Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie zakładaj ciągle nowe tematy.Wszystko co Cie interesuje możesz zapytać tu w tym temacie.A taki odlew jest w kazdym moto i w 1600 i w 1700.Nie wszystko musi być idealne.

Dzięki za odzew.Z tematami masz oczywiście rację ,jestem tu od niedawna i nie bardzo łapię jeszcze tę stronkę ,co innego gdy odpowiadam na posta ,wówczas nie ma problemu ...Mało ostatnio czasu na rozszyfrowanie wszystkich niuansów pow.portalu. :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy chypkow w wildku :clap:

Na chypku znajduje sie taka okragla "zaslepka", blaszka czy jak kto zwal to cudo mocowane na cztery srubki.

Czy ktos spotkal sie aby mozna bylo to wymienic na jakis element grawerowany typu: live to ride, ride to live ?

Bo znalazlem pokrywe plynu hamulcowego z takim grawerunkiem a przez zime chcialbym troche pozmieniac takich duperelkow :clap: :crossy:

Oczywiscie szukalem na ebayu w USA i nie bylo :evil:

Majkelpl mam takiego samego hypka,możesz na ten dekielek jakąś ozdóbkę sobie przymocować[przykręcić lub przykleić]Tego dekielka się i tak nie zdejmuje.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A..o to chodzi.Mozna to odkręcić imbus calowy i już po krzyku.Tylko to jest alu chromowane jeżeli coś wyfrezujesz to co z chromem?A po za tym ten dekielek jest cienki,więc chyba lepiej coś do niego dokręcić lub przykleić.Albo jakiś dekielek dorobić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów star,owców.Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Road Stara z 2007 r.Chciałbym założyć przednie gmole ,nie widzę jednak w okolicy główki niczego do czego można by je było przykręcić ,nie uznaję obejm ,cybantów itp.wynalazków oferowanych przez pomniejszych producentów.Może ktoś ma założone jakieś markowe ,choćby yamahowskie ,-jeśli tak to w jaki sposób są mocowane?

Witam,

nawet oryginalny gmol z yamahy jest przykrecany przy pomocy obejm do rur przed przednim cylindrem ( w zasadzie glowica). Jakos nie widze innej opcji niz takie mocowanie.

Pzdr.

 

Mam pytanko do posiadaczy chypkow w wildku :clap:

Na chypku znajduje sie taka okragla "zaslepka", blaszka czy jak kto zwal to cudo mocowane na cztery srubki.

Czy ktos spotkal sie aby mozna bylo to wymienic na jakis element grawerowany typu: live to ride, ride to live ?

Bo znalazlem pokrywe plynu hamulcowego z takim grawerunkiem a przez zime chcialbym troche pozmieniac takich duperelkow :clap: :crossy:

Oczywiscie szukalem na ebayu w USA i nie bylo :evil:

Kup sobie cos takiego zamiast kombinowac - wersji od groma:

http://www.kuryakyn.com/index.cfm/go/Home....D/130/IMID/1014

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A..o to chodzi.Mozna to odkręcić imbus calowy i już po krzyku.Tylko to jest alu chromowane jeżeli coś wyfrezujesz to co z chromem?A po za tym ten dekielek jest cienki,więc chyba lepiej coś do niego dokręcić lub przykleić.Albo jakiś dekielek dorobić.

 

No, myslalem wygrawerowac to a potem dac ponownie na chrom i nikiel :buttrock:

Jeszcze tego nie zdejmowalem, ale skoro mowisz ze to jest cienkie .... to dorobic z grubszej blachy takie cus i wtedy grawerowac :clap:

W kazdym badz razie .... mozna odkrecic i wtedy bede kombinowal :icon_mrgreen:

 

 

Kup sobie cos takiego zamiast kombinowac - wersji od groma:

http://www.kuryakyn.com/index.cfm/go/Home....D/130/IMID/1014

 

No szukalem i nie ma tam np. czegos takiego na chypka:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Acces...%3A1|240%3A1318

