Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne fotki. Tez mnie kusi Chorwacja w tym roku.

Wracajac do tematu RS.

Zalozylem nowy wydech: Freedom Performance True Duals SharkTails: http://www.metricfreedom.com/default.asp

Do tej pory wydawalo mi sie, ze V&H sa glosne.:)

Klang taki, ze koledzy na HD beda sobie ciac zyly. Troche zabawy bylo ale operacja sie udala. Caly czas nie mam czasu zajac sie obnizeniem przodu. Chyba bede mial na sprzedaz nowka dodatek z Küryakyna: http://www.kuryakyn.com/index.cfm/go/Home....D/125/IMID/1198 bo mi nie pasuje (gryzie sie z mocowaniem wydechu). Jak by ktos byl chetny to dac znac.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower - wydechy eleganckie, gratuluję i witam w klubie posiadaczy wydechów po obu stronach, ja się na nie nie decydowałem (wybrałem Roadhouse), gdyż te własnie za głośno ryczą (pewnie tłumika tam nie ma żadnego) ale wyglądają zacnie.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. No jest w nich jakas rybia luska (odpowiadajaca za cisnienie zwrotne ale duzo tego nie ma.:) Jak odpalilem w malym garazu na probe to masakra byla. Generalnie mi tam glosnosc nie przeszkadza ale popytam o wklady wytlumiajace w razie w... Mi sie mowiac szczerze Roadhouse'y bardziej wizualnie podobaja (grubsze i z obu cylindrow odchodza polaczenia po prawej stronie) ale z kolei nie podchodzila mi ta cross over pipe i efekt wydechu 2 w 1 co w sumie jest dobre dla osiagow ale srednie dla klangu na wyzszych obrotach (na jalowym jest fajnie). Coz wybulilem kosmos kase za egzotyczny wydech i sie okaze czy warto bylo. Klang jest naprawde masakra i nie tylko z powodu glosnosci ale wlasnie barwy glosu. Zreszta kto bedzie na Jasnej Gorze w Czw w kwietniu to moze posluchac. :) Porownujac do V&H to V&H wykonane lepiej i maja heat shields na calej dlugosci chociaz ja tam zbyt dokladny jestem i patrze na kazda pie**ole. :)

 

Pytanie z innej beczki zupelnie. Gdzies mi wypadla zatyczka od wahacza tylnego - taki plastikowy korek wciskany w dziure gdzie wahach tylny jest z rama skrecony. Ma ktos takie badziewie na zbyciu czy mam w yamasze szukac?

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy super! Na Jasną się wybieram i chętnie zobaczę i posłucham. Póki co napawam się klangiem moich Roadburnerów :buttrock: ale te to cichutkie są - w małym garażu przy odpalonym silniku mogę przez telefon rozmawiać :) Ty pewnie nie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie rozmawiac nie umiem jak moto chodzi a co dopiero przez telefon.:) Nie no glosne sa.:) Tyle, ze czekam na efekt na zewnatrz garazu no bo trzeba moto rozgrzac i doregulowac jeszcze do nowych wydechow coby rowniutko chodzil i wkur... co niektorych klangiem.:) Wywalilem dysze 175 z gaznika bo troche za bogata mieszanka byla co o dziwo nie mialo zadnego wplywu na spalanie bo 5,6 nie chcial przekroczyc. Teraz mysle co z sakwami zrobic bo kusza mnie te ghost brackets i do tego duze sakwy (sakwy silverado ladnie wygladaja ale pojemnosc nie zwala z nog a stelaz to kupa rur) a poza tym inne sakwy mozna nizej opuscic co sie lepiej komponuje z obecnym wydechem. Tyle, ze to znowu kolejne tysiace pln wiec musze stopowac troche. Nie od razu Rzym zbudowano a moto mam w sumie od czerwca zeszlego roku wiec co bede robil jak wszystko naraz zrobie.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pytanie z innej beczki zupelnie. Gdzies mi wypadla zatyczka od wahacza tylnego - taki plastikowy korek wciskany w dziure gdzie wahach tylny jest z rama skrecony. Ma ktos takie badziewie na zbyciu czy mam w yamasze szukac?

Pzdr.

 

 

Witam.

Ja bym też taką zatyczke potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze to znowu kolejne tysiace pln wiec musze stopowac troche. Nie od razu Rzym zbudowano a moto mam w sumie od czerwca zeszlego roku wiec co bede robil jak wszystko naraz zrobie.:)

 

Nawet nie wiesz jak ja Ciebie doskonale rozumiem :biggrin: Ja mam maszynę od października, nawet dobrze nie pojeździłem, a wydanych kwot nawet nie chcę liczyć :) Opony, wydechy, cały serwis przedsezonowy, trochę świecidełek, stalowe oploty hamulców, aerograf ... masakra. Ale jak to mawia jeden z moich kolegów: "koszt uzyskania przychodu w postaci frajdy z jazdy i posiadania". No i tego się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kufrów , to ja mam takie duże , jak juz jeździć z sakwą

to z taka w którą można się spakować ,

 

fotki na http://www.bikepics.com/members/polo1/06roadstar/

 

widac też fanfary , zamontowane w miejscu gdzie kiedyś była pompa paliwa. Dźwięk wydobywający się z nich poraża swą potęgą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widac też fanfary , zamontowane w miejscu gdzie kiedyś była pompa paliwa. Dźwięk wydobywający się z nich poraża swą potęgą.

 

 

ładne, też nad takimi się zastanawiam, dają rade, jakie to są?? tylko szukam dla nich jakiegoś miejsca, nie chcę żeby zasłaniały serce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kufrów , to ja mam takie duże , jak juz jeździć z sakwą

to z taka w którą można się spakować ,

 

fotki na http://www.bikepics.com/members/polo1/06roadstar/

 

widac też fanfary , zamontowane w miejscu gdzie kiedyś była pompa paliwa. Dźwięk wydobywający się z nich poraża swą potęgą.

 

Ja zapewne predzej czy pozniej zmienie sakwy. Moze nie na tak wielkie jak Twoje ale wieksze od tych silverado. Tyle, ze jak sobie pomysle ze aktulane sakwy, ktore sa wraz ze stelazem kosmicznie drogie maja wyladowac w szafie badz na polce to mnie krew zalewa. Wychodzi na to, ze w moim wypadku lepiej by bylo kupic goly motocykl niz wypasiona silverado bo wiecej odkrecam niz zakladam.:)

No ale inne nie mialy szprych. :bigrazz:

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kufrów , to ja mam takie duże , jak juz jeździć z sakwą

to z taka w którą można się spakować ,

 

Strasznie przytłaczają maszynę. Moim zdaniem za duże, ale to rzecz gustu oczywiście. Tylko nie mów, że kupiłeś Wildka, bo ma być praktyczny :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne, też nad takimi się zastanawiam, dają rade, jakie to są??

 

To ja fanfary mam tutaj zamontowane:

 

http://picasaweb.google.pl/majkel.franek/W...639142318597826

 

Tak daja po uszach ze nie ma puszki ktora grzecznie nie stoi w szeregu :icon_mrgreen: :buttrock:

 

jej mega wielgasne sakwy - pewnei maja po 50+ l?

 

A ja mam tylko takie:

http://picasaweb.google.pl/majkel.franek/W...639227097923890

I tez spoko daja rade :clap: :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...