Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten patent próbowałem kiedyś i nie za wiele dało.Dzwięk był świszczacy a nie oto w tym chodzi.Zmieniłem wydech na Cobrę Speedster Longs a one mają wkładki wyciszające i dzwięk super.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten patent próbowałem kiedyś i nie za wiele dało.Dzwięk był świszczacy a nie oto w tym chodzi.Zmieniłem wydech na Cobrę Speedster Longs a one mają wkładki wyciszające i dzwięk super.

Nic podobnego, u znajomego stosujemy taki patent :D Wiadomo, że taka wkładka nie wyciszy Ci wydechu o 15dB, ale przy zamknięciu manetki nie ma już tej całej kanonady :) Piter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ten patent ulepszyć zakładając na tą blaszkę stalową podkładkę o średnicy ca 3 cm z małym otworem, przykręcić do blaszki śrubą. Zwiększy się średnica oporu dla spalin (zmniejszy przelot) i da to równomierny opływ spalin na ściankach wydechu. Powinno byc ciszej i bez świstów.

Na stronie zapodanej przez Bodmana znalazłem jeszcze niezły patent z .... sitkiem do zlewozmywaka.

Będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będę kombinował.

 

He, a ja już wykombinowałem i mam na to patent)

Blaszka musi być dłuższa niż średnica rury i w tedy się nie wygina i nie świszcze

Jak chcesz zerknąć to zapraszam

 

No i do tego mam dB killery od Prałata - całość funkcjomuje całkiem nieźle

 

Pozdro

K

Magistrala 15 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w tym miejscu gdzie znajduje się blaszka nie przebarwi się wydech?Nierdzewkę można jeszcze doczyścić ale chrom bedzie żółty,a nawet fioletowy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodman jak tam jazda we 2 osoby po flipie? Da sie przezyc czy nie bardzo? Pomogl zabieg z myciem pasa czy skrzypienie pozostalo?

Pozdrawiam.

 

P.S.

Super Twoj sprzet na fotkach wyglada.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodman jak tam jazda we 2 osoby po flipie? Da sie przezyc czy nie bardzo? Pomogl zabieg z myciem pasa czy skrzypienie pozostalo?

Pozdrawiam.

 

P.S.

Super Twoj sprzet na fotkach wyglada.

Jako, że weekend majowy nie rozpieszczał nas pogodą...dalszy wypad we dwójkę przesunięty, ale kilka km udało się zrobić :cool:

I tak jak pisałem wcześniej przy zamykaniu manetki, z paska dochodził masakratyczny pisk. Już miałem brać się za regulację, ale postanowiłem użyć szarego mydła i wody - ku mojemu zaskoczeniu cisza.

Przy jeździe we dwójkę nie widzę żadnych problemów tylko podkreślam - my razem ważymy 110-115kg.

Pozdrawiam Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Moje gabaryty + ewentualny plecaczek mieszcza sie w tym samym przedziale wiec Twoja odpowiedz jest pocieszajaca. Chyba nie obedzie sie bez flipa. No coz byle do polowy maja. Galernicy cos wolno wiosluja a tu czlowieka nosi jak slyszy/ widzi latajace sprzety.:cool:

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jeździe we dwójkę nie widzę żadnych problemów tylko podkreślam - my razem ważymy 110-115kg.

Pozdrawiam Piter

 

No ja ważę sam 90 kg i pasek też piszczy przy "skręcaniu'' manetki a z plecakiem to norma.

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim w tamtym roku zakupiłem Road Stara 1600 więc wskakuje do was na forum

jestem z nowego sącza

 

zdjęcie zapodam za jakiś czas . a tak przy okazji szukam jakiś dodatków do motocykla jakieś chromy i inne bajery jak by co to zapodajcie jakieś zdjęcia w sumie najbardziej interesowało by mnie coś z czaszkami

Edytowane przez lopek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.Gratulacje sprzęta.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim w tamtym roku zakupiłem Road Stara 1600 więc wskakuje do was na forum

jestem z nowego sącza

 

zdjęcie zapodam za jakiś czas . a tak przy okazji szukam jakiś dodatków do motocykla jakieś chromy i inne bajery jak by co to zapodajcie jakieś zdjęcia w sumie najbardziej interesowało by mnie coś z czaszkami

Gratulacje

 

Zapodaj fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim w tamtym roku zakupiłem Road Stara 1600 więc wskakuje do was na forum

jestem z nowego sącza

 

zdjęcie zapodam za jakiś czas . a tak przy okazji szukam jakiś dodatków do motocykla jakieś chromy i inne bajery jak by co to zapodajcie jakieś zdjęcia w sumie najbardziej interesowało by mnie coś z czaszkami

 

Witaj

 

Witamy w gronie fanów WS i RS. Co do dodatków podchodź spokojnie, i oglądaj zamontowanie na innych motorkach, czasami decyzja skutkuje w przyszłość pod względem możliwości montowania następnych np szyba w odniesieniu do dodatkowych świateł. No i styl. Będzie się ciągnął za Tobą. Każdy jest dobry pod warunkiem że Tobie będzie się podobał. No to tyle.

Moje przeróbki są widoczne na mojej stronie, link poniżej

 

Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...