Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego teraz kupilem sobie Garbusa rocznik 73 :buttrock: :clap:

Jeden gaznik, aparat zaplonowy, palec rozdzielacza, kopulka, 4 swiece

Wszystko poroste jak budowa mlotka i samemu mozna wszystko zrobic :lalag:

 

Obyś się nie zdziwił :) Proste może te garby są, ale łatwe w obsłudze to nie bardzo.

 

A żeby nie było, że o katamaranach - Road'ek już zmontowany. Roadburnery pięknie grają: uszu nie urywa, a basik jak z subwoofera. Pięknie. Jak będziecie na targach w W-wie 13-15.02 to mój RS będzie na stoisku Piotrka Parczewskiego obok jego HD. Polecam odwiedzić Piotra i popatrzeć na jego prace aerografem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie opady to pikuś.Mam takiego wariata co jeździ cały rok i w deszczu i w śniegu.No chyba że śnieg leży na ulicach .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnosnie oleju/plynu hydraulicznego do przedniego zawieszenia. Yamaha w oryginale stosuje 5W (przynajmnije tyle sie doczytalem) a jak sie ma 5W do 10,15W itp. Co lepsze do obnizonego progresywnego zawieszenia? Nie chce nalac czegos co sprawi ze bede mial przednia zawieche jak kamien.

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar u siebie wymienić olej w lagach.Zamiast 5W naleje 10W,chyba gęściejszy nie wskazany.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar u siebie wymienić olej w lagach.Zamiast 5W naleje 10W,chyba gęściejszy nie wskazany.

 

zrobiłem to u siebie przed wyjazdem na Grecję, zmiana w moim odczuciu korzystna. Natomiast szukam bardziej progresywnej sprężyny na tył, czy ktoś coś wie na ten temat pomijam wymianę całego amora od Barona trochę za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie interesuje mnie legalnosc tylko czy warto, jest sens i czy rzeczywiscie cos to da.

Bo wiem ze w samochodach to xenony sie samopoziomuja i ustawiaja i nie swieca po oczach, natomiast jak to wyglada w motocyklu ?

Nawet tu, na forum w sklepie mozna kupic za 3 stowki zestaw juz z cienka przetwornica.

3 stowki to nie duzo, jesli bedzie zajebiste swiatlo i dobrze ustawione, pytanie tylko .... czy jest sens ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wstawiłem i pięknie świeci, widać różnice. Tylko że światło jest białe a z żarówki żółtawe i widać różnice w kolorystyce światła między Lidbarami a xenonem, obrysówki w dodatkowych światłach mam diodowe wiec na mijania nie widać tylko na długich :D

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...