Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mialo być tak cudownie(pasek) :icon_question: Mialem ten sam problem, i u mnie żadne naciągi- ustawienia nie pomagały. Zrobiłem inaczej, solidnie wyszorowałem pasek wodą z mydłem . Póki co jest OK.Jak zacznie 'kwiczeć' to napisze po ilu kaemach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz problem z siodełkiem? Nie wstydź się - to się zdarza.

Chciałem zastosować metodę perfidnej prowokacji - ale się nie udało ;)

Mam swoje przemyślenia, co by się mogło w takim zestawie przydać, ale chcę się od Szanownych Kolegów dowiedzieć co fabryka daje w standardzie.

Edytowane przez RayoV6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psia kość, martwicie mnie koledzy, Wild Star vel Road Star miał być moim następnym etapem ewolucji, a teraz co ? mam zdradzić yamahę ? ja chcę wałek

Kup Royala ,bedzie następna Yamaha i wał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że inny sprzęt zabiera głos w sprawie paska ale mogę polecić spray do pasków z Castrola-usunął piski w nowym pasku samochodowym to i wam może pomoże a do czyszczenia paska możecie używać motula,lub wurta tego do czyszczenia łańcuchów napędowych myje i odtłuszcza ,lecz w waszym wypadku warto pasek po zabiegu jeszcze spłukać wodą. Kto wie może i ja za jakiś czas będę też z tego forum? pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem pasek ząbek po ząbku szczoteczką wodą z mydłem i przestało popiskiwać.

Przy okazji sprawdzili mi w UhmaBike (wielkie dzięki) naciąg paska przy pomocy tego wihajstra i jest wszystko OK.

 

P.S.

Czy ktoś mi może powiedzieć, jakie konkretnie narzędzia znajdują się w oryginalnym zestawie naprawczym, dodawanym do naszych maszyn przez Yamahę?

Edytowane przez RayoV6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć, jakie konkretnie narzędzia znajdują się w oryginalnym zestawie naprawczym, dodawanym do naszych maszyn przez Yamahę?

 

Specjalnie dla Ciebie :)

Klucze

Nie wiem na ile oryginalny i kompletny, ale takie coś przypłyneło w moim moto zza wielkiej wody.

 

Pozdrawiam

Roger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisałem już wcześniej o problemie z rozrusznikiem,no i problem się powtużył. Rozkręca mi się koło zębate które umieszczone jest na stożku i dokręcone śrubą z lewym gwintem więc wedle prawa nie powinno się rozkręca ale właśnie tak się dzieje. Niewiem jednak czy oprucz stożka nie było tam jakiegoś klinu.

Jeżeli wiecie coś więcej na ten tem lub macie jakieś serwisówki,schematy pomóżcie koledzy :cool:

 

 

 

Zamiast śmigac siedzę w domu i jestem bardzo wku**wiony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręć to na klej do gwintów.

 

Dziś smigałem zkumplem na 2 motorki po okolicznych powiatach. Koles jeźdiz XV 1700 całkiem nieźle mu się to zbierało chyba lepiej niż XV 1600 (którym miałem okazję pojeźdizć jakiś czas temu).

Edytowane przez Pompka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dziś znowu styczność z Midnightstarem 1.9 - wrażenie robi, ale ta europ. wersja wygląda, jakby ja poskładano ze wszystkich części, jakie byly na magazynie. W piguły nakładek, osłonek, a każda z innej bajki - jedna czarna, druga chromowana, inna w srebrnym macie. Bryła jest nawet ładna i ma zachowaną konsekwentnie linię, ale stylistyka pozostałych elementów mi się nie podoba. Kierownica z grubej rurki - rewelka :) Ogólnie - cruiser z masą części od nakeda :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie :biggrin:

Klucze

Nie wiem na ile oryginalny i kompletny, ale takie coś przypłyneło w moim moto zza wielkiej wody.

 

Pozdrawiam

Roger

Bardzo dziękuję ! :(

A swoją droga to trochę tych kluczy jest i chyba nie będzie łatwo tego upchnąć pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...