Skocz do zawartości

Przeciętna predkość przelotowa na trasie.


samolot
 Udostępnij

Jaka utrzymujecie przecietna predkosc za miastem  

333 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Predkosc przelotowa

    • 60-80km/h
      25
    • 80-100km/h
      55
    • 100-120km/h
      133
    • 120-150km/h
      120


Rekomendowane odpowiedzi

Honda VF 750F, co weekend 500-600kilometrow z Wawy do Zamoscia. Najlepiej sie czulem na trasie przy przedkosci ok 130km/h. Wlasciwie wcale nia zbyt szybko nie jezdzilem. Nawet V maxa nie sprawdziem nigdy.

 

Firebladem tak daleko nie jedzilem jeszcze, a na krotszych traskach na pewno wieksza srednia niz 130 by nie wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 km/h, Duca ST2, przy tej prędkości fajnie łaskocze po jajkach :icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Autostrada, non stop na zamknietej szafie licznikowe 240 ( 220 wg GPS ) przy wietrznej pogodzie i standardowej szybie moj kark wytrzymuje jakies 30-40 min jazdy co akurat pozwala zjechac na tankowanie bo spalanie w Fazerku mialem na poziomie 10-10.5l / sto :D

 

b) Gorskie drogi, tereny zabudowane (wioski, etc ) - sredna predkosc raczej niewielka 80-120, niewiele wyprzedzania, spalanie kulturka 6l/sto

 

c) Wszedzie indziej - kolo 160, spalanie kolo 7-8l na sto.

 

Biorac srednia z ostatniej trasy to na dystansie 1450km mialem srednia predkosc jazdy na poziomie 140 km/h i spalanie okolo 7 litrow na sto.

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosc przelotowa 110 na 6 biegu przy 5tys obrotach.

Ale zalezy najlepiej mi sie jezdzi przy 120-130km\h jest jakis lepszy komfort...

Spalanie w granicach 5litrów

Moja Cb tez naked ale na dlugie trasy zabieram szybke na przód :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie (ładna droga)Suzuki Bandit 1200N to 150km/h, 5000obr/min, spalanie jakieś 6,7l/100km. Można o wiele szybciej ale wiaterek meczy mi do 150 smiga sie najlepiej potem to już troszke zaczyna wiać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie taki zly :) rozwial moje watpliwosc, myslalem ze tylko ja jestem taka slamazara co sie boi i nie potrafi szybciej :D

 

predkosc jazdy na trasie jest zalezna od paru czynnikow, zwykle to przedzial pomiedzy 70-90, na glownych drogach gdzie nawieszchnia i widocznosc jest dobra jest to 90-110, jednak staram sie takich drog unikac.... mam natomiast pare szutrowek ktorymi czesto jezdze dla samej przyjemnosci i tam predkos miejscami przekracza 130 :)

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...