Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz w Road Styler ja kupilem takiedo DS1100 i teraz zalozylemje do W S (po lekkim dostosowaniu )i spisuja sie i wygladaja DE BEST

:clap:

 

 

Nic nie ma w RS - moze im sie oferta zmienila. AkcesoriaMotocyklowe mieli przepiekne podesty w dobrej cenie ale zmienili na jakis syf :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za dużo ćwieków to możemy się siedzeniami zamienić,ja mam bez ćwieków.

 

Ja mam za dużo ćwieków. Całe ubranko Silverado: siodło kierowcy Mustang z oparciem demontowanym (skóra), siodełko plecaczka z oparciem (wraz z bananem mocującym), do tego oryginalne sakwy także z ćwiekami. Chętnie się tego pozbędę na rzecz "bezćwiekowych". Aha - siodło ma też makarony, ale te można zawsze odciąć. Jak byś był zainteresowany to PW lub 605434446.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie ,?czy ktoś z szanownych kolegów wie do czego służa trzy śruby M5(półokrągły łeb ,wejście imbus ,miedziana podkładka )znajdujące się w okolicy kasatorów u podstaw popychaczy ,na jednym dwie ,na drugim jedna?Widziałem fajne covery na te elementy które zakrywają te śruby i nie mam pewności czy nie będę potrzebował w prztszłości dostępu do nich?

 

Co do srub to sie nie przygladalem az tak bardzo wiec nie odpowiem ale co do coverow (zapewne z küryakyna) to przeciez skoro sie je zaklada to i w razie "w" zdjac pojdzie.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o to właśnie chodzi że z tego co się zdążyłem zorientować ,jak większość w/w coverów są one klejone na taśmę dwustronną ,jeżeli zatem musiałbym motać się co jakiś czas z jakiś powodów w zrywanie i klejenie to sobie odpuszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy raczej nie bedziesz tego odrywać.Nie ma potrzeby odkręcać tych śrubek.Więc możesz sobie te cowery założyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w oponach w RS 1700 ? Pytanie prymitywne ale jestem jeszcze zielony w tym temacie a nie mam żadnej instrukcji do tego sprzętu. Może ktoś zna link do stronki skąd można ściągnąć manuala do RS1700, może być nawet po angielsku, zawsze to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w oponach w RS 1700 ?

Tak jak we wszystkich RS/WS: przód 2,5bar, tył 2,5bar (do 90kg obciążenia) do 2,8bar jak z większym obciążeniem.

Co do instrukcji, to zobacz tu: http://www.paulmilner.com/yamaha/handbuch/...ch.htm#wildstar

Pzdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w stanach takie coś,niebawem będzie u mnie i zobacze naocznie jak to wygląda. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Acces...%3A1|240%3A1318 .Ajesli chodzi Ci o czarne to noże zobacz w hurtowniach elektrycznych.Coś podobnego używa się do izolacji kabli w wiązkach elektrycznych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TATAKIS za informacje, wprawdzie jest tam instrukcja obsługi do RS1600 ale lepszy rydz niż nic :smile: Swoją drogą ciekawe dlaczego jest tak mało informacji odnośnie RS1700, Yamaha okryła ten model jakimś tabu :icon_question: , a znalezienie drukowanej informacji podanej przez producenta odnośnie danych silnika to chyba graniczy z cudem :banghead:

Może ktoś ma jeszcze jakieś linki do informacji o RS1700 ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TATAKIS za informacje, wprawdzie jest tam instrukcja obsługi do RS1600 ale lepszy rydz niż nic :smile: Swoją drogą ciekawe dlaczego jest tak mało informacji odnośnie RS1700, Yamaha okryła ten model jakimś tabu :icon_question: , a znalezienie drukowanej informacji podanej przez producenta odnośnie danych silnika to chyba graniczy z cudem :banghead:

Może ktoś ma jeszcze jakieś linki do informacji o RS1700 ?

Pozdrawiam.

 

W linku podanym przez Tatakisa masz suplement do RS 1700. W suplemencie sa roznice - czy jest to tylko dodatek do tego co pisze o 1.6.

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

za przeproszeniem w sprawie instrukcji do XV 1700 - pieprzycie bzdury, wszystko jest dostepne na amerykańskiej stronie Yamaha - podaje skrót do wspomnianej instrukcji:

http://www.starmotorcycles.com/assets/serv...d_Star_1263.pdf

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

za przeproszeniem w sprawie instrukcji do XV 1700 - pieprzycie bzdury, wszystko jest dostepne na amerykańskiej stronie Yamaha - podaje skrót do wspomnianej instrukcji:

http://www.starmotorcycles.com/assets/serv...d_Star_1263.pdf

pozdrawiam,

 

Chyba piszemy o dwoch roznych sprawach. To do czego link poslales to nic innego jak ksiazeczka z podstawowymi informacjami (ala przycisk po prawej jest od rozrusznika, po lewej od swiatel), ktora sie razem z moto otrzymuje tyle, ze w wersji pdf.

Materialy na stronie paula millnera sa tymi co maja ASO yamahy i sluza rozbebeszeniu WS/RS na drobne czesci, gdzie kazdy podzespol jest rozrysowany, obfotografowany itd.

Ta ksiazeczka ze strony Yamahy to takie minimum jak ktos chce se linki wyregulowac - jak chcesz cos powaznego z moto zrobic (chociazby wyregulowac zawory) to nadaje sie ona najwyzej do kibelka.:)

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vpower - przepraszam, myślałem, że o to wam chodzi niedoczytałem widocznie, tudzież reakcja moja była spontaniczna. Natomiast, jak ktoś chce serwisókę również posiadam, taką o , której wspominasz, jesli ktoś chce , to proszę o info na pw. wyślę w uzgodnionej formie.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...