Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem przeciwdeszczowke jednoczesciowa. jest tylko jeden szkopul, nie da sie jej zalozyc(przy moim pelnym rynsztunku w jakim ja mierzylem) samodzielnie(nie przechodzi przez barki). powedem takiego stanu rzeczy jest wstawka trojkatna wszyta od kroku do polowy klatki piersiowej...mysle ze jak mnie zirytuje to pojdzie na drzewo

pozdrawiam

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie moge się przekonać do kupowania czegokolwiek w takich miejscach. Nawet w wiekszych hipermarketach, gdzie w jednym koszu wrzucona jest kupa akcesorii.. Wole dołożyć parę zł i kupić je w profesjonalnym miejscu i najlepiej coś markowego, już sama satysfakcja jest większa. Fakt, pieniedzy mniej, ale jeśli mam później żałować i nie używać w ogóle zakupionego towaru, to wole dopłacić i mieć good stuff.

 

Też nie mam przekonania do takich zakupów, ale faktem jest, że w "profesjonalnych miejscach" wciskają często też różnego rodzaju badziew, tyle tylko, że po "profesjonalnych" cenach :biggrin:

W takim lidlu przynajmniej wiesz za co płacisz, a i można być pozytywnie zaskoczonym czasami.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natchniony tym tematem pojechalem do lidla, nie wiem czy tyle jest motocyklistow czy tak malo tego bylo, ae juz prawie pusto, ja kupilem dla narzeczonej ocieplacze na kolana i rekawice dla siebie, calkiem fajne jakosciowo i ceny niewielkie, wiec ogolnie zadowolony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zakupiłem w Lidlu kilka rzeczy. Prostownik kazała się OK, ale to był ten "mądrzejszy". Kosztował wtedy więcej nieco, niż dziś na allegro. Kombi przeciwdeszczowe też daje radę Moja "plecaczek" z niego korzystała z Bardzo suchym skutkiem. Pasy nerkowe też nadal mamy i nie tęsknimy za czymś lepszym. Z jednego tylko chciał fiszbin uciec, ale igła z nitką załatwiła problem w 5 minut. Kominiarka też niewiele różni się od tej, jaką w Bemotorze kupiłem wcześniej za 110 zetów. Myślę, że tego typu wyroby można tam kupić. Ten maleńki prostowniczek raczj bym odradzał. Zwłaszcza, że na allegro można kupić Tronixa za grosze aktualnie.

 

 

Pozdrówka

 

P.s. Jutro wskoczę do Plusa zobaczyć to dwuczęściowe kombi przeciwdeszczowe, bo zakładanie jednoczęściowego w pełnym rynsztunku i przy mojej tuszy, to spora fatyga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku kupiłem:

-ochraniacze na kolana (wg mnie nie są zbyt skuteczne) - z tego co pamietam na opakowaniu po angielsku jest napisane ochraniecze rowerowe - ale juz w wersji PL ochraniacze motocyklowe :banghead:

-kombi przecideszczowe (nie testowane-bo kupione w pazdzierniku i to za poł ceny. Ale z opinii na forum jest ok)

- w tym roku kupiłem pseudo blokade na tarcze hamulcową.

Kumple tez sie obkupili - kominarki i pasy nerkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello.ja łyknąłem blokadę i pas nerkowy.dziś go nie założyłem bo mi się spieszyło i żałowałem.w końcu było wieczorkiem tylko 5 stopni.generalnie towar warty tej kasy.zobaczymy w praniu.kominiarka w/g mnie taka sobie.bardziej pod kask otwarty,pokrowiec ciut za drogi z louisa można mieć do 40zet,kaski za drogie,rękawiczki na lato w sam raz,ale bardziej na skuter,bo bałbym się w czymś takim przeszlifować asfalt.ale leżą okej.więcej rzeczy mnie nie interesowało,bo już wcześniej zakupiłem.mam nadzieję,że nie były to złe inwestycje.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem przeciwdeszczowke jednoczesciowa. jest tylko jeden szkopul, nie da sie jej zalozyc(przy moim pelnym rynsztunku w jakim ja mierzylem) samodzielnie(nie przechodzi przez barki). powedem takiego stanu rzeczy jest wstawka trojkatna wszyta od kroku do polowy klatki piersiowej...mysle ze jak mnie zirytuje to pojdzie na drzewo

pozdrawiam

 

he he zakładanie samemu to masakra - przedwczoraj przećwiczyłem i da się ale się trzeba nieźle nagimnastykować :) A kominiarka naprawdę niezła - przejechałem w niej wczoraj 50km na razie i bardzo zadowolony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii te same produkty i więcej :D

Link http://www.lidl.ie/ie/home.nsf/pages/c.o.20070308.index

Pozdr wchodzi od czwartku to sobie coś łyknę :( Pozdr

 

Kurcze, ale wy tam macie wybór :banghead: a my jak ubodzy krewni. Cóż i do nas dotrze to w przyszłym roku, bo w nie pamietam zeby w zeszłym roku lidl sprzedawał kominiarki. Może wpadna na pomysł żeby sprzedawac buzery, kurtki hm zobaczymy. Jedno nie ulega wątpliwosci, że u nas akcesoria sa droższe, co oznacza, ze lidl wciąż bada rynek.

Kask cross irlandia 35 E/ polska 149

kominiarki irlandia 8 E/ polska 29,90

ocieplacze irl 8 E/ polska 29,90

pas irl 5 E/ polska 30

kas z blenda irl 30 E/ pol 129

 

pokrowiec irl 15 E /pol 60

kondom irl 20 E/ pol 80

 

prostownik irl 10 E/ pol 30

Jedyny produkt, który okazał sie tanszy.

I w Irlandii nie ma rekawic?

Ciekawi mnie z czego wynika różnica w cenach? Przecież chyba każdy podkreśla, że w "jego" lidlu towar znika niczym cuker z połek w prl-u.

Nie czepiam sie. Porównuje.

Jedno można przyznać. Lidl robi dobra robotę, cobyśmy nie powiedzieli, mnóstwo osób w końcu się jakoś ubiera, ma pas, kominiarkę czy ocieplacze. Choc mogliby odpuscic z tymi kaskami.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...