Skocz do zawartości

niska kierownica w XVS650A


devilcape
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zamierzam zmienić kierownicę w moim dragstarze (650A) na płytką, niską, za to z wysokimi riserami. Chciałbym jednak uninąć wymiany linek i elektryki, zatem interesuje mnie rozwiązanie pozwalające uzyskać dużą szerokość kierownicy bez przeróbek, a nie mam możliwości, jak większośc z nas, wykonania różnych przymiarek.

Pytanie: Czy ktoś z użytkowników Dragstara przerabiał badź jeździ z taką kierownicą? Jeśli tak to jaka wyskokość riserów i jaka długość kierownicy... zdjecia były by idealne... producent, gdzie kupić...

 

Dziękuję za wszelkie konstruktywne odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka kupiła 650-kę z "flyerem" czy też "butterfly", który poprzednik zamontował na normalnych niskich riserach. Fabrycznych przewodów starczyło bez modyfikacji. Jest do kupienia ww kierownica, która dla Aśki była zwyczajnie za daleko i nienaturalnie ją pochylało: długość (rozpiętość) 100cm, rozstaw riserów

9 cm (między środkami wyszczerbień). Zainteresowanym prześlę fotkę, piszcie na PW. Mamy także lusterka customowe z tego samego bike'a - ładne łezki, ale niewiele w nich widać wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Draga kupilem juz z taka szeroka kiera i nie wiem jak sie prowadzi z inna.

Taka jest i wlasnie dlatego go kupilem.

Nie wiem czy to jakis "flyer" czy "butterfly". Szeroka bo jak smigam miedzy autami to mi sie lusterka skladaja :biggrin:

Fajnie sie prowadzi i siedzi sie wygodnie :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tez mam plaskiego lsl'a, jade do domu w nastepnym weekend, to moge go przytargac do wrocka, przymierzysz sobie.

A teraz dlaczego go wywalilem, bo... niedalo sie z nim jezdzic w dluzsze trasy, caly ciezar ciala opieral sie na nadgarstkach i bardzo mi sie rece meczyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dlaczego go wywalilem, bo... niedalo sie z nim jezdzic w dluzsze trasy, caly ciezar ciala opieral sie na nadgarstkach i bardzo mi sie rece meczyly.

A jaka masz teraz kierownice..? Pytam, bo wlasnie jestem na etapie wyboru czegos do Intrudera..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz teraz kierownice..? Pytam, bo wlasnie jestem na etapie wyboru czegos do Intrudera..

Mialem intruza z nieoryginalna kierą wiec podepne sie pod temat.Zależy ile masz wzrostu bo to sie wiąże też z rozpietoscią ramion. Powyzej 180 smialo mozesz Sobie pozwolic na ;patyka; typu Dragbar czy Wide-bar. Ja mialem sls-kę Dragbar wide 115 cm bo na oryginalnej przy ;wężykowaniu;(wystarczy mulda na zakręcie) ciezko bylo utrzymac go na torze jazdy (na oryginalnych amorkach) i jest jakaś taka :grzeczna: :bigrazz: Z szeroką jest super, Intruder i tak ma ograniczone przeloty na trasie(zbiornik) wiec zawsze mozna odpocząć.Jesli chodzi o wyglad sprzęta to do Intruzji lepszy bedzie Dragbar.Jest jeszcze ;ludzki; rozmiar dragbara-middle.ok 84 CM,moze byc dla kogoś niższego.Wide-bar bardziej pasuje do Cruisera.Jesli juz bedziesz zamawial to popytaj o drążoną aby móc poprowadzić wewnatrz przewody.Wtedy na zewnatrz pozoztaje tylko hydraulika.Jesli duzo jezdzisz w miescie to bardzo szeroka :lalag: Mam nadzieje ze juz Swojego BLUE skonczyłeś?!...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem intruza z nieoryginalna kierą wiec podepne sie pod temat.Zależy ile masz wzrostu bo to sie wiąże też z rozpietoscią ramion. Powyzej 180 smialo mozesz Sobie pozwolic na ;patyka; typu Dragbar czy Wide-bar. Ja

Mam 183cm

 

mialem sls-kę Dragbar wide 115 cm bo na oryginalnej przy ;wężykowaniu;(wystarczy mulda na zakręcie) ciezko bylo utrzymac go na torze jazdy (na oryginalnych amorkach) i jest jakaś taka :grzeczna: :wink: Z szeroką jest super, Intruder i tak ma ograniczone przeloty na trasie(zbiornik) wiec zawsze mozna odpocząć.Jesli chodzi o wyglad sprzęta to do Intruzji lepszy bedzie Dragbar.

Skad takie kierownice..? Z Allegro?

 

Mam nadzieje ze juz Swojego BLUE skonczyłeś?!...

Motong juz z grubsza jest zlozony, w poniedzialek dobieram wypelnienie do szperunkow (blacharka jest juz pomalowana 'baza', na to szperunki i wypelnienia, a na to ile bedzie trzeba warstw lakieru). Zostaly mi pierdy typu kierownica, polerka kol, dobieranie srubek (chce zeby bylo symetrycznie, a np. szpilki w oryginale takie nie sa - i z jednej mam ladna chromowana zakryta nakretke /grzybek/ a z drugiej zwykle zakonczenie szpilki.. w poniedzialek daje wytoczyc szpile z gwintami po obydwu stronach co zalatwi problem jak sadze :P), musze manetki dobrac, klakson pomiedzy cylindry i takie tam.

O! Musze skads zdobyc tabliczke znamionowa jak najbardziej zblizona do orygnalu :icon_rolleyes:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 183cm

Skad takie kierownice..? Z Allegro?

 

Wzrost upoważniający do konkretnej szerokości ;patyka; :icon_rolleyes: Kiere załatwiłem w Rajchu,ale czasem cos ciekawego można trafic właśnie na Allegro.Popatrz też w Louisie, z tego co pamiętam mają tam LSL i Fehling.Jak będziesz zamawiał to zwróć uwagę na średnicę.Najbardziej odpowiednia jest calowa ,można wewnątrz jej poprowadzić przewody,i na oryginalne risery idealnie pasuje.. A w Drag Starze sadzę że będzie podobnie...do prostych kier .linki oryginalne do giętych w tył lub hapeanger trzeba wymieniać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody to można do środka do każdej kiery wsadzić - co to za problem wiertłem 13 dwie dziury zrobić??

 

A pewno że można :D Ale jak ma risery i manety na kierę calówkę to taniej wyjdzie cała zabawa. Dwa- do calowki wejdzie więcej przewodow i jest duzo sztywniejsza,przy szerokosci ponad metr drgania nie ;mglą;lusterek. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...