Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

nie tylko na rynek USA wlasnie wrecz przeciwnie na rynek EU ze wzgledu na normy spalin

pozatym po wywaleniu AIS zmienia sie juz np w Niemczech kategoria spalin AU

 

i wlasnie ze wzgelu na spaliny wycofali Wildstarki z rynku EU od 2004 roku :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś więcej napisz na temat tej kategorii spalin, a w XV1900 Midnajd jak jest to rozwiązane ???

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje? Owszem, wystepują, ale na zimnym rozruchu i w starszych modelach dają się we znaki na błotniku. Podczas jazdy... są odczuwalne, ale nie uciążliwe. Różnicę odczuwa się po przesiadce np. z XVS 1100, ale nawet przy prędkościach zbliżonych do max. wibracje nie dają się we znaki. Podesty mają amortyzowane gumy, także nie zauważyłem mrowienia w stopach. Musiałbyś sam spróbować.

Dzięki za info.Prałat kiedy będziesz miał sprzęt na chodzie? Chętnie zobaczyłbym jak twoja maszynka się prezentuje a przy okazji brat mógłby się przekonać do wilda bo jak na razie uparł się na VTX 1800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.Prałat kiedy będziesz miał sprzęt na chodzie? Chętnie zobaczyłbym jak twoja maszynka się prezentuje a przy okazji brat mógłby się przekonać do wilda bo jak na razie uparł się na VTX 1800

Ha, opolskie! A dokładnie? Nie wiem, kiedy będzie na chodzie? Mechanik pewnie jutro skończy, ale nie mam jeszcze info od lakiernika. Ale spoko, bedzie można obejrzeć, opolszczyzna jest krótka i wąska.

 

Kontaktowałem się z Marex-Motor - do V&H są jeszcze koncówki ozdobne. Zmieniają ładnie wydech, ale komplet kosztuje "jedynie" 280.

 

uparł się na VTX 1800

:biggrin: to chyba łatwo brata nie przekonasz. VTX i XV łaczy jedynie przynależność do tej samej klasy "cruiser", ale i tak w "crusierach" jest podkategoria (no dobra... nadkategoria) z przedrostkiem "power" :clap: Także jeśli brat lubi pod sobą czuć ten power, to Yamaha przegrywa, a jeśli gustuje w good vibration, luzie, estetyce i starym stylu i nie musi cały czas zapinać, to Yamaha ma spore szanse. Jednak sam wiem, że czasem zdefiniowanie swoich oczekiwań nie jest łatwe. Wsiadłoby się jeszcze na jakiegoś duzego Horneta :buttrock:

 

Błotnik ze wzmocnieniami wyniesie jakieś 450 :banghead: ale trzeba zrobić. Natomiast okazało się, że silnik kulawo chodzi - na jednym garze nie dopala, a wydawało się spoko. Także mam nadzieję, że regulacje odświeżą sprzęta :P Kurde, chcesz mieć wydatki, kup sobie panie czopra-traktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, opolskie! A dokładnie?

 

Dokładnie z Namysłowa>

 

;) to chyba łatwo brata nie przekonasz. VTX i XV łaczy jedynie przynależność do tej samej klasy "cruiser", ale i tak w "crusierach" jest podkategoria (no dobra... nadkategoria) z przedrostkiem "power" :) Także jeśli brat lubi pod sobą czuć ten power, to Yamaha przegrywa, a jeśli gustuje w good vibration, luzie, estetyce i starym stylu i nie musi cały czas zapinać, to Yamaha ma spore szanse. Jednak sam wiem, że czasem zdefiniowanie swoich oczekiwań nie jest łatwe. Wsiadłoby się jeszcze na jakiegoś duzego Horneta :cool:

 

Faktycznie brat jest więcej niż przekonany co do VTX-a ;) i chyba nie będę go przekonywał. Mam jeszcze jedno pytanko u kogo lakierujesz sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wbudowanym AIS Wildstar ma emisje spalin na poziomie Euro1 po wyjeciu juz nie

 

a ze ma tylko Euro1 to juz w EU nie mozna bylo sprowadzac i dlatego od roku 2004 w EU nie ma Wildstarow sklada sie jeszcze na to halas silnika (silnika nie wydechow)

 

zobacznie np. na mobile.de wildki sa tylko do roku 2004 mlodszych nie ma czasem jakis 2005 sie znajdzie ale jak rodzynek

 

 

 

 

http://www.wildstar-fan.de/tipsais.html

 

calosc po nimiecku o AIS

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podejrzenie, że padł mi na tylnym baniaku kasator luzu na zaworze wydechowym :) Że klepał, to wiedziałem, ale mechanik stwierdził, że go palcem można naciskać :lapad: Dzwonił przed chwilą, że się naprężył, jakby zaczął trzymać ciśnienie. Qrde, zdążyłem się już w innym miejscu zorientować w cenie - dwa kasatory na jeden baniak, to z 5 stówek :banghead: o robicie nie wspomnę. Ale może nie będzie źle. Sprzęt stał kilka lat, zatem mogło się coś takiego stać, jak zacząłem nm śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat nie wpadaj w panikę, jak mi mechanik regulował zawory też był luz i u mojego kolegi to samo(można było palcem wciskać dzwigienke popychaczy), dopiero po odpaleniu kiedy się nabije ciśnienie kasuje się ten luz. Tak ma być, jeśli dobry mechanik i wyreguluje ci zawory 0,0 do 0,04 to przestanie ci pukać. Jak by co to dzwoń to ci powiem jak to było . :icon_mrgreen:

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat nie wpadaj w panikę, jak mi mechanik regulował zawory też był luz i u mojego kolegi to samo(można było palcem wciskać dzwigienke popychaczy), dopiero po odpaleniu kiedy się nabije ciśnienie kasuje się ten luz. Tak ma być, jeśli dobry mechanik i wyreguluje ci zawory 0,0 do 0,04 to przestanie ci pukać. Jak by co to dzwoń to ci powiem jak to było . :wink:

A tos mnie pocieszył :crossy: :buttrock: niech Ci to mój Zwierzchnik w koniach mechanicznych wynagrodzi, bo nie chce mi się ruszać kredytu liniowego na serwis. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy po bazarku

Mamy nowe gmole (tanie) i czuję się dzięki nim bezpieczniej (Road Styler)

Od jutra zaczynam codzienne dojazdy do pracy, zobaczymy jak pójdzie

Przy okazji ma pytanie

Jak głośno cykają wasze zaworki? (Czy w ogóle są słyszalne?)

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...