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, myslalem wygrawerowac to a potem dac ponownie na chrom i nikiel :buttrock:

Jeszcze tego nie zdejmowalem, ale skoro mowisz ze to jest cienkie .... to dorobic z grubszej blachy takie cus i wtedy grawerowac :clap:

W kazdym badz razie .... mozna odkrecic i wtedy bede kombinowal :icon_mrgreen:

 

No szukalem i nie ma tam np. czegos takiego na chypka:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Acces...%3A1|240%3A1318

 

No i nie bedzie - w zyciu czegos takiego nie widzialem w produktach firmy kürykayn czy podobnych. Pozostaje pytanie czy to ozdoba czy nie... Ale to juz kwestia gustu. Na Twoim miejscu jak koniecznie chcesz ten konkretny napis na hypku to znajdz element, ktory Ci sie podba i przykrec badz przyklej na hypka bo innej rady to zbytnio nie mam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie :eek:

Bo np. do Draga to mialem w tym samym stylu napisow cala serie czyli. dekielki na plyn hamulcowy, na filtr powietrza, lusterka, na dekiel od filta oleju itp.

I co, DragStar lepiej ciągnął od dołu? Bo nie bardzo rozmiem... :wink:

Pozdr. Piter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ostatnio zastanowił mnie brak napisu Yamaha na tylnim błotniku, czy w wszystkich modelach on występował??? Co sądzicie, grubość lak...

Witam.

U mnie jest to samo ,brak nawet bocznych emblematów na zbiorniku.Importer który sprowadzał mi mojego RS a z 2007 z przebiegiem 1200mil,(człowiek pewny i solidny)tłumaczym mi to w ten sposób że tam można zamówić w dowolnej konfiguracji ,jak się komu podoba.Osobiście poszukiwałem RS-a ze srebrnym silnimiem na szprychach(seria jak wiadomo ma czarny na alusach) ,przez ok.pół roku widziałem na alegro ,ebayach ,itp.tylko 3 takie sztuki w tym dwie w polsce.Goście do których dzwoniłem tłumaczyli mi to w dokł.taki sam sposób ,kupowane pod zamówienie ,również nie mieli tych naklejek.

Pozdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mówił że te naklejka idzie na lakier i można ją odkleić. Tak jest w miare nowych wypustach

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Panowie nie mogę doszukac się informacji o Yamaha Wild-Road Star 1700.

Moze ktoś przesiadł sie z Wild Stara 1600 na Road stara 1700.

Chodzi mi o konkretne różnice,o ile w ogóle takie są .Moc w KM, moment obrotowy, spalanie,różnice w jeżdzie, i czy nadal jest na gażniku?Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Panowie nie mogę doszukac się informacji o Yamaha Wild-Road Star 1700.

Moze ktoś przesiadł sie z Wild Stara 1600 na Road stara 1700.

Chodzi mi o konkretne różnice,o ile w ogóle takie są .Moc w KM, moment obrotowy, spalanie,różnice w jeżdzie, i czy nadal jest na gażniku?Pzdr

...co do momentu ,ktoś tu już o tym tutaj wspominał ,dokładnie nie wiem ,moc:63KW x 1,36 daje w sumie 86 KM.Do końca 2007 produkowany na gaźniku ,z początkiem 2008 już na wtrysku(danych tego drugiego jednak nie znam) ,nie znam też różnic między WS 1600 ,ze słyszenia wiem ze 1,7 jest jednak żwawszy.Subtelne różnice w wyglądzie silnika ,głównie nasada osłon popychaczy ,lewej strony cylindrów ,4 zawory na cylinder ,po dwie świece-to tyle pewników ,sam od niedawna jestem posiadaczem rs-a.Wersja 1.7 występuje wył.pod nazwą Road Star ponieważ sprzedawana była tylko na rynku amerykańskim ,Wild Star jest europejską nazwą sprzedawaną do 2004 r.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...