESIEK SMOLKA DLA CIEBIE TEZ POZDRO CO TAM W FRANKFURCIE CO ZA SPRZETA KUPUJESZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NO TO BYŁEM JA PIMPEK666

 

GRZESIEK SMOLKA DLA CIEBIE TEZ POZDRO CO TAM W FRANKFURCIE CO ZA SPRZETA KUPUJESZ

 

Witam serdecznie!!

Czy to oznacza że jest dla nas nadzieja i pojawił się w naszym kraju specjalista od Waldków i Radków?

Rany Julek jak się cieszę !

 

Jak tylko coś wymodzisz to daj znać!

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy armaturek :bigrazz: :bigrazz:

Mam do sprzedazy wydechy od Road Star Jardine, puste i glosne.

Moze ktos chce kupic ??? :biggrin:

Cena: 700 zlotych + koszty przesylki z UK.

Pisac na PW.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4864b45eb658a76.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d0c6a3c92462120.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24ffc2eeeb58bcc6.html

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU MACIE CO NIECO O TYM DIABLE I COS MIŁEGO DLA UCHA DLA POSIADACZY WILDSTAR POZDRAWIAM

PIMPEK B&T CUSTOM'S MOTORCYCLE'S :biggrin:

 

http://btcustoms66.wrzuta.pl/obraz/xv6VDztq4S/

 

YA-MA-HA (YA-MAM-HARGERA)

I POSTANOWIŁAM DO WAS PRZEMUWIĆ

http://btcustoms66.wrzuta.pl/film/4oiyDphOx8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie chodzi na patataj :biggrin: , mam pytanie o sprzęgło do wildka bo moje się kończy, troche ciągnie. Na jakie zmienić jakieś propozycje i czy z średnią znajomością mechaniki można zmienić samemu, posidam serwisówkew w razie problemów.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSZT TARCZ TO 460 EBC 550 LUCAS POLECAM OSOBISCIE LUCASA SAMEMU IDZIE TO BEZ WIEKSZYCH KĄPLIKACJI ZROBIC TYLKO TRZEBA DOBRZE POSKŁADAC I POSKRECAC SRUBY I NASĄCZYĆ TARCZE OLEJEM

 

UPLOAD CHETNIE POMOGĘ W POMOCY Z CHOPPRAMI W TYM SIE GŁÓWNIE SPECJALIZUJEMY W TEJ CHWILI POWSTAJE NOWA DRUGA STRONA Z CZESCIAMI DO TUNNIGU CHOPRÓW JAPONSKICH

A W TEMACIE CHOPPERÓW STARAMY SIE LECZYĆ WSZELKIE BULE I ZMARTWIENIA JAK WAS KOBIETA WKU.... TO BABECZKI TEZ MOZEMY ZAŁATWIC :clap: I ZIMNY BROWAREK

W NAJBILZSZYM CZASIE URUCHOMIMY NA STRONIE FIRMOWEJ LINK DO STRONY Z NASZĄ OFERTĄ I DANE NA TEMAT CHOPPERÓW I CHCEMY ZROBIC EKIPE WILD STAR.PL

 

MOZE JAKIES SPOTKANIE CHOPPERÓW Z POD ZNAKU STAR ????

 

CHAMIR 56 CZYTAŁEM TEMAT OBROTOMIERZA NIE WIEM CZY KUPIŁES ALE UNIWERSALNE TO ZŁOM JA ZAKŁADAM ZAWSZE NASTAWNE OBROTOMIERZE Z FUNKCJĄ DO 2 LUB 4 CYLINDROWEGO I 4SÓW CZY 2SÓW TO WARZNE ZALEZY JAK TAMTEN MA MONTOWANY CZYJNIK I GDZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimpek w sprawie ekipy WILD & ROAD STAR.PL z rejonu Prudnik i Przyjaciele zgłaszam 5 sztuk.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...