Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety czasem tak bywa z tym kupowaniem w usa - w koncu dla nich jestesmy 3 swiat wiec obojetnie co posla...

Mnie odstrasza troche cena i wlasnie to ze ten wydech nisko leci ale podobno ma masakralny klang no i wyglad - przynajmniej w mojej opinii.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, to że "leci nisko" nie przeszkadza - wrażenie wizualne, przy jeździe nie przyciera - prędzej i tak przycierasz podestem w zakrętach także o to się nie obawiaj (przynajmniej , ja ze swoimi problemu nie mam). Cena zwykle odstrasza - niestety.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale jak masz dwie piekne, gole rury to tylko razem.

Chyba ze puscisz po obu stronach, ale "rybki", to wtedy tak :buttrock: :clap:

Majkel na Allegro sa w tej chwili wiatrolapy do Road Kinga wykonane przez KURYAKYNA sprubuj sie dowiedziec moze pasuja do Wildka (to przeciez gorszy brat naszej Gwiazdy ) Podaje nr aukcji 522672200 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrząc na ten wydech to wiem że zaraz obydwie końcówki będą przytarte po paru winklach.

 

Najpierw chyba przytrzesz gmolami, pozniej zloza Ci sie podesty a gdzie wydechy ??? :eek: :icon_mrgreen:

 

Majkel na Allegro sa w tej chwili wiatrolapy

 

Dzieki bardzo :notworthy: ale wlasnie problem polega na tym ze mi takie male chujumuni sie nie podoba :banghead:

Gdyby tej blachy bylo wiecej, czyli i szersza i dluzsza, to moze tak :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, to że "leci nisko" nie przeszkadza - wrażenie wizualne, przy jeździe nie przyciera - prędzej i tak przycierasz podestem w zakrętach także o to się nie obawiaj (przynajmniej , ja ze swoimi problemu nie mam). Cena zwykle odstrasza - niestety.

 

pozdrawiam,

 

No tak - tyle, ze moj moto bedzie na 100% mial flipa (na razie mi za bardzo pizga w garazu by to zrobic) wiec tyl pojdzie do dolu okolo 5 cm a i byc moze przod tez (jesli kupie sprezyny progresywne co skracaja przod od 3 do 8 cm w zaleznosci od tego co sie wybierze).

Koncepcja jest: dlugo, nisko i szeroko. Co mi z tego wyjdzie i czy potem jezdzic pojdzie to inna sprawa.:)

Generalnie to sie bardziej niz o jakies przycieranie o to boje, czy moto za twarde nie bedzie bo ja raczej w kategorii lekkiej startuje a nie >100 kg :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chyba przytrzesz gmolami, pozniej zloza Ci sie podesty a gdzie wydechy ??? :eek: :icon_mrgreen:

 

Dzieki bardzo :notworthy: ale wlasnie problem polega na tym ze mi takie male chujumuni sie nie podoba :banghead:

Gdyby tej blachy bylo wiecej, czyli i szersza i dluzsza, to moze tak :icon_mrgreen:

wiec pozostaje Ci zrobic zpleksy ?szyby? ja takie mam i sobie chwale.

pozdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pozostaje Ci zrobic z pleksy ?szyby? ja takie mam i sobie chwale.

pozdr :clap:

 

Stary, tu mnie przez kila stron scigaja i sie smieja w twarz ze to bedzie rzezba w miekkim materiale a Ty masz takie cus ??? :icon_mrgreen: :crossy:

No to juz koniecznie musisz podjechac do mnie i pomoc w realizacji tego przedsiewziecia ( chwaliles sie ze garaz masz niedaleko, wiec ... )

Ja juz nawet znalazlem odpowiednia pleksi i teraqz tylko zrobic szablon i podocinac ksztalt :lalag:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel Georg nie ma tego o co Tobie chodzi.On ma poprostu deflektory z pleksy montowane do stelaża szyby.A Ty chcesz coś zamontować do gmoli.Deflektory wyglądają tak http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...tn%3D3%26ps%3D5 .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny,ale jeszcze dużo kasy trzeba do tego dołożyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, to że "leci nisko" nie przeszkadza - wrażenie wizualne, przy jeździe nie przyciera - prędzej i tak przycierasz podestem w zakrętach także o to się nie obawiaj (przynajmniej , ja ze swoimi problemu nie mam). Cena zwykle odstrasza - niestety.

 

pozdrawiam,

 

 

Powiem tak :

 

to że leci nisko nie przeszkadza ale pod warunkiem że asfalt jest płaski jak stół co nie wszędzie sie zdarza.

Dwa razy przetarłem cobry i zabolało jak diabli.

Jechałem, przetarłem i wróciłem w to miejsce aby pooglądać teren no i zgrubsza droga jak droga, stało sie to na łuku i była tam delikatna koleinka.

Drugim razem podczas ruszania był zjazd z 10 centymetrowego krawężnika na droge i zabolało mnie drugi raz.

Co przy zwykłych rurach miejsca nie miało, trza sie pilnować.

Podkręciłem z tyłu na twardo i zobacze co sie będzie robić w tym roku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...