Skocz do zawartości

Przeciskanie się między puchami i.... gleba


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam kierunkowkazu nie widze (wstretna puszka).

 

 

jak się przjrzeć delikatnie to widać kierunek...niemniej jednak to motonita dał ciała...niepotrzebnie wypałował po wyprzedzeniu pierwszego auta...i skucha :P ...szczęście, że prędkości małe...podpisuję się rękami i nogami pod tym co koledzy pisali: katamarany stoją moto z uwagą się przeciska, katamarany ruszają moto wali na pas i jedzie z puszkami...spokojnie i w miarę bezpiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mial kamerke na pokladzie to chcial pokazac jak to sie przeciska swietnie miedzy autami przegial w celach artystycznych pewnie normalnie by tak nie naginal. Efekt osiagnal ma filmik ktory robi kariere :-)

 

W UK najbardziej sie boja ze 2 motocyklistow z naprzeciwka sie zderzy czolowo jak beda omijac auta w korku na 2 pasach.

 

Mialem podobna glebe jak jechalem ale nie w korku kobitka wlaczyla lewy migacz i skrecila w prawo BARDZO PODOBNIE urwany migacz i odgiety craschpad poza tym ok :-)

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Ja byłem w takiej sytuacji i sprawa skończyła się na trzech przesłuchaniach na Waliców i kolegium dla sprawcy wypadku. Udało mi się wygrać sprawę z Panią, która wjechała na mnie zmieniając pas ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy to macie fajnie

korki, dwa pasy

my na prowincji co najwyzej po tratuarze mozemy korek ominac tak wasko

jak w Wachocku kiedy dwa moto sie maja minac to jeden schodzi na chodnik albo w pole :bigrazz:

Edytowane przez Gerhard

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy to macie fajnie

korki, dwa pasy

my na prowincji co najwyzej po tratuarze mozemy korek ominac tak wasko

jak w Wachocku kiedy dwa moto sie maja minac to jeden schodzi na chodnik albo w pole :bigrazz:

 

Gerhard no co Ty nie przesadzaj, Przeciez w naszym miescie dwa autobusy czy dwie ciezarowki bez problemu sie na glownej mijaja, tylko kurde to ograniczenie do 40 km / h przy centrum handlowym mnie drazni.

:clap:

 

pozdrawiam

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że dwa lata temu miałem wyadek w korku.dwa pasy w jedna, podwójna ciągła, dwa w drugą, no to omijam korek a tu gściowi odechciało się czekać i nawrotka po podwójnej ciągłej. akurat ja tam byłem!na szczęście odbiłem się na przeciwległe pasy i pobocze. nie przyjemny ból i troche pogięty osprzęt. Teraz jak już jeżdże to zawsze na to uważam. I dzis jak jeździłem to omijając już powoli korek w ten sam sposób w centrum to dwa samochody przede mną zawracały na ciągłej. Uważajcie na to bo większość moto tak robi żeby omijać korki szybko.niebezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze kazdy z nas jakos stac w korku nie lubi i przeciska sie na swoj sposob

wiec rada robmy to zawsze ostroznie (nie zebym namawial :icon_rolleyes: bo przeciez sa na to paragrafy)

wspolczujmy puszkom i kredensom :icon_twisted: ale robmy swoje zawsze z glowa :icon_mrgreen:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=82KKpgp-RHQ&NR

 

To już jest lekka przesada... ;) :banghead: :banghead: :lapad:

 

Krew mnie zalała :evil: zabić to mało ...

Naszczescie widac numery seata... wiec sprawa zapewne :icon_twisted: skonczyla sie w sadzie

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To już jest lekka przesada... :banghead: :banghead: :banghead: :lapad:

 

 

Ja je*ie. Nie wiem, w jakim bym byl stanie po takiej glebie, ale jak bym mial sile to bym go zajebal na miejscu.

 

A skoro juz mowa o przeginaniu, to popatrzcie na druga strone medalu.

 

http://youtube.com/watch?v=Gx1CkPcICaY&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=ud_gXPCMUDw&mode=related&search=

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...