Skocz do zawartości

YES, YES, YES- Upolowałem wreszcie!!!


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ciężkich tygodniach szukania w internecie (Europa i Polska ) znalazłem.

Rok 2004, 20 tys przebiegu, stan exstra.

No cóż ziomale nie dołączyłem do rybnickiego " klubu" TDM chociaż rozważałem :D)

Przyjedzie niebawem z drugiego końca Polski- już się nie umiem doczekać :flesje:)

 

http://bikepics.com/members/Nikodem/04dl1000/

 

gratulacje gratulacje - a tak z ciekawosci - ile dales za dl-ka - ciekawym ja poniewaz sprzedaje swojego klv (tosamo tylko z innym malowaniem zegarami i napisemm KAWASAKI) - jest w miniaturce - i nie wiem czy dobra zene dalem.

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszynka...sam się do takiej przymierzałem w zeszłym roku, bo to idealne rozwiązanie na nasze drogi ale niestety...za krótkie nóżki :flesje: :biggrin: a tak mi się podobał...

Gratki zatem i bezpiecznego sezonu :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich tygodniach szukania w internecie (Europa i Polska ) znalazłem.

Rok 2004, 20 tys przebiegu, stan exstra.

No cóż ziomale nie dołączyłem do rybnickiego " klubu" TDM chociaż rozważałem :))

Przyjedzie niebawem z drugiego końca Polski- już się nie umiem doczekać :))

 

http://bikepics.com/members/Nikodem/04dl1000/

 

Gratulacje.

Piekne oczka ma Twoja maszyna :icon_razz:

Ja tez swojego fazera upolowałem tydzien temu:Ten sam 2004 rocznik i z taki sam przebieg.

Bezawaryjnosci zycze!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :biggrin:

 

DL1000 to miodna maszynka ;) Na pewno umówimy się na wspólne śmiganie turystycznymi enduro :icon_biggrin: Jak będzie wiosna, to może by się gdzieś w górki skoczyło... :biggrin: tylko że jest możliwe, że przyjedzie ze mną nieturystyczne nieenduro CBR 600 :banghead:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje gratulacje - a tak z ciekawosci - ile dales za dl-ka - ciekawym ja poniewaz sprzedaje swojego klv (tosamo tylko z innym malowaniem zegarami i napisemm KAWASAKI) - jest w miniaturce - i nie wiem czy dobra zene dalem.

pozdro all

Wyszło ok 22tys

 

 

Moje gratulacje :clap:

 

DL1000 to miodna maszynka ;) Na pewno umówimy się na wspólne śmiganie turystycznymi enduro :icon_twisted: Jak będzie wiosna, to może by się gdzieś w górki skoczyło... ;) tylko że jest możliwe, że przyjedzie ze mną nieturystyczne nieenduro CBR 600 :icon_razz:

LYsY

 

No cóż pewnie pośmigamy toć Wy liczną reprezentację macie :biggrin: ale czy ty w tym szpagacie między warszawa a rybnikiem wytrzymasz :biggrin: coż chyba dołączy jeszcze jedno nieturystyczne nieenduro większa siostra czyli CBR 954 :))

pozdr

Edytowane przez Nikodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...