Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz kupić w sklepach z tworzywem i foliami reklamowymi, wytniesz wyrzynarką a ranty wyprowadzisz szlifierką oscylacyjną. Na pewno będą mieli odpady za kilka groszy które się nadadzą na deflektory, kiedyś widziałem chyba samoróbka z okuciami z nierdzewni i wyglądało to przyzwoicie wraz z dużą szybą. Kup polikarbon z natryskiem który zapobiega matowieniu i utwardza. Oryginalne szyby są z tego tworzywa

 

 

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście jak coś stworzysz to pochwal się zdjęciami.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że On to traktuje bardzo poważnie.A co z tego wyjdzie to zobaczymy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze NIE zartuje, bo dlaczego mialbym to robic ? :eek:

Juz dzisiaj ide na poszukiwania tego polikarbonu i jak kupuie to zaczne docinac ksztalty. :clap:

Oczywiscie jak okaze sie ze to porazka, to sobie odpuszcze, ale ladnie wyprofilowane i takie samo jak szyba, powinno fajnie wygladac :buttrock: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie i oczywiście od razu wlazłem w temat, który mnie interesuje. Widzę, że prace przed sezonem trwają. Jeśli chodzi o deflektory w motocyklach chłodzone powietrzem osobiście byłbym trochę ostrożny. Kumpel który miał zamontowane (duże) deflektory miał kłopot z temperaturą silnika. Oczywiście w gorącym klimacie w Grecji, ale jednak. zimne powietrze, które ma za zadanie odprowadzać gorące moim zdaniem powinno mieć nieograniczony dostęp do silnika z każdej strony. Sprawa jest mniej istotna w silnikach z chłodnicami i płynem!

Proponuję obserwować sprzęt po zamontowaniu takiego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne majkel - bedziesz jedyny co ma takie cos zalozone.:)

To taka luka w rynku - kto wie - moze sie okazac przebojem i poczatkiem bogactwa.;)

Mnie osobiscie powodz by do tego nie zmusila a co dopiero deszcz.:)

 

A wracajac do temtu RS i przerobek. Zmienial ktos kiere? Ja juz mam zalozony tzw BeachBar i pytanie dotyczace osprzetu kiery a konkretnie strony hamulca przedniego. W obudowie gazu i przycisku startera jest taki ladny wypust zapobiegajacy okreceniu sie tego, ktory w oryginalnej kierownicy wchodzil w w oryginalnie wywiercona dziurke.:) Czy wiercil ktos w nieoryginalnej kierze tak aby nie spaprac chromu (luszczenie i inne ewentualne efekty uboczne powstania dziurki) czy moze lepiej pozbyc sie owego wypustu i olac wiercenie? Czy wtedy nie bedzie sie to dziadostwo okrecac/ przesuwac - wiadomo - ta strona sie hamuje i glupio by bylo gdyby gdzies tam raczka hamulca uciekla w sytuacji stresowej...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-power, zmieniałem kiere w 1100 kiedyś, nie wierciłem, trzymało bez problemów. Śruby zacisku osprzętu mocno trzymają.

Dokonywałem również zmiany z wierceniem ale nic się nie łuszczyło i nie miało wpływu na chrom - otór jest pod "osprzętem" - nie widać go, poza tym chrom przy wierceniu się nie "łuszczył" i nie odpryskiwał.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1100 robilem rowniez zmiane kiery. Wiercilem (na wszelki wypadek) i nic sie nie dzialo z powloka chromowa.

 

BTW: do tego beachbara zmieniales linki czy oryginalne byly wystarczajace? Od jakiego producenta masz ta kierownice?

 

No to musze pomyslec, ktora opcje wybrac skoro obie sie sprawdzaja. Bez wiercenia ma sie wieksza mozliwosc ustawienia klamek.

Linki gazu i sprzegla sa wystarczajaco dlugie ale trzeba je inaczej poprowadzic. Za krotki jest przewod hamulcowy wiec czeka mnie wymiana na stalflexy z dluzszym przewodem idacym do trojnika.

Kiera jest ze stanow - producent BurlyBrand z tego co pamietam 99 cm szeroka (bez manetek oczywiscie).

Teraz sie powoli martwie jak wyjade z garazu...:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie szeroką kierę i wysokie rizery.Nie wierciłem kiery a wszystkie linki i przewody wystarczają.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie szeroką kierę i wysokie rizery.Nie wierciłem kiery a wszystkie linki i przewody wystarczają.

 

To zalezy jak szeroka ta kiera i ile wynosi tzw. pullback czyli jak daleko w kierunku kierowcy idzie. BeachBar ma to do siebie, ze pullback wynosi bodajze 37 cm wiec to + te wspomniane 99cm daje po tylku przewodowi hamulcowemu i nawet gdyby go starczylo bylby naciagniety do granic mozliwosci i wygladal paskudnie. Elektryka tez tak na styk bedzie pasowala i napewno nie poleci wzdluz kiery niestety a sztukowac badz prowadzic na nowo kabli mi sie nie chce.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...