Skocz do zawartości

YES, YES, YES- Upolowałem wreszcie!!!


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No i ja gratuuje zakupu :cool:. W sam raz na poczatek sezonu! :D

Ja daleko nie mam, wiec moze w sezonie wspolnie gdzies sie uda pojechac :buttrock:. TDM na nieendurowych oponach :crossy:. Chyba wyjdzie z tego bardzo nieeundurowa wyprawa :buttrock:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nikodem za zabrales sprzeta z Białej do mojego kolegi Kapsla Starszego ;) sprzet naprawde ladny i w takim stanie jest jak widac nie kombinowany :) Dobrze ze dla kapslow jeszcze africa zostala ;) Odebrales juz moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nikodem za zabrales sprzeta z Białej do mojego kolegi Kapsla Starszego :) sprzet naprawde ladny i w takim stanie jest jak widac nie kombinowany :banghead: Dobrze ze dla kapslow jeszcze africa zostala :crossy: Odebrales juz moto??

Jak pisałem wyżej moto niebawem przyjedzie:))- a już się nie umiem doczekać żeby dopieścić przed sezonem.

Uczciwi z nich ludzie ( pozdrowienia dla nich ) nie żałuję tej drogi na koniec Polski choć do niemcowni mam bliżej

 

 

 

Ps Złoty ty jakiś "stary" jesteś, a podobno student jeszcze i mandatów nie płaci:))

Edytowane przez Nikodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko w profilu mam tak zaznaczone bo kurcze czesc forumowiczow jest uczulona na wiek osob wypowiadajacych sie :wink: Mandatów nie place to fakt ale z kad o tym wiesz ;)??

Edytowane przez Złoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dolacze sie do gratulacji. :clap: Szerokiej drogi :smile:

A sprzecik zajebisty szczegolnie jak pluje ogniem z wydechow ;)

 

no i tu cie rozczaruje - poniewaz te motorki nie pluja ogniem ani nie strzelaja (no dobra bynajmniej moj) a to przez to ze sa na wtryskach a nie gaznikach.

ja sie jeszcze nie spotkalem aby moto na wtryskach strzelil z wydechu - moze ktos to widzial ale watpie

 

pozdro all

i jeszcze raz gratuluje v-stromika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu cie rozczaruje - poniewaz te motorki nie pluja ogniem ani nie strzelaja

[...]

...wiesz... to że czegoś nie widziałeś... wcale nie oznacza, że to nie istnieje ;)

 

http://zbyhu1.republika.pl/moto/imgs/rybnik34.jpg

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojej, w sumie to naszej(mojej i ojca) stajni, niedawno rowniez trafil DL 1000, tyle ze K2. wyczesana maszyna, super sprzet, dzida jakich malo

 

SZEROKOSCI

 

pozdrawiam

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...