Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pralat a te okazyjne pieniadze to ile to jest bo jesli sie zdecyduje i wypali sprzedaz mojego moto to kto wie....

Byłem w Kletnie z chłopakami, w tej knajpie motocyklowej. Właścicel akurat ma sprowadzić 5 midnajów 1.9 za 45. Ale mnie zainteresowała 1.7, no i trzymał się wersji 38 tys. w skrzyni, oclony w Brehmen. Do zalania olejem, hydraulikiem i poskręcania - koła, szyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 to brzydactwo wiec mnie nie interesuje ale ta cena za 1.7 nawet nawet... Pozyjemy zobaczymy moze akurat.... Dzieki za info Pralat.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 to brzydactwo wiec mnie nie interesuje ale ta cena za 1.7 nawet nawet... Pozyjemy zobaczymy moze akurat.... Dzieki za info Pralat.

Nie ma sprawy. Jakby Ci się udało, to będę się cieszył. 38 to cena za Silverado! Co trochę zmienia postać rzeczy, nie? Bo juz jakiś wypas jest i to seryjny.

 

A ja po ostatnim wypadzie też raczej nie zdecyduję się na coś innego. Jednak ten sprzęt mimo klepania jest super, można go objuczyć, daje radę nawet w upałach srogich, oleju nic nie łyka, robi wrażenie, prowadzi się godnie. 1.9 super się składa w zakręty, ale klasyki Wild Stara mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja po ostatnim wypadzie też raczej nie zdecyduję się na coś innego. Jednak ten sprzęt mimo klepania jest super, można go objuczyć, daje radę nawet w upałach srogich, oleju nic nie łyka, robi wrażenie, prowadzi się godnie. 1.9 super się składa w zakręty, ale klasyki Wild Stara mu brakuje.

 

 

Bardzo proszę o raport z podróży!!

Koniecznie poparty dokumentacją fotograficzną oraz informacjami dotyczącymi spalania, prędkości, panujących temperatur i uwag co do prowadzenia się motocykla!!

 

Czekam :(

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Jakby Ci się udało, to będę się cieszył. 38 to cena za Silverado! Co trochę zmienia postać rzeczy, nie? Bo juz jakiś wypas jest i to seryjny.

 

A ja po ostatnim wypadzie też raczej nie zdecyduję się na coś innego. Jednak ten sprzęt mimo klepania jest super, można go objuczyć, daje radę nawet w upałach srogich, oleju nic nie łyka, robi wrażenie, prowadzi się godnie. 1.9 super się składa w zakręty, ale klasyki Wild Stara mu brakuje.

 

Silverado szczegolnie model 2007 na szprychowanych kolach i w kolorze srebrno - niebieskim jak najbardziej by moglo byc... Co do tego klepania to tego najbardzej sie boje zebym ciezkiej nerwicy nie dostal bo przesiadka z Hondy tym moze grozic... Ale zobacze jak sie wszystko ulozy - nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o raport z podróży!!

Koniecznie poparty dokumentacją fotograficzną oraz informacjami dotyczącymi spalania, prędkości, panujących temperatur i uwag co do prowadzenia się motocykla!!

 

Wszystko będzie, spokojnie. Spalanie? Jakie spalanie. Ta krowa obładowana brała ok. 5, no czasem 5,2 na 100, a prędkości były w granicach 120/130 w upale bardzo konkretnym, oj bardzo.

 

Odnośnie olejów... kumpel miał zalanego syntetykiem z castrola jeszcze ze Stanów i nie klepał. Zalał motulem - klepie. Zalał znowu syntetykiem z castrola - klepie, a olej z górnej półki. Tak ma być. Muza w uszy i klepiemy, znaczy się jedziemy. Zresztą w trakcie jazdy jest to tylko cykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm! Jest sprawa, może okazać się, że śmieszna, ale warto spróbować. Pogadałem z Seboką i wpadł nam pomysł na list do dilera yamahy na Europę. Chodzi o Road Stara 1.7 - czy Yamaha nie mogłaby wypuścić tego z gaźnikiem??? Nabywców byłoby więcej. Jak ktoś zna dobrze angielski i wie, gdzie uderzyć, to może spróbujemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm! Jest sprawa, może okazać się, że śmieszna, ale warto spróbować. Pogadałem z Seboką i wpadł nam pomysł na list do dilera yamahy na Europę. Chodzi o Road Stara 1.7 - czy Yamaha nie mogłaby wypuścić tego z gaźnikiem??? Nabywców byłoby więcej. Jak ktoś zna dobrze angielski i wie, gdzie uderzyć, to może spróbujemy???

taaa :biggrin: i czarny mat :)

ale życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na gaźniku nie ma szans żeby coś weszło, nie spełnia norm, tylko wtrysk i katalizator. A z tego co Andi mówił Np. taki silnik jak w worriorze nie wejdzie bo jest za głośny. Ale Panowie warto było by coś napisać do Yamahy w EU lub nawet do kraju kwitnącej wiśni czy może wejdzie jakiś odpowiednik który zaliczał by się do klasycznych cruizerów. To nic nas nie kosztuje a może doczekamy się jakieś sensownej odpowiedzi, bo jeśli nie Wild, Road Star to nie ma alternatywy :biggrin: . Jeśli czuł by się ktoś na siłach w napisaniu listu w naszym imieniu to było by miło . Z tego co wiem jest klub miłośników Wild Stara w Niemczech może warto by było coś do nich skrobnąć. Może to niektórym wyda się głupie ale w krajach zachodnich liczy się oddolna inicjatywa. Więc może coś odpiszą sensownego ku naszej uciesze. :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie moze zrobią coś na wtrysku i z katalizatorem

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie moze zrobią coś na wtrysku i z katalizatorem

 

Wtrysk to ZŁO :D Własnie walcze z jednym parchem na wtrysku i niemam pojęcia jak go uruchomić (tzn mam - trzeba dokupić parę drobiazgów). A na gaźniku zapaliłby zasilany benzyną z butelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo przymierzam sie i przymierzam do zakupu 1.7 ale wiadomo ze bedzie z USA wiec jak to jest z dopuszczeniem do ruchu w naszym pieknym kaczogrodzie? Ja wiem ze jak posmarujesz to jedziesz i nie ma sprzeta, ktorego nie da sie zarejestrowac (nawet furmanke z podswietlanym na niebiesko zawieszeniem) ale czy w pozniejszym uzytkowaniu nie bedze bolu?

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo przymierzam sie i przymierzam do zakupu 1.7 ale wiadomo ze bedzie z USA wiec jak to jest z dopuszczeniem do ruchu w naszym pieknym kaczogrodzie? Ja wiem ze jak posmarujesz to jedziesz i nie ma sprzeta, ktorego nie da sie zarejestrowac (nawet furmanke z podswietlanym na niebiesko zawieszeniem) ale czy w pozniejszym uzytkowaniu nie bedze bolu?

Dopuszczą bez problemów, ale....

Można się spodziewać, że w przyszłości badanie techniczne coraz bardziej zacznie przypominać niemiecki TÜV-Prüfung i wszelkie V&H czy K&N będą musiały być wpisane w kartę pojazdu :flesje: A jak zaczną sprawdzać normę spalin i dowalać "pseudoekologiczny" podatek, to się zacznie wielkie szukanie zdemontowanych AIS'ów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...