Skocz do zawartości

Audi 80


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc w końcu zmieniłem samochód :biggrin: Dzisiaj astra poszła do ludzi, a zastąpiło ją audi 80, rocznik `90, które przywiozłem w niedzielę z Niemiec ;) Teraz tylko całe to pier**lenie się z formalnościami, żeby zarejestrować furę.

Na razie przejechałem audikiem 1000 km, wrażenia jak najbardziej pozytywne, prowadzi sie gładko, jest wygodny, silnik trochę jakby zamulał (a niby 1,8 benzyna) i spalanie też niestety większe niż w oplu (około 9 l na autobahnie), w mieście też spoko daje radę... no ogólnie zadowolony jestem. Nic nigdzie nie rdzewieje, wygląda niemal jak nowy, silnik igiełka, ledwo 140 kkm przebiegu, do tego za smiesznie małą kasę... czaaad :banghead:

 

To się pochwaliłem :)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Następnym moim autem też najprawdopodobniej będzie właśnie audi , jako że i kasy za wiele nie będzie to najbardziej bym chciał Audi 100 , ostatni model "cygara" czyli 1990r z wnętrzem od 100 C4 i 2.5 TDI pod maską (około 120 koników) baaardzo mi sie podoba ta stara duża , kanciasta landara , ale tylko z nowym wnętrzem , bo to stare było paskudne , konsola zegarów jak z malucha z przełącznikami po bokach :icon_rolleyes: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak już bywa że 1.8 w takich autach trochę zamula. Mialem BMW 318i (1.8 114KM dla niewtajemniczonych) też w benzynie oczywiście i też słaby był jak na tą masę. Teraz brat kupił 320i (2.0 150KM) i mówił że bez porównania. Ale gratki i jakies foty może?? Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w końcu zmieniłem samochód :) Dzisiaj astra poszła do ludzi, a zastąpiło ją audi 80, rocznik `90, które przywiozłem w niedzielę z Niemiec :) Teraz tylko całe to pier**lenie się z formalnościami, żeby zarejestrować furę.

Na razie przejechałem audikiem 1000 km, wrażenia jak najbardziej pozytywne, prowadzi sie gładko, jest wygodny, silnik trochę jakby zamulał (a niby 1,8 benzyna) i spalanie też niestety większe niż w oplu (około 9 l na autobahnie), w mieście też spoko daje radę... no ogólnie zadowolony jestem. Nic nigdzie nie rdzewieje, wygląda niemal jak nowy, silnik igiełka, ledwo 140 kkm przebiegu, do tego za smiesznie małą kasę... czaaad :biggrin:

 

To się pochwaliłem :)

 

pozdro.

 

gratuluję zakupu jedynej słusznej marki

szerokości, przyczepności :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ja osobiście dla lubiących wrażenia polecam s6 z roczników 94-95. Ceny wyższe ale przyjemność gwarantowana. Znajomy ma, sam przeleciałem nią dużo kilometrów:) gdyby tylko nie to spalanie:

http://allegro.pl/item167337259_audi_s6_94...4_2_manual.html

 

Pozdro i gratuluje jeszczze raz zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :buttrock:

Samochód spisuje się super, póki co walczę z rejestracją i jak tylko nie muszę być na uczelni to biegam po urzędach różnych i staram sie cokolwiek załatwić ;) Fotki bym wrzucił, ale na razie mam tylko jedną, kiepską, z telefonu, także zapodam jak już będę miał coś lepszego ;)

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audica dobra firma i do tego od dawna klepia fury ocynkowane , ale silnik 1.8 do tej budy to malizna, na twoim miejscu jesli benzyniaka to szukal byc cos od 2 L , spalanie wcale by nie wzroslo ( a nawet zmalalo nieco ) a najlepiej 1.9 TDI 110 KM @ na 150+ :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audica dobra firma i do tego od dawna klepia fury ocynkowane , ale silnik 1.8 do tej budy to malizna, na twoim miejscu jesli benzyniaka to szukal byc cos od 2 L , spalanie wcale by nie wzroslo ( a nawet zmalalo nieco ) a najlepiej 1.9 TDI 110 KM @ na 150+ :lalag:

 

No faktycznie, jak już pisałem, samochód jest trochę mułowaty, ale z drugiej strony mi to nie przeszkadza właściwie - najważniejsze, ze jest duży i wygodny i się nie psuje :lalag: Brałem to co się trafiło do kupienia tanio, więc wybór nie należał za bardzo do mnie - a co do tego spalania, to jak uzbieram trochę kasy jeszcze to być może go zagazuję.

Fotka:

http://img216.imageshack.us/my.php?image=zdjcie102vw3.jpg

(pstryknięta komórką w drodze z Hamburga, także sorrki za kiepską jakość)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna audica :) :) Sam bym z checia sobie taka sprawil, ale funduszy niestety za malo. Zycze co by sie nie psula nigdy :))

 

Pzdr :crossy:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...