Skocz do zawartości

Przeciskanie się między puchami i.... gleba


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, trzeba uważać, we Francji przejechałem tak z 30-40 km na Autostradzie, kilka razy mi chcieli sie wpasować ale na szczęście udało sie. Ogólnie jazda w korku jest przerąbana, szczególnie jak samochody poruszają sie z prędkością 10-15 km/h i kombinują jak ten Pan w filmiku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie troche slaba reakcja jezdzca + za duze zaufanie + zdecydowanie nie ta predkosc... ja w takich warunkach musze jezdzic codziennie i pewne nawyki juz mi sie wyrobily ... jak widac ze korek sie zaczyna ruszac to od razu reka z gazu i oczy na okolo glowy... mijac mozna spokojnie jedynie kiedy korek stoi ale nie zawsze bo czesto jak jest dziura to kierowcy lubia sobie przeskakiwac..... pomaga tez glosny wydech i jazda na swiatlach + oczojebna kamizelka... tu nie ma co ryzykowac bo zawsze to my jestesmy poszkodowani.... mnie jednak najbardziej denerwuja piesi ktorzy jak widza ze korek stoi to bez patrzenia mykaja miedzy samochodami i nie raz juz przejechalbym delikwentowi po kapciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie sam sobie winien, po pierwsze wlasnie za szybko jechal, ale najwazniejsze jest to, ze gdyby to bylo w PL to wina bylaby motonity, bo takie przepychanie sie jest niedozwolone (odwrotnie do sytuacji, gdy wszystkie auta stoją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze w uk wladze mocno "reklamuja" uwazanie na motocyklistow, zwlaszcza teraz przed sezonem... reklamy leca najzwyczajniej w tv lub przed filmem w kinie.. nierzadko tez widzi sie billboardy... chociaz czasem reklamy sa drastyczne to wydaje mi sie ze to dziala... mozecie sobie spojrzec:

 

a tu troche wiecej:

 

a tu w wersji USA: http://youtube.com/watch?v=2Dh_Nl_WwM0&mode=related&search=

 

moze nakrecimy cos dla tvp lub tvn:)

Edytowane przez rudee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet w aucie nie wrzucił migacza, a wyglada to na celowe zajechanie.

Jeśli się przyjrzysz dokładnie to jednak coś mu tam mruga :-)

 

Facet w aucie nie wrzucił migacza, a wyglada to na celowe zajechanie.

Jeśli się przyjrzysz dokładnie to jednak coś mu tam mruga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeżeli gdzieś zaczyna się robić miejsce dla puszki trzeba być przygotowanym na taką ewentualność.

Co innego jak samochody stoją zderzak w zderzak na każdym pasie.

 

( Ten film potwierdza właśnie że czasami warto wyprzedzać samochody stojące/jadące koło siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kritersem. Pamiętajcie, jeśli już przepychacie się w korku, żeby NAJBARDZIEJ uważać na puste miejsca między samochodami. Ktoś będzie chciał to puste miejsce zapchać, tak jak zdarzyo się w filmiku. Najkorzystniej jest więc jechać między dwoma autami i zwalniać gdy tylko tworzą się luki.

 

Trazymach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista miał włączone nawet długie światła (widać kontrolke), wg mnie to kierowca zobaczył tlyko, że jest dziura i nie spojrzał w lusterko, bo tiry na prawym pasie stały.

 

A co do mojego stylu jazdy w korkach to jade środkiem jak samochody stoją, jak ruszają to hamuje i wciskam sie na króryś z pasów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że kierowca auta nie widział nadjeżdżającego motocykla, a swoją drogą obydwóch kierowców popełniło błąd

 

A co do mojego stylu jazdy w korkach to jade środkiem jak samochody stoją, jak ruszają to hamuje i wciskam sie na króryś z pasów :icon_mrgreen:

też taką technike praktykuję,

Edytowane przez Joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...