Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właścicieli słusznych motongów :buttrock: ja dosiadam royal starka 1600 z roku 99.Zakupiłem go w zeszłym roku zza oceanu na pustych lufach i z super chargerem.Mocy jak dla mnie wystarczająco chałas piękny no i oby tylko suche asfalty były pod kołem. Techniczne Wasze wypowiedzi chłonę jak gąbka sam jestem jeszcze lekutko zieloniutki ale wszystkoz czasem.Do zobaczenia na trasie,pozdrawiam misiet z gdyni :biggrin:

Edytowane przez misiet 72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kolego

 

A jeżeli chodzi o temat wypoczynku pierwszomajowego to w związku z tym, że mój Waldek z całą pewnością nie jest czteroosobowy jadę puchą z rodziną do Drawna spotkać się z przyjaciółmi z Virago.com.pl.

Puszką :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii manetek. Miałem takie Iso gripy Kuryakyna w poprzednim moto (DS1100). Teraz mam też Kuryakyna, ale serii Flame. Jedne i drugie polecam, zarówno w kwestii komfortu, chwytu jak i jakości wykonania. Za Flamy płaciłem coś koło 200zł w sklepie Malyhd. Iso gripy miałem już z motocyklem.

 

 

A nie moze rodzina puszka a ty Waldkiem ??

 

Ja tak jeżdżę. Rodzine też sobie chwali :) - mają więcej miejsca na niepotrzebne bagaże :biggrin:

 

 

No tak wyjazd, ale do kolegi na ślub troszkę chałasu zrobic to sie nie przyjedzie....

 

Przypomnij mi w piątek wieczór/sobota rano. Będę 70km od W-wy, ale chętnie się przewietrzę. Może uda mi się Ciebie jeszcze odwlec od zgubnej decyzji :biggrin:

 

725 00 00 01

 

Wyślij mi na PW swój nr kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kolego

 

A jeżeli chodzi o temat wypoczynku pierwszomajowego to w związku z tym, że mój Waldek z całą pewnością nie jest czteroosobowy jadę puchą z rodziną do

 

mój też nie jest , dlatego pakuję się z rodziną do Mondeo , a Roadka na hak i jedziemy razem w Bieszczady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witejcie...

 

Co do prostej kiery, manetek, sakw, podnozkow... to plan wykonany.

 

1. Manetki

Kuryakyn Flame (od HD, bo tansze).... niestety trza bylo troche zmodyfikowac.

 

2. Sakwy robione na zamowienie.

 

3. Podnozki pasazera.... wypatrzone na allegro uzywane... jakos w nocy... pukniecie w "kup teraz" 5 minut po rozpoczeciu aukcji :). Cena hicior (150PLN). Co prawda od DragStara, ale dalo sie delikatnie zmodyfikowac (thx Moro) :)

 

4. Kierownica LSL Wide Bar

 

Jeszcze marzy mi sie Filtr Kuryakyn Twin Velocity Plus... ale to 1100PLN u nas kosztuje, wiec moze przyszly sezon. Dla mnie najladniej wygladajacy filtr jaki widzialem:

http://www.kuryakyn.com/index.cfm/go/Home....D/129/IMID/1271

 

A tak wygladaja kolejne zmiany mojego motura :)

 

Po kupnie:

http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurczew...30_RoadStar1600

Po zmianie wydechow

http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurczewski/RS_wydechy

Aktualny stan:

http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurczew...a_kiera_i_sakwy

 

Pozdrawiam.

Kura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica podoba do mojej :-) Powiedz mi, taki zestaw prosta szeroka kiera i podesty to wygodne jest??

Ja podesty wywaliłem i wstawilem zwykłe nóżki wyciągnięte do przodu, przez co pozycja bardziej jak na dragu jest w czasie jazdy. Chłopaki się śmieja, że wygladam jak żagiel :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica podoba do mojej :-) Powiedz mi, taki zestaw prosta szeroka kiera i podesty to wygodne jest??

Ja podesty wywaliłem i wstawilem zwykłe nóżki wyciągnięte do przodu, przez co pozycja bardziej jak na dragu jest w czasie jazdy. Chłopaki się śmieja, że wygladam jak żagiel :biggrin:

Zapewne nie widziałeś kjujika na chromie jak jeszcze chromem jeździł ... spotkałem się z określeniem że to jazda na pająka :biggrin:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love story ciąg dalszy. Dzwoniłem do serwisu... Po wymianie, cewek, modułu, świec, regulacji gaźnika, sprawdzeniu ciśnienia w cylindrach nadal nie wiadomo czemu strzela i gubi iskrę na tylnym garnku....

Pytanie czy regulator napięcia może mieć na to wpływ ewentualnie padnięty czujnik położenia przepustnicy??

Dający złe odczyty do modułu, przez co ten głupieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladnie.ja az takich problemow nie mam u mnie poprostu cos huczy z przodu jak sie zagrzeje i mu gazuje.przestal strzelac wymienilem swiece na NGK IRYDIUM IX.

 

jeszcze zmienie olej na gesciejszy bo strasznie zawory klepia.

co myslicie o oleju YAMALUBE 20W/40 LUB 20W/50 YAMAHY.ktory zalecacie kupic

 

przegladalem wlasnie twoja galerie KURA666 pochwal sie co ty masz za wydechy?przy tym swoim motorze?

moze HARD KROME? jesli tak to pochwal sie ktore bo w weekend przymierzam sie do kupna HARD KROME DUAL 3 INCH SIDEBURNER.sa bardzo podobne do twoich.powiedz mi czy one sa puste czy maja delikatne wyguszenie.i czy sa bardzo glosne.

 

 

czym czyscicie szprychy? ja juz kilka razy prubowalem je doczyscic ale brud niechce puscic.co uzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend przymierzam sie do kupna HARD KROME DUAL 3 INCH SIDEBURNER.sa bardzo podobne do twoich.powiedz mi czy one sa puste czy maja delikatne wyguszenie.i czy sa bardzo glosne.

czym czyscicie szprychy? ja juz kilka razy prubowalem je doczyscic ale brud niechce puscic.co uzyc

 

Polecam Road Burner. Ta sama jakość co Hard Krome. Mają wygłuszenie wyjmowane. Do tego wydech wychodzący z tylnego gara jest wygięty w taki sposób, że podkreśla "V" silnika, czego nie ma HK. Ale to rzecz gustu oczywiście. Rura to też 3". Cena w USA koło 750$. Pięknie grają. Zdjęcia u mnie w katalogu (patrz podpis).

 

Co do szprych - walczę z materię. Mam małą wiertareczkę Proxxon i nakładki z drucików miedzianych i płótna ściarnego. Mozolnie, ale do przodu. Teraz prace stanęły, bo wolę jeździć niż polerować. Dalsze prace pozostawię już następcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...